• Min. Paket Fiyatı
    1.500-3.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Et Sponsa Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Et Sponsa Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Et Sponsa Sıkça Sorulan Sorular

Et Sponsa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Et Sponsa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Et Sponsa hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Et Sponsa aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".

Et Sponsa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Et Sponsa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Et Sponsa şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Et Sponsa şehir dışında hizmet veriyor.

Et Sponsa ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Et Sponsa ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Et Sponsa Hakkında

Et Sponsa kelimesi Latince gelin ve damat anlamına geliyor ve biz de buradan hareketle vizyonumuzu adımızla belli etmek isteyerek markamızı oluşturduk. 2000’li yılların başından beri sektörde faaliyet gösteriyoruz ve işimizi çok severe yapıyoruz. Gerek dünya trendlerini gerekse teknolojiyi takip ederek kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Esat Caddesi fotoğrafçısı olarak Ankara Çankaya’nın merkezindeki ofisimizle müşterilerimizi misafir ediyoruz.

Fotoğrafın sadece hatıra olsun diye basitçe çekilebilecek bir şey olduğuna karşı çıkıyoruz. Özellikle de düğünler gibi özel günler için çekilecek fotoğraflarda aşkı, heyecanı, emeği, harcanan zamanı ve estetik bakış açısını yansıtmak gerektiğine inanıyoruz. Nitekim bunu büyük bir özenle yapıyoruz da. Et Sponsa olarak hareket noktamız; sadelik, doğallık ve bunları ustaca bir araya getirip etkili sonuçlar ortaya çıkarmamızı sağlayan deneyimlerimiz. Çiftlerimizden de beklentimiz ise bizimle birlikte kendilerini ânın büyüsüne kaptırmaları ve en doğal halleri ile aşklarını kadrajımıza yansıtmaları. Bu sayede harika fotoğraflara sahip olabileceklerinin garantisini veriyoruz. Üstelik samimi ve eğlenceli bir çekim ortamı yaratarak rahat olmalarını sağlıyoruz.

Dış çekimler yapıyoruz ve Ankara başta olmak üzere pek çok şehirde ve bölgede çekimlere gidebiliyoruz. Doğanın en güzel yansımalarını elde edebileceğimiz her yer bizim stüdyomuz. Çektiğimiz fotoğraflar ve videolar ile harika albümler ve düğün hikayeleri oluşturabiliyoruz. Albümlerimizin nesilden nesle aktarılabilmesinden emin olmak için kaliteden ödün vermiyoruz. Başlarına bir şey gelme ihtimaline karşı 2 yıl da garanti veriyoruz.

Ankara Çankaya düğün fotoğraflarınızı çekmek içim olmasa dahi bunu planlamak için geleceğiniz nokta. Dikmen Caddesi’ndeki ofisimize randevu alarak gelirseniz sizinle tanışıp çekim planlamanızı birlikte yapabiliriz. Fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi almak veya bizimle görüşmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Et Sponsa olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Esat Caddesi Dikmen Apartmanı 79/6 D:6 Çankaya/Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Et Sponsa Yol Haritası

Et Sponsa Yorumları (4)

Özlem & Yunus

Düğün Tarihi: 25.04.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Muhteşem bir ekiple harika bi gün geçirip unutulmayacak güzel anılarımız oldu. Fotoğraflara baktıkça iyiki diyorum :D gerçekten herşey çok güzeldi bu kadarını hayal etmemiştim. Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.Benim gibi buralarda araştırmalar yapan yorumları dikkate alan arkadaşlar vardır,... devam 

Ece & Erdem

Düğün Tarihi: 21.07.2017

Keyifli,eğlenceli,yaratıcı ve harika bi ekip. İyiki sizinle tanıştık. Herşey için çok teşekkür ederiz

Pınar & Adil

Düğün Tarihi: 07.07.2017

Görüşme için ofise ilk gittiğimiz de aldığımız enerji muhteşemdi sadece düğün çekimi değil save the date de yapmaya karar verdik ve iyi ki iyi ki iyi ki yapmışız dedik henüz fotoğrafları bile görmeden ,inanılmaz keyifli inanılmaz eğlenceli zaman geçirdik harika bir ekip.. düğün için kafamız da... devam 

Selin & Cevher

Düğün Tarihi: 08.07.2016

Onca düğün telaşında samimiyetiyle, ilgisiyle ve pozitif yaklaşımıyla yüzümüzü güldüren güzel bir ekiple çekimimizi gerçekleştirdiğimiz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz... tüm emekleri için tekrar teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.