MDA Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

MDA Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

MDA Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

MDA Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

MDA Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün sürecinizi planlarken en kararsız kalacağınız noktalardan birinin düğün fotoğrafçınızın seçimi olacağına eminiz. Beklentilerinizi kavrayabilecek, sizi can kulağı ile dinleyerek isteklerinizi gerçeğe dönüştürebilecek bir fotoğrafçı bulabilmenizin belki de hiç kolay olmadığını düşünüyorsunuz. Ama biz bu algınızı kıracağımıza canı gönülden inanıyoruz. Çünkü kendimize güveniyoruz.

Tarsus düğün fotoğrafçıları arasında MDA Fotoğrafçılık olarak yer alıyor ve sektörün en iyilerinden biri olarak faaliyetlerimizi göstermeye devam ediyoruz. Her şeyden önce yukarıda da belirttiğimiz gibi kendi istediklerimizi değil sizin beklentilerinizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Çünkü sadece bir kere yaşama olanağınız olan düğün gününüzden geriye kalacak tek hatıranız gelin ve damat çekimlerinizin istediğiniz gibi olmasına önem veriyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapıyor, tüm imkânlarımızı kullanarak hayal ettiğiniz albümü teslim edebilmek için büyük uğraş veriyoruz.

Dış çekim türü etrafında yürüttüğümüz çalışmalarımız ile hizmet veriyor; birçok çift gibi biz de doğa ile baş başa kalabileceğimiz mekânları daha çok seviyoruz. Mersin’in yemyeşil doğasını yansıtan orman alanları ya da Akdeniz’in sıcak sularının vurduğu sahilleri tercih ediyoruz. Daha konsept bir çalışma isteyen çiftlerimizi ise Mersin düğün dış çekim mekânları arasından farklı seçenekler sunabiliyoruz.

Özel gününüzden geriye daha canlı bir hatıra bırakmak isteyen çiftlerimiz için ise video çekimi hizmetimizden bahsetmek istiyoruz. Gelişen teknolojiyi yakalayarak drone gibi farklı açılardan da çekim yapabilmemize olanak sunan ekipmanlar ile yüksek kalitede hikâye çekimleri gerçekleştirebiliyoruz.

Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz her çiftin dönüşleri bizim için çok önemli. Aldığımız dönütler doğrultusunda kendimizi iyileştirmek ve size daha hizmet verebilen bir marka olmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Gelin siz de aşk hikâyelerine ortak olduğumuz çiftlerimizden biri olun! Bizi yakından tanımak isterseniz formu doldurun kısa ve sürede size dönüş yapalım.

İletişim

 • Adres:

  Gaziler Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Emir Ali Erkoç Altı No:16/b TARSUS

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.