Harun Arslan Photography

Listeme ekle
0312 963 3854
E-Posta Gönder
Harun Arslan Photography


YORUMLAR (107)

+ Yorum Yaz
S&Ç selin & çağdaş Düğün Tarihi: 30/08/2017

Eveeeettt. Nereden başlasam diye çok düşündüm en iyisi en baştan alayım.Evlilik süreci meşakkatli bir süreç çeken bilir.Bu süreçte geri dönüp baktığınızda anılarınızı canlandıracak en önemli şeyler videolar ve resimler benim için. Fotoğraf olayı hep beni germiştir. Daha doğrusu çeken kişi germiştir bu süreçte bu durumu yok etmem lazımdı. Ankara'daki bütün bu işte ehlileşmiş firmalarla görüşüp teklif aldım. Ne istediğimi anlatıyorum her şeye ilave ücret olarak baktıklarını anlayınca durum hoş olmadı.Harun Bey ile irtibata geçtim.Butik iş yaptığı için bi tereddütlüydüm. İlk başta Instagram dan yazıştık.İlk izlenimin etkisiyle yüz yüze görüşmek istedim.Gittim.Ne planladığımı ve ne hizmet alabileceğimi sorduğumda net bir ücret net bir tavır vardı.Beni para değil, bu özel gününde mutlu olması gereken kişi olarak gördüğü için hemen kafamda tamam dedim.Damatla da konuşunca hemen anlaşma yaptık.Ha bu arada konuşma sırasında hep şen kahkahalar bize eşlik etti bilin isterim.Düğün günü sabah 7:30 dan gece 12 ye kadar bizimle birlikteydi Harun Arslan ve ekibi. Çekimlere başladığımızda artık istediğim gerçekleşmişti. Fotoğraf çekilirken kasılmıyorum. Hatta istedikleri pozu verebilmek için tebessümü kahkahaya döndürmemekte zorlandım. Gelin alması-iç mekan çekimi-nikah- tekrar iç mekan çekimine devam veee afteeeerr partyyyy timeee. Biz Harun Bey ile ilk görüştüğümüzde de bizimle birlikte eğlenin nolur demiştim.Biz sahneye çıktık arsız gönülde tepinmeye başladık ki Harun Bey de bize eşlik ediyor.Tüm gece de bu böyleydi. Sabaha karşı şehir dışına çekime gidecek olmasına rağmen dinlenmeyi bir kere bile düşünmediği için minnettarız.Bize bu imkanları sağladığı için ne desek ne söylesek az kalır.Herkesin dilinde Fotoğraf ekibi ne kadar cana yakın ne kadar sizle bütünleşmişti dediklerinde bizde oluşan mutluluğunda tarifi yok. Bu mesleğe iş olarak değil sanat olarak, insan ilişkileri olarak, samimiyet olarak baktıkları ve bunu bize Harun Bey'in aktarması çok güzel bir gün geçirmemizi sağladı.Ha bir de efsane fotoğraflar var sizde göreceksiniz.Bizde iş yok ama çekenler iyiydi bu acı gerçekle yüzleştik:) Bu ekip sizleri zorlayabilir. Bi dünya birbirinden güzel fotoğrafı teslim ediyorlar ve seç diyorlar, orada da biraz ayıp ediyorlar:) Albüme sığacak kadarını seçmek bu sürecin en zor yanı kendinizi hazırlayın:) Anlat anlat bitmeyecek bence bir görüşün karar verin, hatta direkt anlaşın:)Şiddetle tavsiye edilir. Bitirmeden önce son bir şey neden mi bu kadar iyi Harun Bey? Bence özel bir sebebi var , eşi ile hiç karşılıklı görüşmedik ama Harun Bey'in gözünde eşini ve ona olan aşkını görüp izleyebilirsiniz.Bu da işine öyle güzel yansıyor ki işte bu kısım anlatılmaz yaşanır.Yaşamanız dileğiyle sevgiler...

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Harun Arslan Photography sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

"Heyecandan gülme krizine girip evet bile diyememiştim!": Güntülü ve Furkan "Heyecandan gülme krizine girip evet bile diyememiştim!": Güntülü ve Furkan

İNDİRİMLER

Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart Çiftlerine Özel Dış Çekim+ Panoramik Albüm 1100 TL!
Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart Çiftlerine Özel Dış Çekim+ Panoramik Albüm 1100 TL!

Kasım-aralik-ocak-şubat-mart Çiftlerine Özel Dış Çekim Hizmeti + Panoramik Albüm Seti 1100 TL
Albüm Set Içeriği ( 1 Adet Büyük Ana Albüm,2 Adet Aile Albümü , 1 Adet 50x70 Poster Çıktısını Kapsamaktadır.) Ayrıca Tüm Dijital Fotoğraflar Ücretsiz Teslim Edilecektir.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2018

1400TLden Başlayan Fiyatlar İle Düğün Hikayesi Ve Video Kliplerde Drone Kullanımı Dahildir
1400TLden Başlayan Fiyatlar İle Düğün Hikayesi Ve Video Kliplerde Drone Kullanımı Dahildir

Video Klipli Düğün Hikayesi Hizmeti Satın Alan Çiftlerimize Drone Çekimi Hediye!

