Stüdyo Mery

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Mery Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Mery Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Mery Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Mery Hakkında

Yıllar geçecek, yaşadığınız bu özel anlar hatırlanacak. Nasıl mı? Stüdyo Mery imzalı düğün fotoğraflarınız ile! En mutlu gününüzü en iyi şekilde ölümsüzleştiriyor, dününüzü ve bugününüzü yarınlara aktarıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığına 2012 yılıyla birlikte başladık. Açıldığımız ilk günden beri öncelikli amacımız çiftlerimizin memnuniyeti. Bunu sağlamak için de isteklerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılıklı olarak konuşuyor, nasıl fotoğraflar istediklerini öğreniyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, ilk günkü heyecan ve enerjimizi şu anki tecrübemizle birleştiriyoruz. Kullandığımız son teknolojik ekipmanlar, kalite odaklı hizmet anlayışı ve güler yüzlü ağırlamalarımız ile Keçiören fotoğrafçılarından ayrılıyor, çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Dış çekimler için çiftlerimizin isteklerini ön planda tutuyor, hangi mekanda nasıl fotoğraflar çekilmek istediklerini öğreniyoruz. Tarz ve zevklerinize göre Ankara dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilenleri öneriyor, doğayı, tarihi noktaları ya da şehrin panoramik manzaralarını arka planda kullanabiliyoruz.

Çekimlerimiz için sadece Ankara ile sınırlı kalmıyor, Türkiye’nin pek çok şehrine gidebiliyoruz. Salda Gölü, Kapadokya, Pamukkale ve bunun gibi özel yerlerde hayallerinizin bile ötesinde fotoğraflar çekebiliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle eksiksiz bir şekilde hazırlanarak bugünde kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız ve ilgimiz sayesinde kendimizi diğer alanlarda da geliştirdik. Uzmanlığımızı yalnızca düğün fotoğrafçılığında değil, mezuniyet, çocuk ve bebek fotoğrafçılığında da hissedeceksiniz. Özel günleriniz fark etmeksizin bizi tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız heyecanı, mutluluğu ve sevinci fotoğraflamak için sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.