Bia Film Yapım

10 Yorum

E-posta Gönder

Bia Film Yapım
  • Ankara.

Bia Film Yapım Yorumları (10)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Deniz & Taner

Düğün Tarihi: 02.06.2021


Şahane bir ekip. Necati Bey'in eğlenceli yönetmenliğiyle birlikte çok iyi bir klip çıktı.

Masal & Batuhan

Düğün Tarihi: 12.11.2021Gerçekten işlerinin en iyisini ve en kalitelisini yapan bir ekip düğünün verdiği keyif'in yanı sıra ekibin çekimlerinin verdiği memnuniyet keyfi bambaşkaydı. O günümüzü kayıtlar altına alıp ölümsüzleştiren ekibe eşim ve ben çok teşekkür ederiz.

Bia Film Yapım

Düğün Fotoğrafçıları

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür eder mutluluklar dileriz.

Ceyda & Tolga

Düğün Tarihi: 16.10.2021Gerçekten efsaneydi. Profesyonel bir ekipti ve keyifli bir gün geçirdik. Teşekkürler Biafilmyapim

Bia Film Yapım

Düğün Fotoğrafçıları

Teşekkür ederiz. mutluluklar...

Özge & Hüseyin.çevder

Düğün Tarihi: 15.05.2020Bia Film ekiple çalışmaktan çok memnun olduk çok kaliteli ve Güler yüzü kișileriyle Insanı neșe veriyor ve Profsyonel bir ekip 👍👑👏

Bia Film Yapım

Düğün Fotoğrafçıları

Çok teşekkür ederiz. Mutluluklar dileriz.

Ebru & Kurtuluş

Düğün Tarihi: 12.06.2021


Düğünden önce klibinizi ve bir takım hediyelerle birlikte teslim ediyorlar. Düğünde izleyenler çok beğendi, tabii bizde çok beğendik. Kesinlikle paketlerin fiyatını hak ediyorlar. Ayrıca pandemi kurallarına dikkat ediyorlar.

Ceren & Boğaç

Düğün Tarihi: 01.06.2021


Necati Bey ve Orkun Bey bizimle çok güzel ilgilendi. Çekimlerimizde bize çok yardımcı oldular. Ekip işinde gerçekten profesyonel. Sinema kamerasıyla çekimi yapıyorlar. Düğün salonunda adeta bir film izliyormuş havası oldu. Teşekkür ederiz Bia :)

Elif & Emre

Düğün Tarihi: 20.05.2021


Bu ekiple çalışmaktan çok memnun kaldık gerçekten bizi özel hissettirdiler Bia Film supersiniz 💪🏻

Gizem & Ali

Düğün Tarihi: 18.03.2021


Bia ekibi çok eğlenceli, çekim hoş sohbetleriyle yoruculuktan ziyade eğlenceli bir hale bürünüyor. Birlikte hem eğlendik hemde özel anımızı ölümsüzleştirdik. Düğün videomuzu izleyen herkes hayran kaldı. Bu arada hediyeler için Bia ekibine teşekkür ederiz.

Sultan & Emre

Düğün Tarihi: 23.08.2020


Çekimlerde kendimizi bir film setindeymiş gibi özel hissettirdiler. Işıklar, sinema kamerası her şey harikaydı. Çekim bu kadar güzel olunca çıkan klipte çok güzel oldu. Kesinlikle Bia ekibine şans verin pişman olmayacaksınız. Sosyal medya hediyeleri için teşekkür ederiz. :)

İlayda & Taha

Düğün Tarihi: 05.07.2020


Bia ekibiyle çok iyi vakit geçirdik. Çekim sonrasında adeta aile dostumuz oldular. Hala görüşüyoruz. Yaptıkları çekimler sinema kalitesinde ayrıca gelinle ilgilenen Nesli çekimde çok yardımcı oldu. Klibi izleyen herkes adeta bayıldı. Bia ekibine sonsuz teşekkürler. :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.