Son Geçerlilik Tarihi: 30/04/2018

Düğün Hikayesi Çekimlerinizde Drone Hediye!
Düğün Hikayesi Çekimlerinizde Drone Hediye!

30 Ni̇san 2017 Tari̇hine Kadar Yapılacak Olan Zümrüt Ve Elmas Paket (Standart Ve Tam Gün Düğün Hikayesi) Paketlerimizde Drone Çekimini Ek Ücret Almadan Hediye Ediyoruz.

Son Geçerlilik Tarihi: 30/04/2018
%31 Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart Çiftlerine Özel Dış Çekim+ Panoramik Albüm 1100 TL!

Kasım-aralik-ocak-şubat-mart Çiftlerine Özel Dış Çekim Hizmeti + Panoramik Albüm Seti 1100 TL
Albüm Set Içeriği ( 1 Adet Büyük Ana Albüm,2 Adet Aile Albümü , 1 Adet 50x70 Poster Çıktısını Kapsamaktadır.) Ayrıca Tüm Dijital Fotoğraflar Ücretsiz Teslim Edilecektir.

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Fotoğraflarımızın kalitesi ve gerçek boyutlarını görmek için sizleri ofisimize davet ediyoruz. Sizlere kolaylık sağlamak amacıyla yaptığımız işin detaylarını, açıklamalarını içeren ön buluşmamızı nerede olursanız olun, oraya gelip yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek ve esnek fiyat listemizi almanız için firmadan Teklif Al butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.


Değerli çiftlerim,

Öncelikle sayfamızı ziyaret edip, ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. En heyecanlı, en mutlu ve en özel gününüzün her anını en güzel karelere sığdırmak amacı ile çıktığımız bu yolda sizlere kendimden bahsetmek isterim.

2010 yılında Selçuk Üniversitesi Gümrük Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2014 yılında da Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni bitirdim. 2005-2008 yılları arasında fotoğraf çekmeye hobi olarak başladım.

2008 yılından sonra daha profesyonel bir ekip oluşturmaya başlayarak düğün hikayesi çekimlerime başladım. Sanat yapma iddiamız belirli bir bakış açımızın olmasına ve deneyimimize dayanmaktadır. Bunun dışında sanatımızı somutlaştırmak ve teknik yönümüzü de kuvvetlendirmek amacı ile ekip olarak MEB onaylı sertifikalı kurslar ve alanla ilgili çeşitli seminerlere katılarak gelişimimizi devam ettirdik.

Harun Arslan Photography kurucusu ve yöneticisi olarak amacım amatör ruhumu kaybetmeden, ekibimle birlikte kurumsallaşmayı gerçekleştirmektir. harunarslan.com.tr galerimizde de göreceğiniz üzere belli bir çizgiyi yansıtan fotoğraflar Harun Arslan imzası ile sunulmakla birlikte 6 kişilik ekibimin farklı bakış açıları sayesinde renklenmektedir.

Düğün fotoğrafçılığı alanındaki en güvendiğimiz yönümüz; bilgi ve deneyimimizdir. Düğününüzün tüm coşkusunu kendi enerjimizle birleştirerek, bilgi ve deneyimlerimiz ışığında hak ettiğiniz gibi en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek isteriz. Harun Arslan ve Deneyimli ekibi tarafından düğün gününüze ait en özel kayıtlarınızın fotoğraflar olduğuna inanıyorsanız eee hadi buuuyrun, sizleri bekliyoruz :) Siz değerli çiftlerimize şimdiden mutluluklar dilerim.

Saygı ve sevgilerimle..

Harun Arslan
.

İLETİŞİM

0312 963 3854
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Harun Arslan Adres Gaziosmanpaşa-Çankaya ( <br/> LÜTFEN RANDEVU ALINIZ. 05072031018)
Çankaya,

YORUMLAR (107)

+ Yorum Yaz
Kübra Düğün Tarihi: 16/12/2017

Fotoğraf çekimimiz, öncesin ve sonrası; son derece ilgili, güler yüzlü, anlayışlı ve yardımcı olan bir ekiple beraberdik. Sorularımıza isteklerimize en güzel şekilde yanıt verildi. Fotoğraflarımızın kalitesi her şekilde albümde de kendini gösterdi. Çekilen her fotoğraf çok güzeldi ve albümümüzü de çok beğendik. Enerjileri güler yüzleri ne kadar gergin olsanız da çekimlerde sizi rahatlatıp en güzel pozları yakalıyorlar. Çekimlerden sonra da bizimle ilgilenen albümleri en güzel şekilde teslim eden bir ekip var. Her şey için teşekkürlerimizi iletiyoruz ve kesinlikle her açıdan tavsiye ediyoruz

ME Merve Düğün Tarihi: 03/12/2017

Evlilik hazırlıkları sırasında en önemli aşama iyi bir fotoğrafçı ile anlaşmak bence.Titizlikle yaptığım araştırmalar sonucu en beğendiğim kareler hep Harun Bey ve ekibinin elinden çıkmış olduğunu görünce kendisiyle iletisime gectik ve ardindan ofisine gittik, ne istediğimi anlattığımda hemen anladı ve anlaştık. Nikah günü annem rahatsizlandi ve herşey karmakarışık hale geldi Harun Bey saolsun bize inanılmaz destek oldu ve sabah olması gereken cekimimizi nikah sonrasına alıp bize cok yardımcı oldu.Aksilikler pesimizi bir türlü bırakmadı ve çekime de baya geç kaldık kaybolduk neler oldu neler... Sonunda çekim yerine ulaştığımızda artık hiç enerjimiz yoktu ve cok stresliydik ama daha arabadan iner inmez Harun Bey in muhteşem enerjisi bize herşeyi unutturdu. Okadar profesyonel ve enerjileri okadar güzel bir ekipki anlat anlat bitiremem doğrusu!!! Kısıtlı zamanda tam istediğimiz gibi kareler yakaladılar ve cook cooook coook memnun kaldık. Işlerini aşkla yaptıklarıni zaten en baştan anliyorsunuz ve gerçekten çok samimi bir ekipleri var, bakış açıları muhteşem. Icimize cok sinen fotograflarimiz oldu tüm ekibe ve özellikle Harun Bey e çok teşekkür ediyoruz. Ellerine sağlık herşey için cok minnettarız. Iyiki varsınız.Kesinlikle herkese tavsiye ederim....
Merve&Emre

M&Y Meral & Yıldıray Düğün Tarihi: 27/11/2017

Düğünüzün dış çekımını Harun Arslan ve ekibiyke yaptık. Dış çekim konusunda burdakı yorumları dıkkate aldığımızda seçim konusunda çok zorlanmadık açıkcası ve pişmanda olmadık. Düğünümüzden 9 ay öncesinden yurt dışında olduğumuz için kaporayı yüz yüze görmeden yatırdık. Çokta memnun kaldık Harun Arslan be ekibine cok teşekkür ederiyoruz :)

E&M ELİF & Mehmet Düğün Tarihi: 25/11/2017

Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Harun Bey ile internet üzerinden yine sizin gibi araştırma yaparken karşılaştık. Bürosunda bizi sıcak bir gülümsemeyle karşıladı ve yaklaşık 2 saat zaman ayırdı ( sadece ön değerlendirme süreci!). Bize piyasayı ve işleyişi sonuna kadar anlattı. Aslında birazda olsa aydınlanmamızı sağladı.Sonuçta kimse işleyişi tam anlamıyla bilmiyor değil mi? Anladık ki butik fotoğrafçılıkta Harun Beyden iyisine çok zor rastlarsınız. Hizmetinde farklı alternatifler oluşturarak size göre en iyi çözümü HIZLI bulmanızı sağlıyor. Bu aslında karşısına gelen yeni evlenecek çiftleri ve sunacağı ürünü iyi bildiğini gösteriyor. Kısacası verdiği hizmet tatmin edici kesinlikle. Gelen fotoğraflar ise inanılmaz güzel.Biz eşimle sürekli bakıyoruz ve düğün günümüzü heyecanımızı tekrar tekrar gözlemliyoruz .Albümümüz de çok kaliteli.Zaten Harun Bey en az 10 çeşit gösteriyor. Bütçenize göre tercihi size bırakıyor. Piyasadaki diğer firmalara göre daha uygun olduğunu söyleyebilirim. F/P oranı çok yüksek. Çalıştığı kişileri de özel seçtiğini düşünüyorum. Mesleğine aşık insan yine mesleğine aşık kişilerle çalışıyor ve içinizde güvenebilir miyim? bulutlarını tamamen kaldırıyor (yaşarken anlayacağınız bir duygu:) ) Videolarımızı çeken Muhammet Bey'e (Harun Bey in ekibinden) de teşekkür ediyoruz. Tekrar söylüyorum. Bu işe aşık bu adamlar. Maddiyatı ikinci plana attıklarını çalışırlarken gözlemlemeniz çok kolay. Gerçi pazarlık yaptırmadı :P Fiyatlar sabit arkadaşlar. Şu bu olsun demenize gerek yok. Bu profesyonelliğe bu fiyatlar az bile(Piyasada en az 10 butik fotoğrafçı araştırdık bu süreçte- iyi derecede olanlar arasında- 2 katı fiyat isteyenler var.) Bu arada son olarak belirtmek isterim ki; ekipmanlarını özellikle son model seçmeye özen gösteriyor.Taka tuka malzemelerle iş yapmıyor:)
En mutlu günümüzde sizinle çalışmaktan büyük keyif aldık.

Sevgi ve saygı ile kalmanız dileğiyle işinizde başarılar dileriz.

G&C Gülizar & Cihan Düğün Tarihi: 11/11/2017

Samimiyet, güleryüz, profosyonellik ve içtenlikle bıkmadan usanmadan bizim memnuniyetimiz için uğraşıp harika anlarımızı yakalayıp ??onları ölümsüzlestiren @harunarslanphotography ekibine çok teşekkür ederiz "iyiki" lerimiz arasindalar ?

 
Harun Arslan Photography ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Harun Arslan Photography hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap