Foto Atak
  • Min. Paket Fiyatı
    15.000-25.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Foto Atak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
15.000-25.000 TL

Foto Atak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Foto Atak hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Zaman içinde birçok farklı ilde çekim yapan ekibimizin, hem bölgeleri tanıma hem de güzel işbirlikleri yapma fırsatı oldu. İstediğiniz veya hayalini kurduğunuz her bölgede sizin için muhteşem çekimler yapabiliriz. Çekilen fotoğraf ve video materyallerimizin orijinallerini size usb veya dijital olarak teslim ediyoruz. Tümü kaliteli malzemelerden seçilmiş albüm çeşitlerimiz ve baskılarımızla size çok farklı seçenekler sunuyoruz."

Foto Atak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Atak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Atak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Atak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Atak Hakkında

Büyük güne yaklaştıkça artan heyecanınızı çok iyi biliyoruz. Her ayrıntının güzel ve kusursuz olması için uğraşlarınızın karşılığını alacağınızdan eminiz. Kayseri düğün fotoğrafçıları arasından yapacağınız seçim için de doğru yerdesiniz. Foto Atak; kurucuları Alev ve Kemal Kırmacı çiftinin samimi, profesyonel bakış açısı ve işlerine olan büyük tutkularıyla büyüdü. Tecrübeli ekibimizle size hayallerinizin çekim deneyimini sunmak için bekliyoruz.

Deneyim

Kurucularımız Alev ve Kemal Kırmacı, Foto Atak’ı kurduklarında, kendi düğün ve evlilik deneyimlerinin birçok faydası gördüler. Hali hazırda düğün çekimlerinde beraber yer alan çift, gelin ve damadın bu mutlu ama bir o kadar da telaşlı günlerinde onları rahatlatıp en doğal hallerini, en güzel şekilde fotoğraflamakla biliniyorlar. Işığınızı karelere fevkalade şekilde yansıyacağından emin olabilirsiniz

Çekim Türleri / Mekanlar

Foto Atak olarak size geniş yelpazede hizmetler sunuyoruz. Sizin taleplerinize bağlı olarak düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün kliplerinizi doğal ve orijinal mekanlarda gerçekleştiriyoruz. Konsept çekimlerimizde yaratıcılığımızı konuşturuyoruz. Düğün davetiyenize değişik yaklaşımlar sunduğumuz Save The Date çekimleri, düğün gününüzün stresini atacağınız eğlenceli Trash day çekimleri yapıyoruz. Diğer özel günler olan nişan, söz ve kına çekimlerini de zevkle gerçekleştiriyoruz.

Çekim için seçtiğimiz mekanlar sizin hayal gücünüze ve zevkinize kalmış. Gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz, hayalleriniz ve zevklerinizi beraberce konuşarak mekanlarımızı belirliyor ve sizlere sunuyoruz. Bazen bir orman içinde, bazen tarihi ve mimari bir şaheseri fon olarak kullanıyoruz. Kayseri dış çekim mekanları konusunda oldukça bilgi sahibi ve titiziz, size çok şık ve keyifli yerler önerebiliriz.

Ek Hizmetler

Zaman içinde birçok farklı ilde çekim yapan ekibimizin, hem bölgeleri tanıma hem de güzel işbirlikleri yapma fırsatı oldu. İstediğiniz veya hayalini kurduğunuz her bölgede sizin için muhteşem çekimler yapabiliriz. Çekilen fotoğraf ve video materyallerimizin orijinallerini size usb veya dijital olarak teslim ediyoruz. Tümü kaliteli malzemelerden seçilmiş albüm çeşitlerimiz ve baskılarımızla size çok farklı seçenekler sunuyoruz.

İşinin ehli olan ve dört dörtlük bir hizmet için çalışan Foto Atak, sizin de hayallerinizi gerçekleştirebilir. Birlikte bu özel günü daha da özel hale getirmek ve yüzünüzdeki gülümsemeyi ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Bize sayfada bulunan numaralardan ulaşmanız halinde Kayseri düğün fotoğrafçısı fiyat araştırmanızda size avantajlı öneriler sunabiliriz. Ayrıca sayfada formu doldurarak ta bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kayseri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.