Yeni Evlenecek Çiftlere Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:27 dakika

09.06.2020

Birbirinize duyduğunuz sevgiyi somutlaştırmanın en güzel yolu olan düğün video çekimi için mutlaka profesyonel bir ekiple çalışmanızı öneriyoruz. Bu konuda size yardımcı olacak birbirinden iddialı düğün fotoğrafçılarını bu yazıda derledik!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Düğün hikayesi, düğün günü sabah kuaför hazırlıklarından başlayarak düğüne ya da düğünün sonuna kadar olan sürecin doğal bir şekilde video ve fotoğraflarla kurgulandığı düğün filmine verilen isimdir. Müstakbel eşinle beraber seçtiğiniz düğün klibi müzikleri ile harmanlanan bu film, ömür boyu saklayabileceğiniz en güzel düğün anısı olacak! Şimdi sıra sana önereceğim fotoğrafçıları listelemeye geldi. İşte birbirinden profesyonel firmalar:

1- Wedding Shot

Wedding Shot, özellikle “Tematik Düğün Fotoğrafı” terimiyle karşımıza çıkıyor. Çiftlerin oldukça dikkatini çeken bu tematik fotoğraflar ve videolar için bir nevi moda dergilerindeki editoryal reklam çekimleri gibi de diyebilirim. Firma ekibi hem stüdyo çekimi hem de dış mekan çekimi için farklı temalar sunuyor. Prodüksiyonundan post-prodüksiyonuna kadar kurulan dekorlar ve oluşturan temalarla gelin ve damat adaylarına bambaşka bir dünyanın kapısını araladıklarını bilmelisin.

Düğünden 3 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye edeceğim Wedding Shot’un minimum paket fiyatı da 1500 ile 2000 TL arasında. Ayrıca şehir dışı ve yurt dışı düğün çekimi de yapan firmanın Şişli, Mecidiyeköy’de bulunduğunu da buraya not düşüyorum.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

İstanbul'daki fotoğrafçıları araştırdık, ortalama fiyatları çıkardık: İstanbul'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

2- Elif Çifçi Photography

“Birbirine aşık insanlar görmek beni mutlu ediyor” diyen Elif Çifçi aynı zamanda düğün fotoğrafı çekmeyi ne kadar sevdiğini de dile getirmiş oluyor. Eğer samimi, sıcak ve heyecanınızı paylaşacağınız bir fotoğrafçı arıyorsan Elif Çifçi Photography ile iletişime geçmeni öneriyorum. Ofisi İstanbul, Kadıköy’de bulunan Çifçi, Türkiye’nin her yerinde hizmet vermenin yanı sıra yurt dışı çekimlerine de gidiyor.

Minimum paket fiyatı 1.000 ile 1.500 TL arasında olan Elif Çifçi ile düğünden 4 hafta önce iletişime geçerek çekim planlaması yapabilirsin. Unutmadan düğün hikayesinde fon olarak kullanılacak düğün klibi müzikleri için kendin bir liste oluşturabileceğin gibi seçimi ekibe bırakabileceğini de belirtmek istiyorum.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

İstanbul'da fotoğraf çektireceksen bu mekanları pas geçme: İstanbul’da Düğün Fotoğrafı İçin En İdeal Mekanlar

3- Düğün Hatıram

Ofisleri İstanbul, Kadıköy’de bulunan Düğün Hatıram, çiftlere düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, konsept çekim, save the date, katalog çekimi ve trashday çekim hizmeti sunan kalabalık ve profesyonel bir ekibe sahip.

Dış mekan düğün çekimi ve stüdyo çekiminin yanı sıra şehir dışı ve yurt dışı hizmeti de veren firma ile iletişime geçmen gereken sürenin de düğünden önce 2 hafta olduğunu söylemeliyim! Unutmadan, Düğün Hatıram’ın minimum paket fiyatı ise 1000 ile 1500 TL arasında.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Dış mekan fotoğrafları bu firmalardan sorulur: Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İçin Düğün Fotoğrafçıları Önerileri

4- Bantfilm Wedding

Bantfilm Wedding, “Düğün filmi, düğün gününüze dair bütün heyecanınızı ve aşkınızı tüm detaylarıyla anlatacak olan tek şeydir.” dedikten sonra “Hani düğün anını yaşarken hangi şarkıda dans ettiğinizi ve aslında ne kadar eğlendiğinizi fark etmezsiniz ya. İşte biz bunun için varız.” diyerek düğün hikayesinin önemini anlatmaya devam ediyor.

Dış mekan düğün çekimi yapan firmanın, şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katıldığını bilmende fayda var. Düğünden 2 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye edeceğim Bantfilm Wedding’in minimum paket fiyatı ise; 1000 ile 1500 TL arasında. Firmanın Düğün.com’a özel kampanyalarına göz atmayı da ihmal etme!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Nasıl poz vereceğini bilemiyor musun? Buradaki fikirler çok hoşuna gidecek: Düğün Fotoğrafı Fikirleri

5- Evet Dedim

Müstakbel eşinle beraber yüzünden gülümsemenin eksik olmayacağı o en güzel günde, özel anlarınızı ölümsüzleştirecek ve aşkla çekim yapabilecek bir fotoğraf ekibine ihtiyacın varsa, seni Evet Dedim’le tanıştırayım. Firmanın özellikle doğayla iç içe olan düğün dış çekim görüntülerini çok beğendiğimi söylemeliyim. Ayrıca düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi ve konsept çekimlerin yanı sıra save the date ve trashday çekim hizmeti de sunduğunu bilmeni istiyorum.

Minimum paket fiyatı 1500 ila 2000 TL olan Evet Dedim’den randevu almak için düğünden 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini unutmamalısın!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Sahilde çekilen fotoğraflar başkadır: Şile Düğün Fotoğrafları

6- Rüya Kareler

Düğün çekimlerinde farklılık arayan gelin ve damat adaylarını böyle alalım. Doğal fotoğraflara imza atan Rüya Kareler, geniş ve profesyonel bir düğün çekim ekibine sahip. Çektikleri düğün fotoğraflarına baktığında ya da kurguladıkları düğün hikayesi videolarını izlediğinde gerçekten de ne kadar doğal göründüklerini sen de fark edeceksin.

İstanbul, Beykoz’da bulunan firma ile iletişime geçmen gereken sürenin 1 haftadan az olduğunu da unutmadan ekleyeyim. Ayrıca firmanın minimum paket fiyatı 1000 ila 1500 TL.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Düğün tarihini güzel bir fotoğrafla duyurmaya ne dersin: Merak Edenler İçin Save the Date Ne Demek | Ne Zaman Çekilir?

7- Her Aşk Bir Hikaye

Şimdi Beşiktaş'ta yer alan bir firma ile tanıştırmak istiyoruz seni: Her Aşk Bir Hikaye! Sonsuzluğa uzanan karelerin mimari kendileri. Ekip olarak çiftlerin çekim günü nelere ihtiyacı olduğunu analiz ederek onlara en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyorlar.

Fotoğrafçının fiyatları 1.500-2.000 TL'den başlıyor. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel olarak sundukları kampanyaları da mutlaka incelemeni öneriyorum. Her Aşk Bir Hikaye ilgini çektiyse, düğün tarihinden en az 3 hafta öncesinde iletişime geçmelisin. E tabii başarılı firmaya çiftlerin talebi yoğun oluyor!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Fotoğrafçınla daha iyi anlaşman için bunları bilmen önemli: Düğün Fotoğrafçıları Jargonu

8- Reyhan-İlay Photographer

Yaptıkları her işte güler yüzleri, kendilerine özgün bakış açıları ve disiplinli çalışma prensipleriyle çiftlerden tam not alan iki kardeş Reyhan ve İlay’ın ofisleri Şişli’de bulunuyor. İşlerini severek yapmaları ve profesyonellikleri sayesinde pek çok başarılı düğün çekimine imza atmışlar. Bunu benim değil, profil sayfalarına yorum yapan onlarca çiftin söylediğini bilmelisin.

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmeti de sunan Reyhan ve İlay’dan, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve düğün klibi gibi birçok çekim türü konusunda yardım alabileceğini unutma! Firma ile düğünden 4 hafta önce iletişime geçebilirsin! Ayrıca minimum paket fiyatlarını soracak olursan da 1000 ile 1500 TL arasında!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Son dönemlerin düğün fotoğrafı trendini biliyor musun: Trash The Dress

9- Nüans Ajans

Ofisleri İstanbul, Kadıköy’de bulunan Nüans Ajans, düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi çekimlerinizi eğlenceli, stressiz ve rahat bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz sıcak kanlı, samimi ve profesyonel bir ekibe sahip. Save the date, trashday, konsept ve katalog çekimlerinin yanı sıra nişan çekimi de yapan ajans, şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katıyor.

Firmanın kullandığı ekipmanları merak ediyorsan, Sony A7r2, Canon 5dm3, Canon 7dm2, Godox flaş seti, Zyhun Crane, Djı mavic pro ve çeşitli lensler olduğunu söyleyebilirim. Nüans Ajans ile iletişime geçmen gereken süre düğünden önce 3 hafta ve minimum paket fiyatları da 1000 ile 1500 TL arasında.

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

Düğün fotoğrafçını seçmeden önce bu yazıya göz at: Düğün Fotoğrafçını Seçmene Yardım Ediyoruz!

10- Caner Demir Photography

Caner Demir Photography, İstanbul, Kadıköy'de bulunuyor. Poz verdirmek yerine, kamera karşısında çiftlerden yalnızca kendileri gibi olmalarını istiyorlar.

Video ve fotoğraf çekimleri konusunda oldukça iddialı olan Caner Demir Photography ile düğünden 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini söylemeliyim. Firmanın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istersen de minimum paket fiyatları 1.500 ile 2.000 TL arasında. Şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de katılan ekip hakkında daha fazla bilgi istersen hemen iletişime geçmelisin!

yeni evlenecek çiftlere profesyonel düğün fotoğrafçısı önerileri

İşte düğün hikayesi için sana yardımcı olabilecek firmaları bir araya getirerek tüm detayları seninle paylaştım. Eğer yeterli gelmediyse, daha fazlasını bulabileceğin düğün fotoğrafçısı listesini de buraya bırakıyorum. En güzel düğün hikayesi çekimleri için vakit kaybetmeden hemen incelemeye başla!

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum