Gül Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

 • Toroslar, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gül Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Gül Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Gül Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gül Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Gül Fotoğrafçılık Hakkında

Müstakbel eşinizle yepyeni bir yola gireceğiniz, her anı birbirinden değerli düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde içinde olduğunuz heyecanla, zaman hızla akıp giderken o özel günden size kalan düğün fotoğraflarınız, hayatınızın en anlamlı anıları olacak. Bu nedenle gelin işinizi şansa bırakmayın ve hayallerinizdeki düğün fotoğrafları için Mersin Gül Fotoğrafçılık’ın profesyonel ekibine güvenin.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle tanışıp, çekimlerimizi tamamen sizi yansıtacak şekilde, size özel olarak yapıyoruz. Fotoğraflarınızın içten duygularınızı yansıtmasına olmasına çok önem veriyoruz. Yapaylıktan uzak, doğal çekimler sayesinde yıllar geçse de her baktığınızda o güzel anlara tüm sıcaklığıyla tekrar döneceğiniz, modası hiç geçmeyen düğün fotoğraflarınız oluyor.

Fotoğraf düzenleme stilimizi de bir uyum içerisinde yapıyoruz. Aydınlık pırıl pırıl fotoğraflardan, daha dramatik sıcak tonlara kadar her tarzda çalışmalar yapabiliyoruz. Uyumlu renkleri kullandığımız ve belli konseptlere bağlı kaldığımız çekimlerimizde fotoğraflarınızın albümde birbirleriyle bir uyum içinde olmasını sağlıyoruz.

Fotoğraflarınıza masalsı bir hava katmak için de renkli dumanlar ve ışıklar kullanabiliyoruz. Çekimler boyunca pozlar, manzaralar, konseptler konusunda hayal gücümüzü ve zevk sahibi bakış açımızı kullanıyoruz. Rustik tarzda çekimler için kesilmiş odunların arasında veya yaz düğünü konseptleri için dalgaların arasında çekimler yapabiliyoruz.

Diğer çekim türlerimizden bahsedecek olursak; düğün fotoğraflarının yanında en güzel günlerinden yaşayan anılara sahip olmak isteyen çiftlerimiz için video hizmeti de sunuyoruz. Tam gün video hizmetlerimizle kız almadan, ilk dansa kadar en mutlu gününüzün her anını kaydediyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli gibi her türde çekim yapabiliyoruz. Son zamanlarda çiftlerin sevdiklerine düğün günlerini eğlenceli bir yoldan duyurduğu eğlenceli save the date çekimleri de yapıyoruz.

Siz de en güzel gününüzden kalacak, en özel anıların tam da hayallerinizdeki gibi olmasını isterseniz, Gül Fotoğrafçılık her şehirden yeni evlenecek çiftleri hayalleriyle kavuşturuyor. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Gül Fotoğrafçılık Mersin düğün fotoğraf fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.