Düğün Fotoğrafçıları Bursa

Gri Fikir Sanat

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gri Fikir Sanat Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Gri Fikir Sanat Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Gri Fikir Sanat Sıkça Sorulan Sorular

Gri Fikir Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gri Fikir Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Gri Fikir Sanat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gri Fikir Sanat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Gri Fikir Sanat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gri Fikir Sanat şehir dışında hizmet veriyor.

Gri Fikir Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gri Fikir Sanat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Gri Fikir Sanat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gri Fikir Sanat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Gri Fikir Sanat Hakkında

Her gelin adayı, özel gününe dair hatıralara sahip olmak ister. Asla yok olmayan anıları hatırlamak için bir fotoğraf yeterlidir. Bir fotoğraf aslında çok şey anlatır. Gri Fikir Sanat ekibi olarak yıllardır fotoğraflarınızı çekiyor, özel günlerde sizinle buluşuyoruz. Fotoğrafların hikayelerine inanıyor, sizin hikayenizi de anlatmak istiyoruz.

Sinematik bir düğün filmi ya da fotoğraf çekimiyle günün tüm ayrıntılarına hakim olmak istemez misiniz? Eğer siz de profesyonel bir ekiple beraber günü kaydetmek isterseniz Gri Fikir Sanat’ı tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizde gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Bizi Bursa düğün fotoğrafçılarından ayıran bazı özelliklerimiz bulunuyor.

Peki, nedir bu özellikler?

İlk olarak biz birlikte çalıştığımız çiftin düşüncelerine çok önem veriyoruz. İstediği fotoğraf çekimine ulaşması için var gücümüzle çalışıyoruz.

İşini aşkla yapan bir ekibiz. Bu yüzden Türkiye’nin her yerinde hizmet verebiliyor, kaliteli hizmetimizi her yere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Fotoğraf çekim mekânlarını araştırıyoruz. En çok tercih edilen Bursa düğün fotoğraf çekim yerlerini inceliyor, sizin için en uygun olanlarını belirliyoruz. Bazen tarihi bir mekânın eşsiz atmosferinden yararlanıyor bazen ise doğal bir alanda yeşilliğin tonuyla fotoğraflarınızı güzelleştiriyoruz. Deniz kenarında ya da istediğiniz her yerde aşkınızı ölümsüzleştirebiliyoruz.

Işık ve arka planın güzel olması çok önemli. Asıl önemli olan ise birbirinize aşk dolu bakan gözleriniz. Bazen bir gülümseme bile tüm manzaralardan daha güzel olabiliyor, bu yüzden yakın çekim yapmayı da çok seviyoruz.

Son teknolojik donanıma sahip ekipmanlar kullanıyoruz. Fotoğraflarınızın en iyi şekilde size ulaşmasını sağlıyoruz. Sadece fotoğraf kareleri istemeyen çiftler için düğün hikayesi de çekiyoruz. En özel görüntüleri de en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Hizmetlerimizi beğendiyseniz Gri Fikir Sanat iletişim formunu doldurmaya ve hakkımızda daha fazla bilgi almaya ne dersiniz?
Eğer siz de Bursa düğün fotoğrafçıları arasında seçim yapmak istiyorsanız formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Nilüfer/BURSA

  • Haritadaki Konumu

    Gri Fikir Sanat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.