Vow Wedding

2 Yorum
Mesaj Gönder

0312 963 31 18

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  14 yıldır düğün sektöründe ilerliyorum. En mutlu gününüz, en mutlu günümüz..


 • Satış & Pazarlama

 • Firma Sahibi

Vow Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Vow Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Vow Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Vow Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  İç Mekan, Dış Mekan

Vow Wedding Hakkında

O gün gelip çattığında her şey kusursuz olmalı. Gelinliğiniz, damatlığınız, makyajınız, saçınız, elinizdeki çiçek ve daha pek çok detay tam da istediğiniz gibi oldu. Peki, ya bu güzel anları ölümsüzleştirecek fotoğrafçı? İşte Vow Wedding, 2021 yılında profesyonel bir ekip tarafından Ankara’nın en iyi düğün fotoğrafçısı arayışınıza çözüm olarak kuruldu. Düğününüze dair tüm güzellikleri yakalayarak size hoş anılar bırakıyoruz.

Deneyim

Vow Wedding ekibi profesyonel fotoğrafçılardan ve alanında uzman kişilerden oluşuyor. Başarılarımız görsel ve yazılı basında da sık sık yer alıyor. Yeni yılın ilk aylarında yine çekimlerimizle önde gelen dergilerde yer alacağız. Ekibimizin değerli üyeleri yakın zamanda “En Genç Görsel Sanat Uzmanı” plaketini aldı. Ayrıca ses mühendisi ve renk uzmanı ekip arkadaşlarımız sayesinde işlerimizin kalitesini her zaman en üst seviyede sunuyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sıradan veya baktığınızda size o günün neşesini hatırlatmayan karelerden sıkıldıysanız, belgesel tadındaki düğün hikayelerimize bayılacaksınız! Konsept çekim, Save the Date çekimi, Trashday gibi birbirinden renkli ve benzersiz çekim türlerini gerçekleştirebiliriz. Çekim saati geldiğinde asla pozlama sınırımız olmuyor. Bizim için önemli olan çekimlerin çiftlerimizin içine sinmesidir. Fotoğraflarınızda bohem bir hava yaratabilir, her zaman standartların dışına çıkacak kareler yakalayabiliriz.

Ankara’da çiftlerimiz için romantik ve büyülü çekim mekan alternatiflerini araştırıyor, daha sonra bunları çiftlerimizle paylaşıp birlikte karar veriyoruz. Kumsal, nostaljik ortamlar veya göl ve orman gibi doğal ortamlarda çalışabiliriz. Çekimlerimizi plato ve dış mekanlarda gerçekleştirebiliriz. Ayrıca şehir dışından gelen çekim taleplerini de karşılıyor, çiftlerimizin memnuniyetini her zaman birinci planda tutuyoruz.

Ekipman

Son teknoloji fotoğraf makineleri kullanıyoruz. Fotoğrafçılığa bambaşka bir boyut kazandıran drone sayesinde çiftlerimize farklı açılardan çekilmiş muhteşem kareler ve film kalitesinde düğün hikayeleri sunabiliriz. Ayrıca Jimmy jib ve GoPro gibi ekipmanlarla da çalışıyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerimizde kusursuz bir sonuç elde etmek için donanımızı her zaman güncel tutarak fotoğrafçılık dünyasının gelişmelerini de yakından takip ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Düğün fotoğrafçısı Ankara fiyatlarını incelediğinizde baskı hizmetlerimizin ne kadar kaliteli ve cazip fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Çekimlerimizi çiftlerimizi mutlu edecek şekilde tamamladıktan sonra görüntüler arasından birlikte seçim yapıyoruz. Görsel düzenlemeler bittikten sonra sıra standart ve yüksek kalite PVC albümlerimizi hazırlama aşamasına geliyor. Albümlerimizi ortalama 5 hafta içinde çiftlerimize orijinal kopyayla birlikte teslim edip aynı zamanda bir de garanti belgesi veriyoruz.

Hayatınızın bu en mutlu gününü ölümsüz kılmak için Ankara düğün fotoğrafçısı alternatiflerini değerlendirirken kendinizi emin ellere teslim etmek istemez misiniz? “Hastalıkta ve sağlıkta!” demek için gelin tanışalım. Siz de Vow Wedding’in farkını yaşayan şanslı çiftlerimizden olun. İlk senemize özel kampanyalarımızdan ve ücretsiz fırsatlarımızdan yararlanmak için sayfadaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0312 963 31 18
 • Adres:

  Lizbon Caddesi, 38/13 Öveçler/ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Vow Wedding Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Büşra & Mert

Düğün Tarihi: 17.10.2021İnanılmaz enerjik bir ekip. En özel günümüzde bizimle beraber her duygumuza ortak oldular.. Tüm ekibe tek tek teşekkür ediyoruz sizi seviyoruuuz

Elif & Mert

Düğün Tarihi: 29.08.2021Gerçekten profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını tattık. Gün boyu rahatlattılar ortama çok hakimler bunun avantajını yaşadık. İyi ki vow wedding :)

Vow Wedding

Düğün Fotoğrafçıları

Çok tatlıydınız, sizler seviyoruz mutluluklar dileriz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.