Ankara'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:05 DK

08.02.2019

Ankara’da düğün fotoğrafı çektireceksin, ancak fotoğraf fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorsun. Bu yazıda Ankara’da 2018 düğün fotoğrafçısı fiyatları, fotoğraf paketlerinin neleri kapsadığı, tüm gün çekim ile iki saatlik çekim arasındaki fiyat farkları gibi birçok detay yer alıyor. Ayrıca sana fikir verecek ve fiyat teklifi alabileceğin firmalar da burada! Haydi gel, inceleyelim.

Profesyonel çekim yapan Ankara Fotoğrafçılarını senin için araştırdım. Fiyatlar fotoğrafçıdan fotoğrafçıya, seçilen paketten pakete değişebiliyor, ancak sana ortalama rakamlar sunmaya çalışacağım.

2 saatlik dış mekan gelin-damat fotoğraf çekiminden başlayalım. Ankara'da dış mekan düğün fotoğrafları çektirebileceğin, yaklaşık 2 saat boyunca gelin-damat katalog çekimini kapsayan en temel paketi minimum 1000 TL’ye bulabilirsin. Fakat eğer fotoğrafçı Ankara dışında hizmet verecekse, bu fiyatın yukarılara çıkacağını göz önünde bulundur. Ayrıca fotoğrafçının popülerliğine, çekim ekipmanlarının ve ortaya çıkacak sonucun kalitesine göre fiyatlar Ankara piyasasında 1.000- 1.500 TL aralığına çıkacaktır.

Düğün albümü Ankara’daki firmaların çoğu tarafından bu fiyatlara dahil edilerek çiftlere sunuluyor. Albüm paketi genel olarak; 1 adet panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü ve birkaç fotoğrafın poster baskısını kapsıyor. Elbette fiyatlar senin kaç tane ve hangi ebatlarda albüm istediğine, baskı ve kağıt kalitesine göre, kaç fotoğrafı basılı olarak teslim alacağına göre değişkenlik gösteriyor.

j2ve9gsrcsmxttpb - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Tüm Gün Çekim İsteyenler Buraya!

Gelelim tüm gün fotoğraf çekimine. Yaklaşık 9-12 saat süren tüm gün hikaye çekimi, hazırlıklardan başlayarak çoğu zaman ilk dansa kadar sürüyor. İlk dansın sonrasının da fotoğraflanması, mekanın izin verip vermemesine göre değişir. Mekanlar genellikle çiftlerin anlaştıkları fotoğrafçıların mekanda çekim yapmasına izin vermiyor. Çünkü kendi kadrolu fotoğrafçıları var. Sırası gelmişken mekanla anlaşırken bu konuyu tam olarak açıklığa kavuşturmanı öneririm.

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Stüdyo Edda
%20 İNDİRİM
100 8 7
Stüdyo Edda

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim Sizleri Bekliyor!...

Prime Mood Studio
%30 İNDİRİM
404 5 14
Prime Mood Studio

Düğün Hikayesi Paketinde %30 İndirim Sizleri Bekliyor!...

avmcgexcjouzgmsw - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Düğün belgeseli ya da tüm gün hikaye çekimi denen bu paketin fiyatı, 1.500 TL ile yaklaşık 4.500 TL arasında değişiyor. Rakamlar kaç fotoğrafçının çalıştığına, ne kadar çekim yapılacağına, ekipmanların ne kadar profesyonel ve çeşitli olduğuna, baskı kalitelerine ve de en önemlisi marka bilinirliğine yani fotoğrafçının isim değerine göre farklılık gösteriyor. Tüm gün hikaye çekimini uygun bir rakama bulabilir, müstakbel eşinle tarzınıza en uygun Ankara dış çekim fotoğrafçıları arasından birini seçebilirsiniz.

boulr8evzi8tevk1 - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Romantizmin Video Hali: Düğün Klipleri

Şimdi de video çekimlerine değinelim. Düğün klibi yaklaşık 4-7 dakika süren bir düğün videosudur. Düğün günü sabahtan başlayarak hazırlığından eğlencene birçok keyifli anın kaydediliyor. Daha sonra özel programlarla montajlanıp, birtakım efektlerle ve seçilen müzikle birleştiriliyor. Sonunda ortaya gerçekten unutulmaz bir anı çıkıyor. Değer biçmenin çok zor olduğu bir anı.


Sana bir önerim olacak. Müstakbel eşinle stüdyo ortamında şarkı söyleyip, bu şarkıya bir de klip çekme fikrine ne dersin? Kulağa çok hoş geliyor, değil mi? Bu klipler son senelerde gittikçe çiftler arasında yaygınlaşmaya başladı. İkinizin müzik klibini düğün günü yayınlayıp tüm misafirlerinizle izliyor ve sizin söylediğiniz şarkı eşliğinde dans ediyorsunuz.

