Stüdyo Akçay

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Akçay Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Akçay Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Akçay Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Akçay Hakkında

Her anı birbirinden özel düğün gününüzde zaman içinde bulunduğunuz heyecanla akıp gider, geriye ise düğün fotoğraflarınız kalır. Geriye kalan bu çok özel anılarınızın adeta aşkınızı anlatan birer sanat eserine dönüşmesini istiyorsanız sizi Stüdyo Akçay Sincan’a davet ediyoruz.

Fotoğrafçılığı işimiz olarak değil sanatımız olarak görüyoruz. Tutkuyla bağlı olduğumuz bu alanda kendimizi daima bir adım ileri taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Düzenli olarak katıldığımız eğitimlerin yanında, fotoğrafçılık alanındaki son trendleri de yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Bu sayede size her zaman en iyi hizmeti vermeye devam etmeyi ve sektörümüze değer katmayı hedefliyoruz.

Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Çekimleriniz boyunca son teknoloji ekipmanlar ve ışıklandırmalar kullanıyoruz. Kullandığımız bu profesyonel ekipmanlar sayesinde düğün fotoğraflarınızda en küçük ayrıntıdaki güzelliği bile karelere yansıtabiliyoruz. Bu son teknoloji ekipmanlar fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanan profesyonel ekibimizin elleriyle birleşince ortaya çıkan sonuçlar kaçınılmaz olarak muhteşem oluyor.

Düğün fotoğraflarınızın sizi ve aşkınızı yansıtması bizim için çok önemli. Bu nedenle düğün fotoğraflarınızı çekerken yapay pozlardan ve bilindik konseptlerden uzak duruyoruz. Çekimler boyunca güler yüzlü ekibimizle size rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Fotoğraf çekinmekten pek hoşlanmayan biri olsanız bile size sunduğumuz keyifli ortamla, en doğal halinizle kadrajın karşısına geçmenizi sağlıyoruz. Böylece fotoğraflarınıza güzellik katacak en içten bakışlarınızı ve gülüşlerinizi ölümsüzleştiriyoruz.

Çekimlerinizin yapılacağı lokasyona beraber yaptığımız ön görüşmelerle karar veriyoruz. Tarihi mekan çekimlerinden, kumsal çekimlerine kadar dilediğiniz her mekanda aşkınızı ölümsüzleştirebiliyoruz.

Akçay Fotoğrafçılık Sincan hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle en güzel gününüzde mutluluğunuza farklı bir bakış açısıyla ortak olmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.