Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık Hakkında

Mersin’de düğün fotoğraflarınız için profesyonel ve tecrübeli bir düğün fotoğrafçısına mı ihtiyacınız var? Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık olarak bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için hazırım! Yıllardır çiftlerimi yansıtan ve onların mutluluğunu, sevincini, aşkını ve heyecanını esas alan fotoğraf karelerine imza atıyorum. Bu özel gününüzde sizlerin yanında olmak için de sabırsızlanıyorum.

Sahip olduğum profesyonel ekipmanlar ve bilgi birikimim sayesinde düğününüz için pek çok çekim türü imkânı sağlıyorum. Sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ve videolar aracılığıyla duyuracağınız save the date çekimlerinin yanı sıra düğünden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini umursamadan gerçekleştirilen trash day çekimlerini de uzmanlıkla sağlıyorum. Aynı zamanda bu anları benzersiz bir şekilde ölümsüzleştirmek ve farklı olmak isterseniz düğün hikayesi, düğün belgeseli ve düğün klibi gibi videolar hazırlayabiliyorum.

Özellikle son yıllarda oldukça sık tercih edilen dış çekimler, benim de sıklıkla gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekim türlerinden biri oldu. Mersin dış çekimleri başta olmak üzere çiftlerimin istekleri doğrultusunda farklı şehirlere de gidebiliyorum. Çekimlerde tek çalışıyorum fakat toplu bir çekim ya da video çekimi olursa ekibimi de dahil ediyorum. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyor, tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Çektiğimiz tüm fotoğrafların kurgusu, montajı, ışık ve renk düzenlenmesini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınıza sosyal medyada da sahip olmak istiyorsanız bir USB bellek aracılığıyla bu formatta da çitlerimize sunabiliyoruz.

Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra portre fotoğrafçılığı, çocuk, hamile ve yenidoğan fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Özel tüm anlarınızda yanınızda oluyor, sevinciniz ve heyecanınızı fotoğraf karelerine tüm doğallığıyla aktarıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek ve bu anları tebessümle hatırlamanızı sağlamak için biz hazırız, ya siz?

İletişim

Abdullah Dinçer Fotoğrafçılık Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&Y

Ebru & Yusuf

Düğün Tarihi: 28.08.2021Çok iyi bir çekim gerçekleştirdik enerjisi ve profesyonelliği harika size tüm enerjisiyle fotoğraflarınaza renk katıyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.