Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".


Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"İstenilen her türlü mekanda çekim yapılır"


Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı şehir dışında hizmet veriyor.


Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Her düğünün kendine has bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Bu hikayeyi sizin için en güzel şekilde ölümsüzleştirmek ise bizim işimiz. Yılların getirdiği tecrübe ve deneyimle mutlu günlerinizde size en hoş hatıraları bırakabiliriz. Masalı düğün fotoğrafları, bakmaya doyamayacağınız düğün albümleri ve videoları için tercihinizi Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı’ndan yana yapabilirsiniz. Tekrarı olmayan bu değerli günü şansa bırakmayın!

Deneyim

Bugüne dek Kayseri düğün fotoğrafçısı kiralamak isteyen 20.000’den fazla çift bizi tercih etti. 14.000.000 fotoğraf karesinde Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı imzası bulunuyor. Firmamızda alanında uzman olan fotoğrafçılar, art direktörler, reklamcılar, kurgu ve montaj ekipleriyle profesyonel bir hizmet veriyoruz. “Fotoğraf çekmek” anlayışını kökünden değiştirmek için bir araya geldik.

Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf merkezlerinden biri olarak 1997 yılında faaliyete geçtiğimizden beri sayısız çifte özel gün fotoğrafçılığı hizmetimizi sunduk. Çiftlerin mutlu günlerinde yer almanın yanı sıra kurumlara da özel fotoğraf uygulamaları hizmetleri veriyoruz. Sıra dışı diye tabir edebileceğimiz çekimlerim, deneyimli çalışanlarımız ve en son teknoloji ekipmanlarımızla sektörün en iyi markalarından biri olmayı amaçlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Değerli anlarınızı ölümsüz kılmanın tek yolu, onları en iyi şekilde kayıt altına almaktan geçiyor. İşte Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı markamızla tam da bu noktada devreye giriyoruz. Yılların verdiği deneyimle mutlu günlerinizde heyecanınızın bir parçası olmaya hazırız. O halde size biraz işlerimizden bahsedelim. Bizi tercih ettiğinizde hem dış çekimlere hem de stüdyo çalışmalarına imza atabiliriz.

Düğün tarihinizden 2 hafta önce Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı iletişim bilgilerinden bize ulaşıp randevu aldığınızda hemen kolları sıvıyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve konsept çekimler geniş kapsamlı hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Save the Date ve Trash Day gibi özel çekimler de yapabiliriz. Dış çekimlerde çiftlerimizin talep ettiği her yere gidebiliyoruz.

Tarihi mekanları kullanabilir, at, salıncak ve kayık ve bisiklet gibi farklı konseptler yaratabiliriz. Düğün fotoğrafçılığı yaparken sınır tanımıyor desek abartmış olmayız. Kayseri’nin yanı sıra Nevşehir, Ürgüp ve Kapadokya bölgeleri en sevdiğimiz çekim mekanlarının başında geliyor. Çekimlerimize dair detayların üzerinden birlikte geçip güzel bir planlama yaptıktan sonra keyifli ve stresten tamamen uzak bir çekim ortamı bizi bekliyor.

Binlerce fotoğraf karesine imza atmış, deneyimli ve vizyonlu ekibimiz, düğün albümünüzü büyüleyici karelerle dolduracak. Bizimle geçireceğiniz çekim anılarını hep gülümseyerek hatırlayacaksınız. Yandaki formu doldurup bize gönderdiğinizde Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı fiyatlarımızın da son derece uygun olduğunu göreceksiniz. Düğününüzü şansa bırakmayın ve iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp eşsiz düğün fotoğraflarına sahip olun.

İletişim

  • Adres:

    Gökhan Color Bekir Işık Sivas Cad. Açelya apt 210/A, 38000 Melikgazi/Kayseri

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.