Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Stüdyo Özçağ

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Stüdyo Özçağ Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Özçağ Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Özçağ Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Özçağ düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Özçağ düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Özçağ ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Özçağ ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Özçağ şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Özçağ şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Özçağ düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Özçağ düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Özçağ hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Özçağ aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Özçağ Hakkında

Düğün albümleriniz ve düğün fotoğraflarınızın en güzeli olmasını sağlamak için sizlerleyiz. Stüdyo Özçağ Elmadağ olarak hayatınızın en özel günlerini yıllar sonra da aynı heyecanla hatırlayacağınız fotoğraf kareleriyle buluşturuyoruz sizi. Ankara Elmadağ’da faaliyet gösteriyor memnuniyetiniz için titizlikle çalışıyoruz. Hizmete başladığımız günden bugüne onlarca çiftimizin gülümsedikleri yüzlerce ana şahitlik ettik, sizlerin de özel günlerinizde yanınızda olmak ve hizmet vermek için buradayız.

Düğün gününüzü unutulmaz kılmak için çekimlerinizin her aşamasında ayrıntılı olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çekim öncesi sizinle uzun bir sohbet ediyor, isteklerinizi dinleyerek tarzınıza en uygun fotoğraf çekimi stilimizi belirliyoruz. Heyecanınızı yenmeniz için çekim sırasında sizi rahatlatıyor ve poz verme konusunda danışmanlık yapıyoruz.

Çekimlerinizde farklı bir konsept yapmak isteyen çiftler için çifte özel konseptler oluşturuyoruz. Farklı aksesuar ve dekorlar kullanarak fotoğraflarınıza hareketlilik katıyoruz Düğün günü hazırlık aşamanızdan itibaren fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Çektiğimiz fotoğraf ve videolarınızı sevdiğiniz müzikle birleştiriyoruz ve aşkınızı anlatan düğün hikâyenizi oluşturuyoruz. Organizasyonunuz boyunca ilk dansınızla başlayıp sevdiklerinizle eğlenme anınızla devam eden düğün klibinizi çekiyoruz. Alışılmışın dışında ve çiftler tarafından tercih edilen davetiye niteliğinde olan save the date çekimi yapıyor, çektiğimiz fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi yazarak sevdiklerinizle paylaşmanız için hazır hale getiriyoruz.

Fotoğraf çekimleri için alışılmışın dışında mekân alternatifleri sunuyoruz. Ormanlarda, göl kenarında, tarihi mekânlarda çekimler yapıyor Ankara dışında İzmir ve ege kasabalarında da fotoğraf geçimleri gerçekleştirebiliyoruz.

Stüyo Özçağ olarak düğün fotoğrafı başta olmak üzere; nişan, doğum, yeni doğan, çocuk fotoğraf hizmeti veriyoruz. Siz de özel anılarınızın profesyonel eller tarafından fotoğraf karelerine yansımasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres:

    Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Cad. No:46 Elmadağ

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Özçağ Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.