Wedding Pro Photo

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Wedding Pro Photo Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Wedding Pro Photo Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Wedding Pro Photo Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Wedding Pro Photo Hakkında

Fotoğraflar, en güzel anlarımızdan bize kalan güzel hatıralardır. Geriye dönüp baktığımızda sadece fotoğraflar, o günü hatırlamamıza yardımcı olur. Hal böyle olunca, yaşadığımız en önemli günün kalıcılığını sağlamak için düğün fotoğrafçıları devreye giriyor. Öyle bir fotoğrafçı seçmeliyiz ki, yaşadığımız o muhteşem günü bize, tüm güzelliğiyle hatırlatmalı. Tam da bu noktada size bir önerimiz var: Wedding Pro Photography.

Wedding Pro olarak, siz çiftlerimizin en özel anlarını yakalamak, en güzel şekilde kaydetmek için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve fotoğraflarınız için bizimle çalışmak isterseniz, bizimle, düğününüzden en geç 4 hafta önce iletişime geçmenizi bekliyoruz. Randevularınızı oluşturduktan sonra, hayalinizdeki çekimi paylaşmanız için sizi öncelikle sohbet etmeye bekliyoruz. Sohbetimiz esnasında tarzınızı anlamaya çalışıyoruz. Böylece, size en uygun fotoğrafları çekmek için zihnimizde pek çok fikir oluşuyor. Daha sonra bu fikirleri sizinle paylaşıyoruz. Ortak bir karara vardıktan sonra planımızı şekillendiriyoruz. Bu aşamadan size ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Fotoğraf çekiminiz için; Ankara veya Ankara dışında farklı şehirlerde dış çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Şehrin en güzel manzaralarını kullanarak gerçekleştirdiğimiz çekimlerimiz, çiftlerimiz tarafından oldukça beğeniliyor. Bunun yanında düğün öncesi yapılan save the date ve düğün sonrasında ise trashday çekimleriyle çiftlerimiz hem doyasıya eğleniyor, hem de bu muhteşem günün tadını çıkarıyor.

Video çekimlerimiz ise; düğününüzü baştan sona kaydeden düğün hikayesi, hoş bir müzik eşliğinde düğününüzden eğlenceli sahneleri içeren düğün klibi ve düğününüzün en özel anlarını barındıran düğün belgeseli seçenekleri ile siz değerli çiftlerimizle buluşuyor.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı, orijinal kopyaları ile birlikte çekimden en geç 4 hafta sonra teslime ediyoruz.

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında bizi seçtiyseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bunun için de sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.