Mavişim Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mavişim Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mavişim Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mavişim Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mavişim Fotoğrafçılık Hakkında

Kalite, profesyonellik, samimiyet, uygun fiyatlar ve aşk dolu fotoğraflar! Bunların hepsini tek bir yerde arayan çiftlerimiz için doğru adres; Mavişim Fotoğrafçılık. Mersin’deki düğün fotoğrafçılarından farklı hizmet anlayışı ve yaratıcı bakış açısı ile gelin ve damadın en doğal hallerini fotoğraf karelerine aktaran Mavişim Fotoğrafçılık, yüzünüzü güldürmek için sabırsızlanıyor.

Fotoğraflarınızın standart düğün fotoğraflarından farklı olmasını isteyen çiftlerimizle bilgi birikimlerimizi paylaşabiliyoruz. Poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda tüyolar veriyor, fotoğraflarınızda çok daha doğal çıkmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda mekana uygun bir konsept hazırlayabiliyor, gelin buketi, damat yaka çiçeği, balon, şapka ve bunun gibi aksesuarlar ile de benzersiz fotoğraflar çekiyoruz.

Son yıllarda sıkça tercih edilen dış mekan çekimleri konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Mersin dış çekim mekanlarını araştırıyor, en çok tercih edilen yerleri çiftlerimize öneriyoruz. Bu eşsiz bir sahil de olabiliyor, yemyeşil bir bahçe de. Tarzınız, beğeninleriniz, konseptiniz, gelinliğiniz ve damatlığınız gibi detayları da ön planda tutarak siz nerede olmak isterseniz, biz orada olacağız!

Çiftlerimizi her konuda düşünmeye devam ediyoruz. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunarak yüzünüzü daha da fazla güldürmek istiyoruz. Bu yüzden çekim fiyatlarımızla da yanınızda oluyoruz. Sadece size değil, cebinize de hitap eden ekonomik paketlerimizin içinde ise 30*50 boyutunda 10 sayfalık panoramik albüm, 2 cep albümü ve 50*70 boyutunda canvas tablo gibi imkanlar sunuyoruz.

Özellikle düğün dönemine girildiğinde yoğun bir tempoyla çalışıyor, çekimden çekime koşuyoruz. Bu yüzden planladığınız çekim tarihinden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçerseniz, çok daha iyi bir hazırlıkla sorunsuz bir gün geçirebiliriz.

İşte bu özel anları birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle sonsuza aktaran Mavişim Fotoğrafçılık, hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyor. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Halkkent Mahallesi Hızır Reis Sokak D blok No: 2 33240 Toroslar/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.