• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Foto Peker Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Peker Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Peker Sıkça Sorulan Sorular

Foto Peker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Peker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Peker hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tecrübeli ve işinde oldukça titiz ekibimizle dilerseniz şehir dışı çekimi organize edebiliriz. Teknolojiyi yakından takip eden ve ekipmanlarını sıklıkla güncelleyen bir firmayız. Görsellerinizi ve düğün videonuzu orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz. Ayrıca sağlam ve zarif albüm çeşitlerimizle nesiller boyu kalacak hatıralar sunuyoruz. Sadece fotoğraf değil sosyal medya hesaplarınızda da keyifle paylaşacağınız özel düğün videoları hazırlıyoruz."

Foto Peker ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Peker ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Peker şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Peker şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Peker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Peker düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Peker hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Peker aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Peker Hakkında

Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında çok farklı ve özel bir yere sahip olan Foto Peker, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde faaliyet göstermektedir. Yeni hayatınızı başlangıcı en özel gün olan düğün gününüzde hem video hem de fotoğraf hizmetlerini en üstün kalitede sunan Foto Peker, şu ana dek sayısız çiftin evinde ömürlük albümlerle yerini almıştır.

Deneyim

1928 yılında kurulan Foto Peker, şu anda 3. Kuşak temsilcisi Murat Peker tarafından yaşatılmaktadır. Pınarbaşı’nın görsel arşivi olarak kabul edilen Foto Peker, kuşaklar boyu hafızalardan silinmeyecek anıları kayıt altına almış ve büyük bir onurla saklamaya devam etmektedir. Bu eşsiz mirası taşıyan Murat Bey, nesillerden gelen fotoğraf kabiliyeti ve gelişmelere açık mizacıyla Foto Peker’i günümüze taşımıştır.

Çekim Türleri / Mekanlar

Özel bir çekim stüdyosuna sahip olan Foto Peker’de size her mevsimde en kaliteli çekimleri yapabiliriz. Diğer yandan Kayseri düğün fotoğraf çekim mekanları konusunda bilgili ekibimizle sizi özgün mekanlarda ağırlayabilir ve farklı çekimlerle mutlu edebiliriz. Yemyeşil orman alanları, kır bahçeleri, nehir ve göl kenarlarında keyifli çekimler yapabiliriz. Bunun yanında emsalsiz tarihi mekanlarda unutamayacağınız güzellikte fotoğraflar için deklanşöre basabiliriz.

Özel gün çekim türlerine hakim ekibimizle sizin için düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi çekebiliriz. Farklı konsept çekimler ve katalog çekimleriyle anlarınızı kayıt altına alabiliriz. Son dönemin gözdesi Save The Date ve Trash Day çekimleri konusunda da hizmet verebiliriz. Bunların yanında söz, nişan, kına geceniz için de hizmetlerimizi memnuniyetle sunabiliriz.

Ek Hizmetler

Tecrübeli ve işinde oldukça titiz ekibimizle dilerseniz şehir dışı çekimi organize edebiliriz. Teknolojiyi yakından takip eden ve ekipmanlarını sıklıkla güncelleyen bir firmayız. Görsellerinizi ve düğün videonuzu orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz. Ayrıca sağlam ve zarif albüm çeşitlerimizle nesiller boyu kalacak hatıralar sunuyoruz. Sadece fotoğraf değil sosyal medya hesaplarınızda da keyifle paylaşacağınız özel düğün videoları hazırlıyoruz.

Kuşaklardır devam eden çok özel bir geleneği gururla sürdüren Foto Peker, her dönemin teknik gerekliliklerini yerine getirmekte ustadır. Bunun yanında kaliteden ve insani değerlerinden asla ödün vermeyen bir firma olarak geleceğe köprüler kurmaktadır. Siz de hem samimi bir ekip, hem de kaliteli düğün fotoğrafları için bize sayfadaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Kayseri düğün dış çekim fiyatlarımız için formu doldurup yollayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yeni Camii Mah. Hükümet Meydanı No:1 Pınarbaşı/ Kayseri

  • Haritadaki Konumu

    Foto Peker Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.