Düğün Hikayesi Fotoğraflarınız için Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Düğün günü hikayenizin her anını işinin ehli fotoğrafçılar ölümsüzleştirsin istiyorsanız, mutlaka profesyonel bir isim ile çalışmanızı tavsiye ederim. Kararınızı vermeden, Düğün.com'daki 100'lerce profesyonel düğün fotoğrafçısı içinden sizin için seçtiğim düğün hikayesi fotoğrafçılarına ve detaylarına mutlaka göz atın derim.

Ritüel Visuals

Yalın, sade, hayatı olağan akışında yaşayan, abartılı müdahalelerden hoşlanmayan bir çiftseniz, düğün hikayesi fotoğrafları konusunda çok başarılı bulduğum bir fotoğrafçıyla, Abbas Onur Zabun ile tanıştırmak istiyorum sizi. Ritüel Visuals markası ile bu işi hak ettiği gibi yapan Zabun'un, düğün fotoğrafları için gerçekçi karelerin hayalini kuran çiftleri çok mutlu edeceğine eminim. Düğün belgeseli ve hikaye çekimlerinin yanı sıra elbette dilediğinizde dış mekan çekimleri de yapan düğün fotoğrafçısı, her çekim ve her çift için kendine özgü bir hikaye ve konsept belirleyerek ilerliyor.

rituel visuals -  Düğün belgeseli

Pembe Kare

Belgesel tadında gelin damat fotoğrafları için doğru adreslerden bir diğeri ise Pembe Kare ekibi. Londra'da moda ve konsept düğün fotoğrafçılığı üzerinde yoğunlaşmış fotoğrafçılarla birlikte çalışma imkanı bulacağınız Pembe Kare ile fiyat teklifi isteyip prensipte anlaştıktan sonra Kadıköy'deki ofislerinde muhabbeti ilerletebilirsiniz.

pembe kare - Moda ve konsept

Kare Kadraj

İstanbul düğün fotoğrafçısı firmaları arasındaki hikaye fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmış başka bir ekip ise Kare Kadraj! Düğün gününüzde heyecan dolu tüm hazırlıklarınızı bir film gibi fotoğraflayan ve bunu çok güzel yapan Kare Kadraj için lafı uzatmayıp, onlarla çalışmış bir çiftin yorumuna yer vermek istiyorum.

  • 2014 Haziran'ında evlenen Esin ve Yusuf şöyle demiş: "Mutlu bir gelin ve damat olmak istiyorsanız kesinlikle yanınızda Kare Kadraj olmalı! Bizi bizden daha iyi anlayan, duygudaş, arkadaş olabilen, candan insanlar... İyi ki yollarımız sizinle kesişmiş. İyi ki bizim en özel günümüzü siz ölümsüzleştirmişsiniz. Hayallerimizin ötesindeki mükemmel fotoğraflar için size çok teşekkür ederiz!"

kare kadrac - Hayallerimizin ötesindeki

Erssell Photograph & Videograph

Düğün hikayesi fotoğrafçısı, düğün günü hazırlıklarınızın, heyecanlarınızın, kahkahalarınızın her anına şahit olur. O günlerin en eğlenceli karelerinden biri de kuşkusuz gelinin ayakkabısının altına arkadaşlarının ismini yazdığı anlardır. Ersel Barut da işte bu anlardan birini yakalamış. Erssell Photograph hikaye fotoğraflarınızın yanı sıra dilerseniz bir düğün belgeseli de çekiyor. Çünkü inanın o gün heyecandan yaşadıklarınızın, içinde bulunduğunuz anların çok azını hatırlıyorsunuz ve böylece elinizde saniye saniye size belge olacak bir hatıra kalıyor.

erssell photograph - Eğlenceli karelerinden biri

Reyhan Atmaca Photographer

İstanbul düğün fotoğrafçıları içinde çok genç, yepyeni ama işini müthiş yapan, çiftlerle diyaloğu harika bir fotoğrafçı daha var. Reyhan Atmaca'nın en yakın çalışma arkadaşlarından biri de İlay Atmaca. Bu kardeşlerin işlerini çok severek yaptıkları, çektikleri tüm karelerden anlaşılıyor diyebilirim. Dış çekimlerin yanı sıra düğün hikayenizi fotoğraflamak için de tüm gün sizinle olan fotoğrafçılar, saç ve makyajınızdan tutun, günün en zor anı gelinlik giyinmeye kadar her detayı ölümsüzleştiriyor.

reyhan atmaca - Düğün hikayenizi fotoğraflamak

Sihirli Çerçeve

Profesyonel düğün fotoğrafçısı arayan çiftler için bir başka önerim ise Sihirli Çerçeve! Renklerini, kompozisyonlarını, karelerini çok beğendiğim Sihirli Çerçeve'nin fotoğraflarına baktığınızda ne demek istediğimi zaten siz de anlayacak fotoğrafların ahengini çok seveceksiniz. Hikaye fotoğraflarınızı romantik ellere teslim edeceğinizin garantisini veriyorum!

sihirli cerceve 26 14 - Fotoğrafların ahengini

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.