Foto Atak

E-posta Gönder

Foto Atak

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Atak Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Foto Atak Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Atak Hakkında

Büyük güne yaklaştıkça artan heyecanınızı çok iyi biliyoruz. Her ayrıntının güzel ve kusursuz olması için uğraşlarınızın karşılığını alacağınızdan eminiz. Kayseri düğün fotoğrafçıları arasından yapacağınız seçim için de doğru yerdesiniz. Foto Atak; kurucuları Alev ve Kemal Kırmacı çiftinin samimi, profesyonel bakış açısı ve işlerine olan büyük tutkularıyla büyüdü. Tecrübeli ekibimizle size hayallerinizin çekim deneyimini sunmak için bekliyoruz.

Deneyim

Kurucularımız Alev ve Kemal Kırmacı, Foto Atak’ı kurduklarında, kendi düğün ve evlilik deneyimlerinin birçok faydası gördüler. Hali hazırda düğün çekimlerinde beraber yer alan çift, gelin ve damadın bu mutlu ama bir o kadar da telaşlı günlerinde onları rahatlatıp en doğal hallerini, en güzel şekilde fotoğraflamakla biliniyorlar. Işığınızı karelere fevkalade şekilde yansıyacağından emin olabilirsiniz

Çekim Türleri / Mekanlar

Foto Atak olarak size geniş yelpazede hizmetler sunuyoruz. Sizin taleplerinize bağlı olarak düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün kliplerinizi doğal ve orijinal mekanlarda gerçekleştiriyoruz. Konsept çekimlerimizde yaratıcılığımızı konuşturuyoruz. Düğün davetiyenize değişik yaklaşımlar sunduğumuz Save The Date çekimleri, düğün gününüzün stresini atacağınız eğlenceli Trash day çekimleri yapıyoruz. Diğer özel günler olan nişan, söz ve kına çekimlerini de zevkle gerçekleştiriyoruz.

Çekim için seçtiğimiz mekanlar sizin hayal gücünüze ve zevkinize kalmış. Gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz, hayalleriniz ve zevklerinizi beraberce konuşarak mekanlarımızı belirliyor ve sizlere sunuyoruz. Bazen bir orman içinde, bazen tarihi ve mimari bir şaheseri fon olarak kullanıyoruz. Kayseri dış çekim mekanları konusunda oldukça bilgi sahibi ve titiziz, size çok şık ve keyifli yerler önerebiliriz.

Ek Hizmetler

Zaman içinde birçok farklı ilde çekim yapan ekibimizin, hem bölgeleri tanıma hem de güzel işbirlikleri yapma fırsatı oldu. İstediğiniz veya hayalini kurduğunuz her bölgede sizin için muhteşem çekimler yapabiliriz. Çekilen fotoğraf ve video materyallerimizin orijinallerini size usb veya dijital olarak teslim ediyoruz. Tümü kaliteli malzemelerden seçilmiş albüm çeşitlerimiz ve baskılarımızla size çok farklı seçenekler sunuyoruz.

İşinin ehli olan ve dört dörtlük bir hizmet için çalışan Foto Atak, sizin de hayallerinizi gerçekleştirebilir. Birlikte bu özel günü daha da özel hale getirmek ve yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Bize sayfada bulunan numaralardan ulaşmanız halinde Kayseri düğün fotoğrafçısı fiyat araştırmanızda size avantajlı öneriler sunabiliriz. Ayrıca sayfada formu doldurarak ta bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.