İstanbul Davetiye Firmalarından Düğün Davetiyesi Örnekleri

Düğün davetiyesi örnekleri araştıran çiftlere harika haberlerim var. İstanbul düğün davetiyesi firmaları içinden davetlilerinizi mest edecek 8 tasarımla birbirinden şahane davetiye örnekleri seçtim size!

Davetiyo

Modern davetiye modelleri konusunda oldukça geniş bir portfolyoya sahip olan Davetiyo'ya talepler hızla büyüyor. Yorumlardan anlaşılacağı gibi çiftler beklentilerini karşılayarak, memnun ayrılıyorlar. Eh bu da tavsiye müessesini, ağızdan ağza yayılmayı getiriyor.

Tasarımları arasında resimli davetiye modellerinden klasik davetiyelere, modern tasarımlardan kedili davetiye örneklerine aradığınız her türlü modeli uygun fiyatlara bulabileceğiniz Davetiyo'da masa kartı, menu basımı, checkbox, cut-out basımı gibi yan hizmetler de alabilirsiniz.

Davetiyo'da masa kartı

Davetiye TR

Son yıllarda çokça tercih edilen modellerden biri olan klaket davetiye örneklerini de bulabileceğiniz Davetiye TR, mühürlü davetiyelerden çizimli modellere kadar birçok seçenek barındırıyor. Kadıköy'de olan Davetiye TR'de minimum sipariş adeti 50.

Düğün Davetiyesi İndirimleri

 Kadıköy'de olan Davetiye TR'de

Me You

Karikatürlü davetiye modelleri arayan çiftlerin kendi hikayelerini davetiyelerine yansıtacakları bir anlayışla çalışan Me You, çizgilerden oluşan iki karaktere sahip. Bu iki karaktere kendi hikayenizi adapte ediyorsunuz. Dilerseniz bisiklette, dilerseniz koca bir çınar altında bankta otururken, dilerseniz bir arabada... Me You, kendi hikayenizi karikatürize edebileceğiniz modellerle dolu.

Koca bir çınar altı

Masalsı Atölye

Kalıcı ve ilginç davetiyeler araştırıyorsanız çok beğendiğim bir fikri paylaşacağım sizle. Konuklarınıza birer plak davetiye gönderebilirsiniz edebilirsiniz. Nostaljik bir ürünü modern tasarımlarıyla harmanlayarak plaktan davetiyeler üreten Masalsı Atölye'de puzzle davetiye, takvim davetiye gibi birçok ilginç davetiye örnekleri bulabilirsiniz.

Plak davetiye

Atölye İğde

Gelin damat davetiye modelleri içinde en çok tercih edilen tasarımlardan oluşan portfolyosuyla çiftlerin kalbini kazanan Atölye İğde, film şeridi davetiye örneklerinden modern ve sade tasarımlara, dantelli davetiye modellerinden kitap ayracı davetiye tasarımlarına kadar farklı beklentilerinizi karşılayacak bir davetiye firması.

Beklentilerinizi karşılayacak bir davetiye firması.

Woodenwo

Düğün davetiyesi örnekleri arasında giderek daha fazla aranan ahşap davetiye modellerini bulabileceğiniz Woodenwo şehirdışı gönderimi, kaligrafi, özel tasarım, ücretsiz teslimat gibi özelliklere sahip bir firma. Teslimat süresi ise 2 hafta.

Ahşap davetiye

Beyaz Bonbon

Son yıllarda çok popüler olan kutulu davetiye modellerinden bolca bulabileceğiniz Beyaz Bonbon 1 haftadan az teslimat süresiyle özellikle az zamanı kalmış çiftler için ideal. Salıncak ve kapı temalı bu davetiyede kalp yaraklı ağaç ve salıncak ile tematik bir süsleme yapılmış. Kutu davetiyelerden şişe davetiye örneklerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Beyaz Bonbon'u incelemeden geçmeyin derim.

Geniş bir ürün yelpazesi

i.me

Notalı davetiye tasarımlarından dantelli davetiye modellerine kadar pek çok farklı çiftin beklentilerini karşılayan i.me, WOW Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy'de yer alıyor.

WOW Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy'de yer alıyor.

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

TDÇ Tuğba Dilara Çokyaşar

acil düğün davetiyesine ihtiyacımız var. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.