Bursa'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün fotoğraflarınızı Bursa’da çektirecekseniz ve henüz fiyatlarını bilmiyorsanız bir Bursa düğün fotoğrafçısına ve Bursa'daki düğün fotoğraf çekimi fiyatlarına ihtiyacınız var demektir. Doğru yerdesiniz! Gelin birlikte bakalım.

Seçtiğiniz Bursa dış mekan düğün fotoğrafçısı ile belirleyeceğiniz bir mekana gidip yaklaşık 2-3 saat katalog çekimi yapacaksanız, Bursa düğün fotoğrafçıları piyasasında bu çekim türünü 500 TL'den 1500 TL'ye kadar bulabilirsiniz. Bu fiyatların içerisine 1 adet büyük, 1 adet cep, 2 adet aile albümünü içeren düğün fotoğrafları albümü de dahil. Sırası gelmişken, eğer henüz Bursa'da düğün fotoğraflarınızı nerede çektireceğinize karar vermediyseniz seçeneklerinize bir göz atın derim.

Sadece dış mekan çekimleri ile yetinmeyip, hazırlık aşamalarının da fotoğraflandığı hikaye çekimi için anlaşacaksanız - ki bu çekimler genellikle kuafördeki hazırlıklardan başlar- fiyatlar 1500 TL ile 2500 TL aralığında değişir. Yine bu fiyatlara da albüm seti de dahildir.

fotograf oykuleri bursa_fotograf_fiyat - Bursa Düğün Fotoğrafı©Fotoğraf Öyküleri

Tam kapasite çekimler!

Düğün fotoğraflarınızın yanında bir de son yıllarda çok moda olan düğün klibiniz de olsun isterseniz bütçenizi 600 TL - 1000 TL aralığında arttırmanız gerekecek.

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Gelin bir de tam kapasite dolu bir paketin fiyat aralığına bakalım. Tam kapasiteden kastım tüm gün hikaye çekimi. Hem fotoğraf hem de video ile tüm yapılan çekimlerin ardından zengin bir fotoğraf albümü ve bir de düğün klibine sahip oluyorsunuz. Evdeki hazırlıklarınızdan, kuaföre, dış mekan çekimlerinizden ilk dansa kadar düğün gününüzü her anıyla kayda alan bu çekimlerin fiyatları Bursa dış mekan düğün fotoğrafçıları piyasasında 2500 TL'den 5000 TL'ye kadar çıkıyor.

studyo yalim galerisi bursafiyat - Bursa Düğün Fotoğrafı©Stüdyo Yalım

Belirtmeden geçmeyelim!

Son olarak bu fiyatları belirleyen faktörlere de değinip bitirelim isterseniz. Fiyatlar, düğün fotoğraf albümünün içeriğine ve albümlerin boyutlarına, çekim mekanına ve çekim süresine, düğün temasına ve çekimin konseptine göre değişkenlik gösteriyor. Ama Bursa'daki düğün fotoğrafçılarının kampanyalarına göz atıp avantajlı bir paket yakalayabilirsiniz.

Öte yandan fotoğraf sanat işi! Hal böyle olunca işin içine popüler bir isim, marka bilinirliği, yıllar içinde kazanılan tecrübe vs. gibi faktörler girdikçe fiyatlar artıyor. Fotoğrafçının işine biçtiği değer tartışma konusu olmaktan çıkıyor. Siz hem bunları hem de kendi bütçenize uygun bir fotoğrafçı bulabileceğinizi aklınızdan çıkartmayın. En sağlıklı fiyat bilgisini edinmek için beğendiğiniz fotoğrafçılardan fiyat teklifi isteyin derim.

Şehrindeki 202 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (3)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

PT Pınar Tunç

fotoğraflar için profesyonel birinden fikir almak şart kesinlikle!

SB Sinem Bilgi

Fiyat bilgilerinin de olması fikir edinmemiz açısından iyi oldu teşekkürler

İÖ İlham Özkaya

Ne yapsam hala karar veremedim cekim konusunda