İstanbul Davetiye Firmalarından Düğün Davetiyesi Örnekleri

Sen de davetiye modeli araştırmaya başladıysan, ancak hala ne istediğine karar veremediysen doğru sayfaya geldin. İstanbul düğün davetiye firmalarının tasarladığı birbirinden farklı 10 düğün davetiyesi modelini senin için araştırdım ve listeledim. Bu seçeneklerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Haydi o zaman, detaylara bakalım.

1- Plak Davetiye

Nerede o eski zamanlar... İşte nostaljik esintilerden uzaklaşamayan çiftler için ideal bir davetiye örneği! Plak şeklinde dizayn edilmiş bu modelde; sanatçı olarak sen ve müstakbel eşinin adı yazacak. Kraft davetiye zarfını açtıktan sonra gördükleri bu model ile davetlilerini şaşırtacağından ise şüphen olmasın.

Fatih davetiye firmalarından biri olan Kişiye Özel Davetiye’de bunun gibi ve daha pek çok değişik tasarımlı düğün davetiyeleri bulabilirsin . İstanbul’da kolaylıkla ulaşabileceğin bir noktada yer alan firma dilersen, davetiyeye eşinle ikinizin fotoğraflarını bastırabilir veya karikatürünüzü çizdirebilirsin.

Firmanın davetiye çeşitleri arasından istediğin gibi bir model bulacağını düşünüyorum.

gdnz8fcmudrvbnp6 - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Düğün Davetiyesi İndirimleri

2- Yapboz Davetiye

Yapboz davetiye çevrende nadir gördüğün davetiye modellerinden biridir sanıyorum. Şöyle düşün ki; siz de zaten müstakbel eşinle birbirini tamamlayan iki yapboz parçası değil misiniz? İşte konuya böyle baktığında daha da anlamlı hale geliyor. Davetliler kutuyu açıp parçaları birleştirdiklerinde düğün yeri ve tarih ortaya çıkacak. Hem davetiyenin bir kenara bırakılıp unutulmayacağı konusunda da emin olabilirsin.

İşte bu modeli Bağcılar davetiye firmalarından Zarif İşler - Exclusive Design Art yapıyor. Firmadan düğün davetiyesi fiyatları ile ilgili teklif alabilirsin. İstediğin yapboz tasarımını seçmen ve bilgilerini firmaya vermen yeterli. Ayrıca firma şehirdışına gönderim de yapıyor.

gd72pac7olnzzv95 - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

3- Rustik Davetiye

Kraft kağıtlar, hasır ipler, kurutulmuş çiçekler ve işte karşında rustik davetiye örneği! Özellikle rustik konseptte bir düğün yapacak çiftlerin tercih etmesi gereken bir model. Öyle ki bu model ile düğünün hakkında davetlilere fikir verebilir, aynı zamanda kendi tarzını da yansıtma imkanı bulabilirsin. Kurutulmuş yapraklar, renkli kuru çiçekler ve ağaç kabuklarını da davetiyende aksesuar olarak kullanabilirsin.

Bu rustik davetiye modelini sevdiysen; Şişli davetiye firmalarından biri olan Me You Tasarım By Saba Genç’ten fiyat teklifi alabilirsin. Firmanın bunun dışında birçok farklı modeli de mevcut.

rq8titwbke6a2mz3 - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

4- Mühürlü Davetiye

İlginç düğün davetiyelerinden birine geldi sıra. Mühürlü düğün davetiyesi adından uzun süreler söz ettirecek cinsten. Davetiye zarfının üzerine mühür mumuyla yapılacak küçük bir dokunuş modelin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor. Dilersen mühürü müstakbel eşinle ikinizin baş harfleriyle veya istediğin herhangi bir sembolle hazırlatabilirsin. Böylelikle davetlilerin de zarfı açarken işini ciddiye alacak ve düğününün önemini bir kez daha hatırlayacaklar.

Mühürlü modeller için Maltepe davetiye firmalarından Avant Davetiye’ye başvurabilirsin. Ayrıca firmanın dantel detaylı davetiyelerini de incelemeni öneriyorum.

qizns6gk2iqgq0lm - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

5- Tohumlu Davetiye

Çevre dostu çiftleri böyle alalım! Özellikle son senelerde kalıcı davetiyeler sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Yani verilen davetiyelerin düğün gününü duyurmanın dışında fonksiyonel olması çiftler tarafından önemseniyor. Bunlardan ön plana çıkan model ise tohumlu davetiyeler! Evlendiğin günün anısına herkesin bir çiçek ektiğini düşünsene: Birçok farklı noktada seni ve eşini hatıratan bitkiler olacak. Müthiş değil mi?

Eğer bu fikri sevdiysen, Kartal davetiye firmalarından biri olan Tohumlu Davetiyeler ile iletişime geçmelisin. Ayrıca firmanın şöyle bir davetiye seçeneği de var: Davetiyelerin üzerinde, içerisinde tohum olan kağıt aksesuarlar kullanıyorlar ve bu kağıtları da ekebiliyorsun. Tohumlu kağıtlar için de sayfayı inceleyebilirsin.

afpnuymcdkk6rz1g - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

6- Siyah Beyaz Davetiye

Siyah beyazın asaleti konusunda çoğu kişi hemfikir. Boyuna çizgileriyle, üzerindeki küçük beyaz gülleriyle çok şık bir modelden bahsedelim şimdi. Bu modern davetiye modeli daha çok otelde, tarihi mekanlarda yapacağın düğünler için ideal olacaktır. Hatta siyah beyaz konseptli bir düğün yapacaksan bu model, biçilmiş kaftan diyebilirim.

Siyah beyaz kurdeleli böyle bir model istiyorsan; Bakırköy davetiye firmalarından i.me ile iletişime geçebilirsin. Şehirdışına da gönderim yapan firma; çiftlere özel vintage, çiçekli, deniz temalı birçok özel tasarım davetiye hazırlıyor.

jnc9dpgnxvbaesnv - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

7- Kitap Ayracı Davetiye

Kitap okumayı seven entelektüel çiftlerimiz burada mı? Hem çok abartılı bir düğün davetiyesi istemiyor hem de anlamlı olsun istiyorsan bu modele bakmalısın. Bu sade davetiye ile düğününden sonra davetlilerin kitap okurken seni anımsamaları çok hoş olacak. Kitap ayracının istenilen boyutta ve şekilde tasarlanabildiğini de belirteyim.

Pendik davetiye firmalarından Rengi Sanat, Düğün.com çiftlerine özel kampanyalar da sunuyor. İncelemende fayda var.

rvllvnio6onhxedq - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

8- Çiçekli Davetiye

Özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmezidir çiçekler. Düğün davetiyelerinde çiçek desenleri de oldukça revaçta. Sümbül, lavanta, kır çiçekleri arasından en sevdiğini seçip; bu seçtiğin çiçeğe ve rengine göre davetiye tasarımını şekillendirebilirsin. Hatta davetiyende kullandığın çiçekleri düğününde masanı süslemek için kullanabilir veya gelin çiçeğin olarak tercih edebilirsin. Böylelikle davetiyen daha da anlamlanacaktır.

Çiçek desenli bir davetiye yaptırmayı düşünürsen, Bayrampaşa davetiye firmalarından Dükkan Tia’dan fiyat teklifi alabilirsin. Ayrıca firma yetkililerinin çiftlere karşı gayet ilgili olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

o0awldzqzb0navpj - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

9- Renkli Davetiye

Renklerin enerjisi artık her yerde! Renkli ayakkabılar, masa süslemeleri, çiçekler ve işte renkli davetiyeler. Aslında davetiyelerde eski dönemlerden beri renkler hakim. Ancak son dönemlerdeki zarf astarları ile bu biraz daha farklılaştı. Mesela düz kraft zarfı açtığında karşına davetiye kartı ile uyumlu parlak kırmızı renk çıkabiliyor. İstersen zarfın tamamında da renk kullanabilirsin. Pozitif enerjini yansıtabileceğin en iyi yöntemlerden birinin renkli davetiyeler olduğunu unutma.

Renkli davetiye örneklerini ise Kadıköy davetiye firmalarından Paper and Candy Atelier’den yaptırabilirsin. Firmanın çok hoş renkli düğün davetiyesi modelleri mevcut.

jsb0tpge9yhfy7vv - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

10- Vintage Davetiye

Sen de vintage akımına kapılıp “Ne varsa eskide var!” diyenlerden misin? O zaman davetiye modelin için çok da düşünmene gerek yok. Hele bir de düğün konseptin vintage olacaksa, bu iş tamam! Eskilerden gelen romantik dokunuşlar ve pastel tonlar, vintage davetiye modellerinde ön plana çıkan detaylardan biri oluyor.

Tasarımları arasında birçok vintage davetiye modeli bulunan DavetiyeTR firmasından davetiye fiyatları için teklif alabilirsin. Sana uygun davetiye bulmak için diğer modellerini de firma sayfasından incelemeyi ihmal etme.

dcmf0ktoxzmk6cp2 - istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Senin için İstanbul davetiye firmalarından seçtiğim modeller bu şekilde. Aklında başka yaratıcı bir davetiye fikri varsa ve diğer gelin adaylarıyla paylaşmak istersen yorum yazabilirsin. Tüm İstanbul davetiye firmalarına da buradan ulaşabilirsin.

Şehrindeki 242 Davetiye Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

TDÇ Tuğba Dilara Çokyaşar

acil düğün davetiyesine ihtiyacımız var. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim