Zeyzey Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Zeyzey Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Zeyzey Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Zeyzey Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Zeyzey Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Zeyzey Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Zeyzey Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Zeyzey Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".


Zeyzey Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Zeyzey Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Zeyzey Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zeyzey Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Zeyzey Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeyzey Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Zeyzey Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün ve nişan gibi özel zamanların hayatınızda çok özel bir yeri olduğunu biliyoruz. Biz de Zeyzey Fotoğrafçılık ailesi olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışarak etkileyici bir hizmet sunmayı kendimize ilke ediniyor ve mutluluğunuzu objektifimizle ölümsüzleştiriyoruz.

Yıllardır fotoğrafçılık sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İşimizi seviyor ve tecrübelerimiz doğrultusunda size özel konseptlerle karşınıza çıkıyoruz. Her çiftin farklı bir hikayesi ve tarzı olduğunun farkında olduğumuz için hiçbir çiftimizin konseptini birbiriyle aynı yapmıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Çalışmalarımıza dair örnekleri size göstererek kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Video ya da dış çekim seçeneklerimiz içerisinde isteğiniz kategoride size yardımcı oluyoruz. Dış mekan çekimlerimizde doğanın göz kamaştırdığı yerler, tahta köprüler, tarihi mekanlar ya da birlikteliğinize dair anısı olan yerlerde ekibimizle birlikte size eşlik ediyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekimlerimizde görüntü kalitesinin net olduğu bir iş ortaya çıkarıyoruz. Çekimler esnasında rahat olmanızı ve sanki etrafta kameraların olduğunu unutmuş gibi davranmanızı istiyoruz. Yapay pozlardan kaçınarak gerekli gördüğümüz noktalarda size duruş, bakış ve gülüş gibi konularda yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Çekimlerinizi tamamladığımızda ise bilgisayar ortamında elde ettiğimiz görüntüleri düzenliyoruz. Video hizmeti aldıysanız uygun bir müzik ekleyerek montaj yapıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise size söz vermiş olduğumuz tarihte orijinal kopyalarıyla birlikte ne kadar görüntünüz varsa teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Zeyzey’in kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.