Bekir Temel Photo

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bekir Temel Photo Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Bekir Temel Photo Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bekir Temel Photo Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bekir Temel Photo Hakkında

Her karede mutluluk… Aşkınızı belgelerken tam da buna odaklanıyoruz! Bekir Temel Studio & Media ailesi olarak hissettiğiniz tüm güzel duyguları fotoğraf karelerine yansıtmak için çalışıyoruz. Yaşadığınız heyecana ortak oluyor, Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında tasarladığımız çekimlerle ismimizden söz ettiriyoruz. Ekibimiz yıllar geçse de başucunuzda saklamak isteyeceğiniz fotoğraf kareleri ve video çekimler için kaliteden ödün vermeden çalışıyor. Yüksek çözünürlük, canlı renklerde baskı ve HD kalitede çekimler yapıyoruz. Bunun için son teknoloji ekipmanları tercih ediyoruz!

Bekir Temel Photo ailesi olarak size en iyi hizmeti sunmak için hazırlıklara başlıyoruz! Her çekimi farklı bir konseptle, farklı bir mekanda gerçekleştirme şansını çiftlerimize sunuyoruz. Alanında uzman, sektörü ve modayı yakından takip ederek sürekli yenilenen ekibimizle kişiye özel dış çekim çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Dış çekimlerde günün her saatini verimli bir şekilde kullanıyoruz. Gün doğuşundan batışına her an doğru çekim açılarıyla doğanın kusursuzluğunu aşk hikayenizin arka fonu haline getiriyoruz… Çekimlerde doğal ışığı kullandığımızı da söylemiş miydik? Rötuşsuz da kusursuz olacak kareler için her çekimde açı ve ışığa dikkat ediyoruz!

Özgürce poz vermek için nerede olmak istersiniz? Biz Kayseri’den Kapadokya’ya sıklıkla gidiyoruz. Üstelik yalnızca çiftlerimiz değil, yakınları da dış çekimlerle eğlenceli anlarımıza ortak oluyor. Türkiye’nin hemen her yerine hizmet ulaştıran ekibimiz ve profesyonel fotoğraf sanatçımız Bekir Bey ile düğün çekimlerini de gerçekleştiriyoruz! Düğün hikayesi, klip çekimleri, save the date, trash day, konsept çekimler ve çok daha fazlası için doğru adrestesiniz…

Yeni hayatınızın başlangıcını ve en heyecanlı anlarını kayıt altına almamızı istiyorsanız, ilk çekimden yaklaşık 3 hafta önce bizimle iletişime geçmelisiniz! Çekimler sonrası yine 3 haftalık bir sürede; panoramik albümler, kanvas tablo ve montajlı sinematik videoların yer aldığı dijital arşivi teslim ediyoruz.

Kayseri dış çekimleri ve düğün arşivi için Bekir Temel Photo iletişim formunu doldurabilirsiniz. Detaylı bilgi, fiyat teklifi ve randevu için kullanabileceğiniz form bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Sümer evleri 3304. Sok garanti plaza 3. Kat No;14 Kocasinan/Kayseri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bekir Temel Photo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.