Serdar Sezgin Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Serdar Sezgin Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Serdar Sezgin Sıkça Sorulan Sorular

Serdar Sezgin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serdar Sezgin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Serdar Sezgin hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serdar Sezgin aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Serdar Sezgin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serdar Sezgin düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Serdar Sezgin şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serdar Sezgin şehir dışında hizmet veriyor.

Serdar Sezgin ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serdar Sezgin ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Serdar Sezgin hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Ankara en iyi düğün fotoğrafçısı denince akla gelen isim olmayı tecrübemiz ve yüksek kaliteli hizmetimize borçluyuz. Bütün mutlu anlarınızda yanınızda oluyor ve bu anları ölümsüzleştiriyoruz. Bu yüzden düğün klibi, söz, nişan ve kına kutlamaları, mezuniyet ve doğum hikayesi çekimleri de yapıyoruz. Bu güzel günlerinizin hiçbir detayı silinip gitsin istemiyor bu yüzden de tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren geniş hizmet seçeneklerimizle yanınızda oluyoruz."

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Serdar Sezgin Hakkında

Ankara düğün fotoğrafçılarının iddialı ismi Serdar Sezgin, 50 yıllık köklü fotoğraf sanatı geçmişinin 3. nesil temsilcisi olmanın mutluluğunu yaşıyor. Birlikteliğinizi ve aşkınızı taçlandırdığınız özel günlerinizin en güzel anlarını yakalıyor ve ölümsüzleştiriyoruz. Fotoğrafçılığa kendimizi adıyor, sektördeki yenilikleri takip ederek dinamik ve çağı yakalayan bir hizmet sağlıyoruz. Nesiller boyu bakılacak ve baktıkça mutluluk verecek fotoğraflarınız için en kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyoruz.

Deneyim

50 yıldan fazla süredir aile işimiz olan fotoğraf sanatından kazandığımız değerli tecrübeler sektörün öncüsü kalite ve vizyonda işler çıkarmamızı sağlıyor. Tutkuyla yaptığımız işimize ilk dijital makineyi kullanarak başlayan yolculuğumuz 20 yılı aşkın süredir devam ediyor. Dijital fotoğrafçılıktaki ustalığımızla çiftlerimizin mutluluğuna şahitlik ediyoruz. İsteklerinizi en hızlı ve yaratıcı çözümleri üretebilmek için de fotoğrafçılık sektörünü yakından takip ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekiminiz öncesi sizinle görüşme yapıyor, hayalinizdeki görüntüleri ve nasıl hissetmek istediğinizi anlatmanızı istiyoruz. Dış çekim, düğün hikayesi, Save the Date, Trashday, düğün klibi gibi birçok çekim türümüzden sizi en iyi yansıatacak olan çekim türünü seçiyorsunuz. Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmetleri de sağlıyor, her şeyin hayalinizdeki gibi olmasını istiyoruz. Baktıkça içinizi ısıtacak ve yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşturacak fotoğraflarınız için en kaliteli ekipmanlarımızla çalışıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Mutluluğunuzu ve aşkınızı yansıttığınız fotoğraf karelerinizi zengin baskı seçeneklerimiz arasından istediğiniz formda hazırlayabiliyoruz. Çekimlerimizi 1 adet büyük albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü, 1 adet tuval ve yüksek çözünürlüklü dijital hallerinde teslim edebiliyoruz. Albüm boyutlarınızı başta 30x60, 35x65, 30x80 ve 30x90 olmak üzere arzu ettiğiniz boyutlarda hazırlayabiliyoruz.

Ek Hizmetler

Ankara en iyi düğün fotoğrafçısı denince akla gelen isim olmayı tecrübemiz ve yüksek kaliteli hizmetimize borçluyuz. Bütün mutlu anlarınızda yanınızda oluyor ve bu anları ölümsüzleştiriyoruz. Bu yüzden düğün klibi, söz, nişan ve kına kutlamaları, mezuniyet ve doğum hikayesi çekimleri de yapıyoruz. Bu güzel günlerinizin hiçbir detayı silinip gitsin istemiyor bu yüzden de tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren geniş hizmet seçeneklerimizle yanınızda oluyoruz.

En güzel anlarınızı daha da güzelleştirerek mutluluğunuz ve aşkınızın ölümsüz görüntüsü olacak olan kareleriniz için doğru adres Serdar Sezgin! Bu özel günleriniz için kendini işine adamış ve çalışma prensibi her detayıyla kusursuz işler ortaya koymak olan güvenilir bir yer arayışınıza son veriyoruz. Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatları ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Serdar Sezgin Yorumları (4)

Selda & Hüseyin

Düğün Tarihi: 13.05.2018


Öncelikle dış çekimin çok yorucu bi iş olduğunu anladım ama bu yorucu işi eğlenceli ve daha kolay yapan Serdar Sezgin sayesinde güzel geçti herşey çok güzeldi ilgi alaka çok iyi ayrıca özel isteklerimizi bizi kırmadan kabul ettiği için ayrıca teşekkür ederim Edessa fotoğraf Serdar Sezgin i tercih... devam 

Serdar Sezgin

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. çok güzel ve zevkli bir çekim oldu benim için. Bu arada albüm paketiniz baskı sürecine girdi çok kısa sürede elinizde olacak :D

Burçin & Osman

Düğün Tarihi: 06.10.2017


Öncelikle resmimizi paylaşmış olman ayrı bir mutlu etti bizi :)) En özel ve En güzel günümüzde İlgin,alakan,Güler yüzün,içtenliğin,Anlayışın ve tabiki senin profesyonelliğin sayesinde harika fotoğraflarımız oldu emeğine sağlık... sizde en özel gününüz için mükemmel fotoğraflar istiyorsanız şiddetle... devam 

Serdar Sezgin

Bu güzel yorum için çok teşekkür ederim:) Sizleri tanımak çok güzel Bebeğiniz için gün sayıyorum :)

Derya & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.09.2017


Hayatımızın en anlamlı ve özel gününde sabahtan başlayıp düğün bitime kadar sadece fotoğraflarımızı çekmekle yetinmeyip aileden bir birey gibi her ihtiyacimizla ilgilenen serdar abimiz bizim nazarımızda bu işte Ankarada bir numara😊 çektiği fotograflar ve dugun klibimizin muhteşemliğinden bahsetmeye... devam 

Serdar Sezgin

Benim için çok eğlenceli ve güzel bir çalışma oldu her şeyden önce sizleri tanımak çok güzeldi. Çok teşekkür ederim :)

Büşra & Yusuf

Düğün Tarihi: 23.09.2017

Serdar Abi Merhaba, Albümümüzü Ve Fotoğraflarımı Paylaşmış Olman Beni Fazlasıyla Mutlu Etti :D Gördüğümde Ne Kadar Doğruu Bir Seçim Yaptığımızı Bir Kez Daha Anladım. En Güzel Günümüzü Bu Özenli Çalışmanızla Kalıcı Hale Getirdiğiniz Için Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. Ilginiz, Alakanız, Güler... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.