Yeni Evlenecek Çiftlere Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:22 dakika

16.08.2022

Birbirinize duyduğunuz sevgiyi somutlaştırmanın en güzel yolu olan düğün fotoğrafı ve video çekimi için mutlaka profesyonel bir ekiple çalışmanızı öneriyoruz. Bu konuda size yardımcı olacak birbirinden iddialı düğün fotoğrafçılarını bu yazıda derledik!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Düğün hikayesi, düğün günü sabah kuaför hazırlıklarından başlayarak düğüne ya da düğünün sonuna kadar olan sürecin doğal bir şekilde video ve fotoğraflarla kurgulandığı düğün filmine verilen isimdir.

Müstakbel eşinle beraber seçtiğiniz düğün klibi müzikleri ile harmanlanan bu film, ömür boyu saklayabileceğiniz en güzel düğün anısı olacak!

Şimdi sıra sana önereceğimiz fotoğrafçıları listelemeye geldi. İşte birbirinden profesyonel firmalar:

1- Studyo Class Foto

Müstakbel eşinle beraber en romantik ve en özel anlarınızı ölümsüzleştirecek ve aşkla çekim yapabilecek bir fotoğraf ekibine ihtiyacın varsa, seni Studyo Class Foto ile tanıştıralım.

Firmanın özellikle şehir içi olan düğün dış çekim görüntülerini çok beğendiğimi söylemeliyiz.

Minimum paket fiyatı 2.000 ila 3.000 TL olan Studyo Class Foto’dan randevu almak için düğünden 1 hafta önce iletişime geçmen yeterli!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

2- Halil Sarı Fotoğrafçılık

İstanbul düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasında seçim yapmak gerçekten zor. Her biri birbirinden güzel düğün dış çekimlerine imza atıyor.

Kadıköy'de yer alan Halil Sarı Fotoğrafçılık de bu firmalar arasında öne çıkanlardan biri. Ekip, çiftlere masalsı ve romantik tarzda düğün dış çekim pozları verdiriyor.

Halil Sarı Fotoğrafçılık’ın kapısını Save the Date ve Trash the Dress çekimleri için de çalabiliyorsun. Firmanın dış çekim fotoğraf fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

3- Vast Wedding

Eğlenceli bir düğün çekimi planlıyorsan Vast Wedding ekibinin bu alanda deneyimli olduğunu belirtelim. Firma profilinde yer alan karelere göz atarsan, firma ekibinin imza attığı birbirinden keyifli ve romantik fotoğrafları görebilirsin.

Vast Wedding’in en düşük paket fiyatlarının 1.000 TL’nin altında olduğunu da belirtelim.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Vast Wedding

Vast Wedding

Firmayı İncele

4- Olivo Wedding

Eğer hayalindeki çekim sahilde keyifli anlarının profesyonel bir ekip tarafından fotoğraflanması şeklindeyse, Olivo Wedding ile çalışmayı düşünebilirsin. Alanında uzman, deneyimli bir ekibi bulunan firma, çekimleri sırasında drone, jimmy-jib, go pro ve su altı kameraları gibi profesyonel ekipmanlar da kullanıyor.

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

5- Fotoğraf Penceresi

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Fotoğraf Penceresi, yalnızca şehir içi çekimlerle kalmıyor, şehir ve yurt dışında da çiftlere hizmet veriyor. Firma ile çalıştığında hayalindeki düğün fotoğrafları için alan seçmen yeterli. Seçtiğin noktada müstakbel eşinle birlikte içinden geldiği gibi davran, sahilde yürü, sohbet et, sarıl... Fotoğraf Penceresi, birbirinden güzel anlarınızı yakalasın.

Fotoğraf Penceresi

6- İstanbul Düğünleri Fotoğrafçısı

Etkileyici bir düğün albümü için tercih edebileceğin firmalardan biri de İstanbul Düğünleri Fotoğrafçısı. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday çekimleri için firmayla çalışabilirsin.

İstanbul Düğünleri Fotoğrafçısı

7- Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

Aklına gelen tüm düğün fotoğraf ve video çekimlerinde hizmet veren Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı, çift memnuniyetini ön planda tutuyor.

Çekim öncesi çiftlerle bir araya gelip onları tanıyor ve beklentilerini öğrenerek, çekim programını buna göre oluşturuyor.

Minimum paket fiyatları da 2.000-3.000 TL arasında.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

8- Photo Matchless

Düğününe özel çekim yaptırabileceğin firmalardan biri de keyifli karelere imza atan Photo Matchless! Ekip; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri de yapıyor!

Gelin damat dış çekim pozları konusunda çok başarılılar. Doğal pozların yanı sıra romantik kareler de yakalıyorlar.

Düğün çekimi fiyatlarına bakalım şimdi. Minimum fotoğraf paketleri 1.500-2.000 TL arasında değişiyor.

Photo Matchless

9- İkimizin Hikayesi

Eğlenceli bir çekim süreci yaşamak, hayal ettiğiniz gibi düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsan İkimizin Hikayesi ile çalışabilirsin.

Profesyonel ekipmanlar kullanan ekip, çekim sırasında çiftlere poz, duruş, bakış ve gülüş gibi konularda da yönlendirmelerde bulunuyor.

İkimizin Hikayesi minimum paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL arasında.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

10- Serhan Serter Wedding Dreams

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Serhan Serter Wedding Dreams, romantik bir düğün çekimi için tercih edebileceğin firmalardan. Birbirinden farklı ve şık konseptlerde stüdyo çekimi için alanı bulunan firma, çiftlerin talep ettiği yerlerde de hizmet verebiliyor.

Pek çok farklı çekim türünde hizmet veren firma, düğünün ardından istersen dijital baskı ve albüm, istersen de USB bellek ile fotoğraf ve videolarını teslim ediyor. Minimum fiyatları da 1.500-2.000 TL arasında.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri


İşte düğün hikayesi için sana yardımcı olabilecek firmaları bir araya getirerek tüm detayları seninle paylaştık. Eğer yeterli gelmediyse, daha fazlasını bulabileceğin düğün fotoğrafçısı listesini de buraya bırakıyorum. En güzel düğün hikayesi çekimleri için vakit kaybetmeden hemen incelemeye başla!

Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

Düğün Fotoğrafında Son Trend: Trash The Dress

Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

Düğün Fotoğrafı Fikirleri

İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum