Elit Fotoğraf ve Prodüksiyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Elit Fotoğraf ve Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elit Fotoğraf ve Prodüksiyon Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Elit Fotoğraf ve Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Elit Fotoğraf ve Prodüksiyon Hakkında

1994 yılından beri faaliyet gösteren Elit Fotoğraf ve Prodüksiyon ailesine hoş geldiniz! 4 kişiden oluşan profesyonel çekim ekibimizle şehrimizin köklü fotoğraf stüdyoları arasında yer alıyoruz. Kaliteli hizmet için yılların getirdiği tecrübe, bilgi birikimi ve eğitimlerimizden yararlanıyoruz. Ayrıca analog fotoğraf makinelerine olan hayranlığımızla başlayan maceramızı teknolojik yeniliklerle ve son teknoloji ekipmanlarla da taçlandırıyoruz. Bu sayede, Mersin’de en güzel anları ebedileştiriyor, konsept fotoğraf çekimleri ve sinematik klip kurgularıyla dikkat çekiyoruz. Siz de mutlu başlangıcınızı senaryoya dönüştürerek anlattığımız aşk filminde başrol olmaya hazır mısınız?

Gelin, birlikte ilk adımı atalım: Çekim planı için detayları Akdeniz Kuruçeşme’de yer alan stüdyomuzda görüşüyoruz. Save the date, nişan, düğün, kına gecesi çekimleri, trash day, konsept veya detay çekimlerinden dilediğinizi gerçekleştirmek için ekibimiz uygun ekipmanlarını düzenlemeye başlıyor. Biz de birlikte mekan seçimi, çekim tarihi ve saatleri belirliyoruz. Mersin ve şehir dışından kendinizi özgür hissettiğiniz her yerde dış çekimler tasarlayabiliriz. Gün batımını yakaladığımız ve doğru çekim açılarından doğal ışığı en iyi şekilde kullandığımız çekimlerle anılarınızı belgeliyoruz… Unutmayın ki, her çekimde ilk önceliğimiz mutluluğunuz! Bu yüzden gülümseyin. Yaşadığınız bu güzel duyguların ve anın tadını çıkarın. Biz de en kıymetli anlarınızı kadrajımıza sığdırarak anılarınızı her zaman canlı tutacak fotoğraflar kayıt altına alıyoruz.

En az dış çekimler kadar önemli olan düğün günü için de hazırız. Mersin düğün fotoğrafçısı olarak tekrarı olmayan bugünde gerçekleştirdiğimiz çekimler için VIP aracımızla kuaför salona geliyoruz. Her zaman yüzünüzde tebessümle hatırlayacağınız, hiç unutmayacağınız günün her anını kayıt altına alıyoruz. Tekrar o günleri hatırlamak istediğinizde elinizin altında olacak ‘Sanal albüm’ hazırlıklarını da yapıyoruz. Sanal albümde, fotoğrafların yanında düğün videosu, sinematik klipler, montajlı sosyal medya klipleri yer alıyor. Markamız değerli çiftlerimize bir ömür boyu aynı hisleri tekrar yaşatacak belgeleri de aynı kalite ile baskıya dönüştürüyor ve panoramik albümünüzü çekimlerden kısa bir süre sonra teslim ediyoruz.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, ekibimizle tanışmalı ve fiyat teklifi almalısınız. Mersin Elit Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Kuruçeşme, Ziraat Bankası Yanı, Mesudiye Mahallesi, 5127. Sk. No:17, 33060 Akdeniz

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.