Müzik klibi örneklerine bakmak için: Aşk İçin Söyle

Düğününün bir klibi olsun istiyorsan 1000 TL’yi gözden çıkarman gerektiğini belirteyim. Değişen çekim koşullarına, ekip sayısına, ekipman özelliklerine göre 1.500- 2.500 TL de karşınıza çıkabilecek rakamlar arasında. Bunu tüm gün hikaye çekimi ile birleştirmek istersen bütçende ortalama 4.000 TL gibi bir paket fiyat ayırmalısın.

d8pvs1jls7h2rlal - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Ankara'daki Profesyonel Düğün Fotoğrafçıları ve Fiyatları

Çektikleri fotoğraflar hakkında daha fazla bilgi edinebilmen ve ortalama fiyatlar hakkında fikir sahibi olabilmen için 10 düğün fotoğrafçısını listeledim. Dilersen firma sayfalarından fiyat teklifi alarak sana geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsin.

Ayrıca “Ankara Düğün Fotoğrafı Mekanları” yazımızı inceleyerek, nerelerde çekim yapmak istediğine daha kolay karar verebilirsin.

1- Happy Day Wedding Story

Tercihine göre dilersen upuzun kırlarda dilersen tarihi bir mekanda fotoğraf çekimi yaptırabileceğin Happy Day Wedding Story, Çankaya’da yer alıyor. Fotoğraf paketi fiyatları ise 750-1.000 TL’den başlıyor.

younp2c1mlxk9h6f - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Düğün fotoğraflarında büyüleyici görünmeni sağlayacak gelinliğini henüz almadıysan önce şu yazımıza göz atmanı öneriyoruz: Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

2- Harun Arslan Photography

Birçok farklı mekanda düğün fotoğrafı çektirebilmenizi sağlayan Harun Arslan Photography, Düğün.com çiftlerine özel indirimli fiyatlar sunuyor. Minimum fotoğraf paketi fiyatı ise 1.000-1.500 TL arasında.

cz07ifggwusoexep - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

3- Cesur Erten Fotoğraf Video

Cesur Ertan Fotoğraf, dünya çapında düzenlenen yarışmalarda düğün fotoğrafı alanında birçok ödül almış. Fotoğraf paketi fiyatı ise 1.500-2.000 TL’den başlıyor.

zrvrl7tuaepjlwdq - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

4- Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık

Düğün hikayesi, düğün klibi gibi farklı konseptlerde çektikleri videolarla da ilgi gören Kırmızı Beyaz Fotoğrafçılık, Düğün.com çiftlerine %25’ten başlayan indirimler sunuyor. Minimum paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

avyncamrcqy2fo1d - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

5- Bek Medya

Bek Medya, çiftlere arkadaşça ve samimi yaklaşımları sayesinde keyifli bir fotoğraf çekimi yapıyor. Fotoğraf paketi fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

5ajza9lae5wt1qkd - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

6- Mes Visual

Uzak çekimlerin yanı sıra detay fotoğraflarıyla da gönüllerde taht kuran Mes Visual’ın sayfasındaki kampanyaları incelemeden düğün fotoğrafçına karar vermemeni öneririm. Minimum fotoğraf paketi fiyatları ise 750-1.000 TL.

jnzfo5lczcacrcox - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

7- Taner Kızılyar

Uzun zamandır sektörün içinde olan Taner Kızılyar, aldığı fotoğraf ödülleriyle de dikkat çekiyor. Bu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak istersen de fiyatlar 2.000-3.000 TL’den başlıyor.

1eom604eznvwyuc0 - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

8- Ankara Düğün Fotoğrafçısı

Dilersen şehir dışı çekimlerine de seninle gelebilen fotoğraf firması; sadece dış mekan çekiminin dışında, tüm gün düğününün her aşamasını da ölümsüzleştirebiliyor. Fiyatları ise 750-1.000 TL’den başlıyor.

wts5jxylmym8ljqs - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

9- Prime Mood Studio

Prime Mood Studio’nun çiftlere özel sunduğu; içerisinde düğün klibinden düğün hikayesine birçok alternatifi barındıran uygun fiyatlı paketleri mevcut. Standart fotoğraf çekimi paketleri ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

wvrxmun2nct78mgt - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

10- Onur Bacacı Exclusive Wedding

Onur Bacacı Exclusive Wedding, çektiği fotoğraflar ile çiftleri adeta bir model havasına sokuyor ve ortaya müthiş kareler çıkarıyor. Minimum paket fiyatları ise 750-1.000 TL’den başlıyor.

qt3hsd1gyjqiegkc - ankara'da düğün fotoğrafçısı fiyatları

Ankara’da düğün fotoğrafçılarının sunduğu paketler ve fiyatlar bu şekilde. Eğer sormak istediğin sorular varsa yorum yazarak bizimle paylaşabilirsin. Düğün fotoğrafı kampanyalarını kaçırmamak için de indirim sayfamızı ziyaret etmeni öneriyorum.

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

SG

Semra Gençtürk

15/10/2014

Düğün fotoğrafçımı iyi seçim ve çok güzel fotoğraflar elde ettik hala kendisiyle dostlugumuz sürer sizde inş benm gibi şanslı olursunuz ))


TY

Türkan Yılmaz

15/10/2014

Ne güzel semra bizim fotoğrafçımız hiç pozitif hava vermedi bize..