Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Vow Wedding

5,0
 • Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  14 yıldır düğün sektöründe ilerliyorum. En mutlu gününüz, en mutlu günümüz..


 • Satış & Pazarlama

 • Firma Sahibi

Vow Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Vow Wedding Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Vow Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Vow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Vow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Vow Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Vow Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Vow Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Vow Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Vow Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"İç Mekan, Dış Mekan"

Vow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Vow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Vow Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Vow Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Vow Wedding Hakkında

O gün gelip çattığında her şey kusursuz olmalı. Gelinliğiniz, damatlığınız, makyajınız, saçınız, elinizdeki çiçek ve daha pek çok detay tam da istediğiniz gibi oldu. Peki, ya bu güzel anları ölümsüzleştirecek fotoğrafçı? İşte Vow Wedding, 2021 yılında profesyonel bir ekip tarafından Ankara’nın en iyi düğün fotoğrafçısı arayışınıza çözüm olarak kuruldu. Düğününüze dair tüm güzellikleri yakalayarak size hoş anılar bırakıyoruz.

Deneyim

Vow Wedding ekibi profesyonel fotoğrafçılardan ve alanında uzman kişilerden oluşuyor. Başarılarımız görsel ve yazılı basında da sık sık yer alıyor. Yeni yılın ilk aylarında yine çekimlerimizle önde gelen dergilerde yer alacağız. Ekibimizin değerli üyeleri yakın zamanda “En Genç Görsel Sanat Uzmanı” plaketini aldı. Ayrıca ses mühendisi ve renk uzmanı ekip arkadaşlarımız sayesinde işlerimizin kalitesini her zaman en üst seviyede sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sıradan veya baktığınızda size o günün neşesini hatırlatmayan karelerden sıkıldıysanız, belgesel tadındaki düğün hikayelerimize bayılacaksınız! Konsept çekim, Save the Date çekimi, Trashday gibi birbirinden renkli ve benzersiz çekim türlerini gerçekleştirebiliriz. Çekim saati geldiğinde asla pozlama sınırımız olmuyor. Bizim için önemli olan çekimlerin çiftlerimizin içine sinmesidir. Fotoğraflarınızda bohem bir hava yaratabilir, her zaman standartların dışına çıkacak kareler yakalayabiliriz.

Ankara’da çiftlerimiz için romantik ve büyülü çekim mekan alternatiflerini araştırıyor, daha sonra bunları çiftlerimizle paylaşıp birlikte karar veriyoruz. Kumsal, nostaljik ortamlar veya göl ve orman gibi doğal ortamlarda çalışabiliriz. Çekimlerimizi plato ve dış mekanlarda gerçekleştirebiliriz. Ayrıca şehir dışından gelen çekim taleplerini de karşılıyor, çiftlerimizin memnuniyetini her zaman birinci planda tutuyoruz.

Ekipman

Son teknoloji fotoğraf makineleri kullanıyoruz. Fotoğrafçılığa bambaşka bir boyut kazandıran drone sayesinde çiftlerimize farklı açılardan çekilmiş muhteşem kareler ve film kalitesinde düğün hikayeleri sunabiliriz. Ayrıca Jimmy jib ve GoPro gibi ekipmanlarla da çalışıyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerimizde kusursuz bir sonuç elde etmek için donanımızı her zaman güncel tutarak fotoğrafçılık dünyasının gelişmelerini de yakından takip ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Düğün fotoğrafçısı Ankara fiyatlarını incelediğinizde baskı hizmetlerimizin ne kadar kaliteli ve cazip fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Çekimlerimizi çiftlerimizi mutlu edecek şekilde tamamladıktan sonra görüntüler arasından birlikte seçim yapıyoruz. Görsel düzenlemeler bittikten sonra sıra standart ve yüksek kalite PVC albümlerimizi hazırlama aşamasına geliyor. Albümlerimizi ortalama 5 hafta içinde çiftlerimize orijinal kopyayla birlikte teslim edip aynı zamanda bir de garanti belgesi veriyoruz.

Hayatınızın bu en mutlu gününü ölümsüz kılmak için Ankara düğün fotoğrafçısı alternatiflerini değerlendirirken kendinizi emin ellere teslim etmek istemez misiniz? “Hastalıkta ve sağlıkta!” demek için gelin tanışalım. Siz de Vow Wedding’in farkını yaşayan şanslı çiftlerimizden olun. İlk senemize özel kampanyalarımızdan ve ücretsiz fırsatlarımızdan yararlanmak için sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Lizbon Caddesi, 38/13 Öveçler/ANKARA

Vow Wedding Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Büşra & Mert

Düğün Tarihi: 17.10.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İnanılmaz enerjik bir ekip. En özel günümüzde bizimle beraber her duygumuza ortak oldular.. Tüm ekibe tek tek teşekkür ediyoruz sizi seviyoruuuz

Elif & Mert

Düğün Tarihi: 29.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gerçekten profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını tattık. Gün boyu rahatlattılar ortama çok hakimler bunun avantajını yaşadık. İyi ki vow wedding :)

Vow Wedding

Çok tatlıydınız, sizler seviyoruz mutluluklar dileriz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.