İstanbul Davetiye Firmalarından Düğün Davetiyesi Örnekleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:50 dakika

13.11.2019

Sen de davetiye modeli araştırmaya başladıysan, ancak hala ne istediğine karar veremediysen doğru sayfaya geldin. İstanbul düğün davetiye firmalarının tasarladığı birbirinden farklı 10 düğün davetiyesi modelini senin için araştırdım ve listeledim. Bu seçeneklerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Haydi o zaman, detaylara bakalım.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

1- Plak Davetiye

Nerede o eski zamanlar... İşte nostaljik esintilerden uzaklaşamayan çiftler için ideal bir davetiye örneği! Plak şeklinde dizayn edilmiş bu modelde; sanatçı olarak sen ve müstakbel eşinin adı yazacak. Kraft davetiye zarfını açtıktan sonra gördükleri bu model ile davetlilerini şaşırtacağından ise şüphen olmasın.

Plak Davetiye

Fatih davetiye firmalarından biri olan Kişiye Özel Davetiye’de bunun gibi ve daha pek çok değişik tasarımlı düğün davetiyeleri bulabilirsin . İstanbul’da kolaylıkla ulaşabileceğin bir noktada yer alan firma dilersen, davetiyeye eşinle ikinizin fotoğraflarını bastırabilir veya karikatürünüzü çizdirebilirsin.

Plak Davetiye

Firmanın davetiye çeşitleri arasından istediğin gibi bir model bulacağını düşünüyorum.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Böyle bir davetiye için ne kadar ödemen gerektiğini biliyor musun? Senin için araştırdık: İstanbul'da Düğün Davetiyesi Fiyatları

2- Yapboz Davetiye

Yapboz davetiye çevrende nadir gördüğün davetiye modellerinden biridir sanıyorum. Şöyle düşün ki; siz de zaten müstakbel eşinle birbirini tamamlayan iki yapboz parçası değil misiniz? İşte konuya böyle baktığında daha da anlamlı hale geliyor.

Yapboz Davetiye

Davetliler kutuyu açıp parçaları birleştirdiklerinde düğün yeri ve tarih ortaya çıkacak. Hem davetiyenin bir kenara bırakılıp unutulmayacağı konusunda da emin olabilirsin.

Yapboz Davetiye

İşte bu modeli İstanbul davetiye firmalarından Selin'in Atölyesi yapıyor. Firmadan düğün davetiyesi fiyatları ile ilgili teklif alabilirsin. İstediğin yapboz tasarımını seçmen ve bilgilerini firmaya vermen yeterli. Ayrıca firma şehir dışına gönderim de yapıyor.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Bu yazıdaki temalar da sana fikir verebilir: Temalı Düğün Davetiyeleri

3- Rustik Davetiye

Kraft kağıtlar, hasır ipler, kurutulmuş çiçekler ve işte karşında rustik davetiye örneği! Özellikle rustik konseptte bir düğün yapacak çiftlerin tercih etmesi gereken bir model.

Rustik Davetiye

Öyle ki bu model ile düğünün hakkında davetlilere fikir verebilir, aynı zamanda kendi tarzını da yansıtma imkanı bulabilirsin. Kurutulmuş yapraklar, renkli kuru çiçekler ve ağaç kabuklarını da davetiyende aksesuar olarak kullanabilirsin.

Rustik Davetiye

Bu rustik davetiye modelini sevdiysen; Şişli davetiye firmalarından biri olan Me You Tasarım By Saba Genç’ten fiyat teklifi alabilirsin. Firmanın bunun dışında birçok farklı modeli de mevcut.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Davetiyene ne yazacağına karar verdin mi? Senin için derledik: En Güzel Davetiye Sözleri

4- Mühürlü Davetiye

İlginç düğün davetiyelerinden birine geldi sıra. Mühürlü düğün davetiyesi adından uzun süreler söz ettirecek cinsten. Davetiye zarfının üzerine mühür mumuyla yapılacak küçük bir dokunuş modelin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor.

Mühürlü Davetiye

Dilersen mühürü müstakbel eşinle ikinizin baş harfleriyle veya istediğin herhangi bir sembolle hazırlatabilirsin. Böylelikle davetlilerin de zarfı açarken işini ciddiye alacak ve düğününün önemini bir kez daha hatırlayacaklar.

Mühürlü Davetiye

Mühürlü modeller için Beylikdüzü davetiye firmalarından Davetiye Kadıköy’e başvurabilirsin. Ayrıca firmanın diğer vintage tarzdaki davetiyelerini de incelemeni öneriyorum.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Vintage davetiyeleri çok seveceksin: Vintage Davetiye Modelleri

5- Tohumlu Davetiye

Çevre dostu çiftleri böyle alalım! Özellikle son senelerde kalıcı davetiyeler sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Yani verilen davetiyelerin düğün gününü duyurmanın dışında fonksiyonel olması çiftler tarafından önemseniyor. Bunlardan ön plana çıkan model ise tohumlu davetiyeler!

Tohumlu Davetiye

Evlendiğin günün anısına herkesin bir çiçek ektiğini düşünsene: Birçok farklı noktada seni ve eşini hatıratan bitkiler olacak. Müthiş değil mi?

