• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

R Stüdyo Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

R Stüdyo Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

R Stüdyo Sıkça Sorulan Sorular

R Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

R Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

R Stüdyo hangi ek hizmetleri sunuyor?

"R Stüdyo ailesi olarak Ankara’da evlenen çiftlerimizin yanı sıra farklı şehirlerden gelen taleplere de karşılık veriyoruz. Düğün çekimlerinizi Ankara dışında yapmak istediğinizde ulaşımı sizden rica ediyoruz. Çekimlerinizi Altınpark’ta gerçekleştirdiğinizde düğün konseptine uygun süslediğimiz salıncağımızı da getirerek hoş kareler yakalayabiliriz. Ankara düğün dış çekim fiyatlarımızı her zaman uygun tutarak hayalinizdeki konsepti yakalamak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz."

R Stüdyo ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

R Stüdyo ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

R Stüdyo şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, R Stüdyo şehir dışında hizmet veriyor.

R Stüdyo ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"plato / altınpark / altınköşk /altın köy "

R Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

R Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

R Stüdyo hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

R Stüdyo aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

R Stüdyo Hakkında

Düğün günü yaklaşıyor. Peki, o özel gün geldiğinde düğününüzü ölümsüz kılacak fotoğraf karelerini kime emanet edeceksiniz? R Stüdyo olarak işte tam bu noktada devreye giriyor ve size en profesyonel hizmeti sunuyoruz. 2017’de kurulduk ve o günden beri sayısız çiftin mutluluğuna eşlik ettik. Çocukluktan beri fotoğrafçılık sektöründe olan kurucumuz ve deneyimli ekibimizle, en iyi Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz.

Deneyim

Düğün hazırlıkları tatlı telaşlar ve biz sizi bu süreçte güler yüzlü bir ekiple karşılayarak çekimlerde eğlenceli dakikalar geçirmenize özen gösteriyoruz. Deneyimli fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Size klasik ve alışılagelmiş fotoğraf kareleri yerine, yıllar sonra baktığınızda dahi gülümseyeceğiniz özel ve bir o kadar da özgün anılar bırakıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzden geriye en romantik karelerin kalması için pek çok farklı çekim türünde hizmet verebiliriz. Aşkınızın filmini çekebilir, size özel düğün hikayesi veya klibiyle farklı bir düğün belgeseli çalışması yapabiliriz. Konsept çekimlerde size önerilerde bulunuyor ve kararı size bırakıyoruz. Düğün tarihini geleneksel davetiyeler yerine modern bir yolla duyurmak isteyen çiftlerimiz Save the Date çekimlerimizden büyük keyif alıyor.

En güzel düğün fotoğraf çekimi Ankara’da nerede yapılır diye sorarsanız, dilediğiniz her mekan diyebiliriz! Çünkü biz çekimlerimizi tek bir yerle sınırlı tutmuyoruz. Altınpark, Altın Köşk, Eymir ve Altınköy gibi tüm fotoğraf çekim alanlarına gidebiliriz. Altınpark’ta ücretsiz giriş imkanımız olduğunu da hatırlatalım! Ayrıca stüdyo çekimleri de yapabiliriz. Ortalama 100 kare çekiyor ve sonra içlerinden en beğendiklerinizi birlikte seçiyoruz.

Ekipman

Gerek dış çekimlerimizde gerekse stüdyo ve plato çalışmalarımızda her zaman profesyonel kameralar kullanıyoruz. Düğün fotoğraflarınızdan farklı olarak özel bir düğün belgeseli talep ettiğinizde drone sayesinde en iyi açıları ve görselleri yakalıyoruz. Çekimden baskıya kadar ekipmanlarımızı her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeniliyoruz. Böylece size yıllarca ilk günkü kalitesini asla kaybetmeyecek fotoğraflar ve videolar sunmamız mümkün oluyor.

Baskı Hizmetleri

Düğün fotoğraflarınızın seçimini gerçekleştirdikten sonra sıra kaliteli bir baskı aşamasına geliyor. Fotoğraflarınızı, hikayenizi en güzel anlatacak kompozisyonda sıralayarak albümünüzü oluşturuyoruz. İpekli ve kristal albümlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz en beğendiğiniz fotoğraflarınızdan size özel kanvas tablolar hazırlayabiliriz. Ayrıca cep albümü de çalışabiliyoruz. Tüm baskı hizmetlerimizde en iyi malzemeleri kullanarak, fotoğraflarınızın ilk günkü canlılığını korumasını sağlıyoruz.

Ek Hizmetler

R Stüdyo ailesi olarak Ankara’da evlenen çiftlerimizin yanı sıra farklı şehirlerden gelen taleplere de karşılık veriyoruz. Düğün çekimlerinizi Ankara dışında yapmak istediğinizde ulaşımı sizden rica ediyoruz. Çekimlerinizi Altınpark’ta gerçekleştirdiğinizde düğün konseptine uygun süslediğimiz salıncağımızı da getirerek hoş kareler yakalayabiliriz. Ankara düğün dış çekim fiyatlarımızı her zaman uygun tutarak hayalinizdeki konsepti yakalamak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Siz de geriye dönüp baktığınızda “İyi ki!” demek istiyorsanız, düğün fotoğraflarınızı bize emanet edebilirsiniz. Gecenin en güzel pozlarını ve en hoş düğün fotoğraflarını R Stüdyo farkıyla yakalayacak ve size uzun yıllar eskimeyecek albümlerle teslim edeceğiz. Güzel fotoğraflarla kaliteli hizmet almak isteyen çiftlerimiz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir. Dilerseniz sayfanın yanındaki formu doldurarak fiyat bilgisi de talep edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    esertepe yayla mahallesi seyitler caddesi no : 38/ B köçiören ankara

  • Haritadaki Konumu

    R Stüdyo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.