Foto Sentez

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Nilüfer, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Konsept çekim, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Emel'ce Photography
5

Osmangazi

Emel'ce Photography

...

CoreArt Photography
25 1

Nilüfer

CoreArt Photography

Sadelik güzeldir derinden etkiler.CoreArt Creative Fotoğraf Atölyesi olarak...

Erim Yürü Photography - Er Fotoğrafçılık
28 3

Yıldırım

Erim Yürü Photography - Er Fotoğrafçılık

Belki yıllardır hayalini kurduğunuz o muhteşem düğün gününüzün asla bitmeme...

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor ve siz o güzel günü yıllar sonra bile tüm canlılığıyla hatırlamak istiyorsanız bu noktada profesyonel ellerde çekilmiş düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın yeri oldukça büyük. Biz Foto Sentez Bursa olarak 15 yılı aşkın deneyimimizle size kusursuz anılar bırakmak için hizmet veriyoruz. Yıllardır mutluluklarına şahitlik ettiğimiz çiftlerden çok şey öğrendik ve onlara unutulmaz anılar bıraktık. Sizin düğün anılarınızın da muhteşem olması için çalışmalara başlamaya hazırız.

Tecrübe sahibi ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu şekilde fotoğraf tekniklerini en iyi şekilde kullanıyor, ışığı doğru kullanarak size kusursuz düğün fotoğrafları ve videoları sunuyoruz. Kendimizi devamlı olarak daha ileri taşımak için son teknoloji ekipmanlar kullanıyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Çekimlerimizden önce sizinle yaptığımız görüşmelerde, düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm beklentilerinizi ayrıntısıyla öğreniyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda hayallerinizdeki fotoğraf ve videolara ulaşana kadar çalışmaya devam ediyoruz.

Fotoğraflarınızda öncelikle sizi en doğal halinizle karelere yansıtmaya çok özen gösteriyoruz. Bunun için sıradanlaşmış pozların dışında, kendiniz gibi olabileceğiniz çekimler yapıyoruz. Çekimlerinizin her aşamasında rahat hissedeceğiniz, keyifli bir ortam sağladığınız için de kameraların önünde doğal davranmanız hiç de zor olmuyor.

Eğer stüdyo çekimi tercih ederseniz de son teknoloji ekipmanlar kullandığımız stüdyomuzda özgün ve kaliteli düğün fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Video hizmetlerimizle de sinematik, profesyonel çekimlerle düğün gününüzün üstünden yıllar geçse de o güzel anlara tekrar dönebilmenizi sağlıyoruz. Düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her tarzda çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Foto Sentez Bursa düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tecrübemizi ve fotoğrafçılık aşkımızı birleştirerek size kusursuz anılar bırakmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Nihat Öztürk

 • Adres: Ataevler Gazi Cad. No:8 Nilüfer Bursa

Foto Sentez Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.