Tohumlu Davetiye

Davetiyede de trendleri takip et: En Trend Düğün Davetiye Modelleri 2019

6- Siyah Beyaz Davetiye

Siyah beyazın asaleti konusunda çoğu kişi hemfikir. Boyuna çizgileriyle, üzerindeki küçük beyaz gülleriyle çok şık bir modelden bahsedelim şimdi.

Siyah Beyaz Davetiye

Bu modern davetiye modeli daha çok otelde, tarihi mekanlarda yapacağın düğünler için ideal olacaktır. Hatta siyah beyaz konseptli bir düğün yapacaksan bu model, biçilmiş kaftan diyebilirim.

Siyah Beyaz Davetiye

Siyah beyaz kurdeleli böyle bir model istiyorsan; Bakırköy davetiye firmalarından i.me ile iletişime geçebilirsin. Şehirdışına da gönderim yapan firma; çiftlere özel vintage, çiçekli, deniz temalı birçok özel tasarım davetiye hazırlıyor.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Gelin adaylarının akıllarında hep aynı soru: Düğün Davetiyelerini Ne Zaman Göndermeli?

7- Kitap Ayracı Davetiye

Kitap okumayı seven entelektüel çiftlerimiz burada mı? Hem çok abartılı bir düğün davetiyesi istemiyor hem de anlamlı olsun istiyorsan bu modele bakmalısın.

Kitap Ayracı Davetiye

Bu sade davetiye ile düğününden sonra davetlilerin kitap okurken seni anımsamaları çok hoş olacak. Kitap ayracının istenilen boyutta ve şekilde tasarlanabildiğini de belirteyim.

Kitap Ayracı Davetiye

Pendik davetiye firmalarından Rengi Sanat, Düğün.com çiftlerine özel kampanyalar da sunuyor. İncelemende fayda var.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Nişan davetiyen için birbirinden güzel cümleler burada: En Orijinal Nişan Davetiye Sözleri

8- Çiçekli Davetiye

Özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmezidir çiçekler. Düğün davetiyelerinde çiçek desenleri de oldukça revaçta. Sümbül, lavanta, kır çiçekleri arasından en sevdiğini seçip; bu seçtiğin çiçeğe ve rengine göre davetiye tasarımını şekillendirebilirsin.

Çiçekli Davetiye

Dilersen davetiyende kullandığın çiçekleri düğününde masanı süslemek için kullanabilir veya gelin çiçeğin olarak tercih edebilirsin. Böylelikle davetiyen daha da anlamlanacaktır.

Çiçekli Davetiye

Çiçek desenli bir davetiye yaptırmayı düşünürsen, Bayrampaşa davetiye firmalarından Dükkan Tia’dan fiyat teklifi alabilirsin. Ayrıca firma yetkililerinin çiftlere karşı gayet ilgili olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Davetiyelerin olmazsa olmazı çiçekler: Floral Davetiye Seçenekleri

9- Renkli Davetiye

Renklerin enerjisi artık her yerde! Renkli ayakkabılar, masa süslemeleri, çiçekler ve işte renkli davetiyeler. Aslında davetiyelerde eski dönemlerden beri renkler hakim. Ancak son dönemlerdeki zarf astarları ile bu biraz daha farklılaştı. Mesela düz kraft zarfı açtığında karşına davetiye kartı ile uyumlu parlak kırmızı renk çıkabiliyor. İstersen zarfın tamamında da renk kullanabilirsin.

Renkli Davetiye

Pozitif enerjini yansıtabileceğin en iyi yöntemlerden birinin renkli davetiyeler olduğunu unutma.

Renkli Davetiye

Renkli davetiye örneklerini ise Beşiktaş Davetiye’den yaptırabilirsin. Firmanın çok hoş renkli düğün davetiyesi modelleri mevcut.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Galeride enfes modeller var: Modern Davetiye Modelleri

10- Vintage Davetiye

Sen de vintage akımına kapılıp “Ne varsa eskide var!” diyenlerden misin? O zaman davetiye modelin için çok da düşünmene gerek yok. Hele bir de düğün konseptin vintage olacaksa, bu iş tamam!

Vintage Davetiye

Eskilerden gelen romantik dokunuşlar ve pastel tonlar, vintage davetiye modellerinde ön plana çıkan detaylardan biri oluyor.

Vintage Davetiye

Tasarımları arasında birçok vintage davetiye modeli bulunan Vintage Atölye firmasından davetiye fiyatları için teklif alabilirsin. Sana uygun davetiye bulmak için diğer modellerini de firma sayfasından incelemeyi ihmal etme.

istanbul davetiye firmalarından düğün davetiyesi örnekleri

Senin için İstanbul davetiye firmalarından seçtiğim modeller bu şekilde. Aklında başka yaratıcı bir davetiye fikri varsa ve diğer gelin adaylarıyla paylaşmak istersen yorum yazabilirsin. Tüm İstanbul davetiye firmalarına da buradan ulaşabilirsin.

Davetiye Firmaları

Şehrindeki en iyi Düğün Davetiyesi firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Davetiye Firmaları

Sıradaki Makaleler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

TDÇ

Tuğba Dilara Çokyaşar

04/04/2015

acil düğün davetiyesine ihtiyacımız var. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim