Düğün Fotoğrafçıları Kayseri

Jungle Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Jungle Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Jungle Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Jungle Photography Sıkça Sorulan Sorular

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Jungle Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Jungle Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Jungle Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Jungle Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Jungle Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Doğal ortamlarda klasik ortamlarda, Genelde çiftlerimiz ile birlikte görüşüp karar verip nerede istenilirse orada yapıyoruz"

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Jungle Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Jungle Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Jungle Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Jungle Photography Hakkında

Göz alıcı bir düğün albümüne sahip olmanız için Jungle Photography Media Ajans ile çalışmalısınız. Kaliteli hizmetimiz ve sanatsal karelerimizle size unutulmaz albümler hazırlıyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet veriyor, mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyoruz.

Kayseri fotoğrafçıları arasında yer alıyor olsak da aslında Eskişehir merkezli bir firmayız. Tıpkı Kayseri’de hizmet verdiğimiz gibi Türkiye’nin pek çok noktasında çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Biz profesyonel olarak işini yapan bir ekibiz. İşimizi çok seviyor, çok sayıda çifte ulaşmak istiyoruz. Amacımız hizmet sunduğumuz tüm çiftleri memnun etmek. Tam istedikleri gibi çalışmalara imza atmak.

Nasıl bir albüm istediğinizi öğrendikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Sizin hoşunuza giden mekanlarda, istediğiniz konseptleri çekiyoruz. İster video isterseniz de fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Çekimlerinizi düğünden önce, düğün günü ya da düğün sonrası yapabiliriz. Kararı tamamen size bırakıyoruz. Çekim mekanı konusunda da herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor. İstediğiniz tüm yerlerde çekimlerinizi yapabiliriz. Hatta farklı illerde çekim yapmak isterseniz ekipmanlarımızla size eşlik ederek çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Çekimler esnasında sizi farklı açılardan kayıt altına alıyoruz. Göz alıcı görünmeniz için poz konusunda gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Elde ettiğimiz görüntülerden en iyi olanları bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Albümlerimizin çok sayıda farklı boyutu var. Büyük boy, aile, cep albümlerimizi hazırlarken isterseniz kanvas fotoğrafta hazırlayabiliyoruz. Bütçenizi düşündüğümüz için dönem dönem kampanyalar ve paketler belirliyoruz. İçlerinden en çok hoşunuza gideni belirleyerek hizmet alabilirsiniz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında albümlerinizi ve görsellerinizin tümünü dijital ortamda size teslim ediyoruz.

Kayseri düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız Jungle Photography’nin değerli çiftlerinden biri olmak, hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    M

  • Haritadaki Konumu

    Jungle Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.