Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Stüdyo Mery

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Mery Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Mery Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Mery Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Mery düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Mery düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Mery ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Mery ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Mery şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Mery şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Mery düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Mery düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Mery hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Mery aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Mery Hakkında

Yıllar geçecek, yaşadığınız bu özel anlar hatırlanacak. Nasıl mı? Stüdyo Mery imzalı düğün fotoğraflarınız ile! En mutlu gününüzü en iyi şekilde ölümsüzleştiriyor, dününüzü ve bugününüzü yarınlara aktarıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığına 2012 yılıyla birlikte başladık. Açıldığımız ilk günden beri öncelikli amacımız çiftlerimizin memnuniyeti. Bunu sağlamak için de isteklerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılıklı olarak konuşuyor, nasıl fotoğraflar istediklerini öğreniyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor, ilk günkü heyecan ve enerjimizi şu anki tecrübemizle birleştiriyoruz. Kullandığımız son teknolojik ekipmanlar, kalite odaklı hizmet anlayışı ve güler yüzlü ağırlamalarımız ile Keçiören fotoğrafçılarından ayrılıyor, çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer alıyoruz.

Dış çekimler için çiftlerimizin isteklerini ön planda tutuyor, hangi mekanda nasıl fotoğraflar çekilmek istediklerini öğreniyoruz. Tarz ve zevklerinize göre Ankara dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilenleri öneriyor, doğayı, tarihi noktaları ya da şehrin panoramik manzaralarını arka planda kullanabiliyoruz.

Çekimlerimiz için sadece Ankara ile sınırlı kalmıyor, Türkiye’nin pek çok şehrine gidebiliyoruz. Salda Gölü, Kapadokya, Pamukkale ve bunun gibi özel yerlerde hayallerinizin bile ötesinde fotoğraflar çekebiliyoruz. Tabii ki bunun için bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle eksiksiz bir şekilde hazırlanarak bugünde kusursuz bir hizmet sunabiliyoruz.

Fotoğrafçılığa olan merakımız ve ilgimiz sayesinde kendimizi diğer alanlarda da geliştirdik. Uzmanlığımızı yalnızca düğün fotoğrafçılığında değil, mezuniyet, çocuk ve bebek fotoğrafçılığında da hissedeceksiniz. Özel günleriniz fark etmeksizin bizi tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız heyecanı, mutluluğu ve sevinci fotoğraflamak için sabırsızlanıyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Nuri Pamir Cad. no:39/1 Keçiören, Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.