İstanbul Davetiye Firmalarından Düğün Davetiyesi Örnekleri

Düğün davetiyesi örnekleri araştıran çiftlere harika haberlerim var. İstanbul düğün davetiyesi firmaları içinden davetlilerinizi mest edecek 8 tasarımla birbirinden şahane davetiye örnekleri seçtim size!

Davetiye TR

Son yıllarda çokça tercih edilen modellerden biri olan klaket davetiye örneklerini de bulabileceğiniz Davetiye TR, mühürlü davetiyelerden çizimli modellere kadar birçok seçenek barındırıyor. Kadıköy'de olan Davetiye TR'de minimum sipariş adeti 50.

davetiyetr -  Kadıköy'de olan Davetiye TR'de

Me You

Karikatürlü davetiye modelleri arayan çiftlerin kendi hikayelerini davetiyelerine yansıtacakları bir anlayışla çalışan Me You, çizgilerden oluşan iki karaktere sahip. Bu iki karaktere kendi hikayenizi adapte ediyorsunuz. Dilerseniz bisiklette, dilerseniz koca bir çınar altında bankta otururken, dilerseniz bir arabada... Me You, kendi hikayenizi karikatürize edebileceğiniz modellerle dolu.

meyou - Koca bir çınar altı

Düğün Davetiyesi İndirimleri

Atölye İğde

Gelin damat davetiye modelleri içinde en çok tercih edilen tasarımlardan oluşan portfolyosuyla çiftlerin kalbini kazanan Atölye İğde, film şeridi davetiye örneklerinden modern ve sade tasarımlara, dantelli davetiye modellerinden kitap ayracı davetiye tasarımlarına kadar farklı beklentilerinizi karşılayacak bir davetiye firması.

atolyeigde - Beklentilerinizi karşılayacak bir davetiye firması.

Woodenwo

Düğün davetiyesi örnekleri arasında giderek daha fazla aranan ahşap davetiye modellerini bulabileceğiniz Woodenwo şehirdışı gönderimi, kaligrafi, özel tasarım, ücretsiz teslimat gibi özelliklere sahip bir firma. Teslimat süresi ise 2 hafta.

woodenwo (1) - Ahşap davetiye

Beyaz Bonbon

Son yıllarda çok popüler olan kutulu davetiye modellerinden bolca bulabileceğiniz Beyaz Bonbon 1 haftadan az teslimat süresiyle özellikle az zamanı kalmış çiftler için ideal. Salıncak ve kapı temalı bu davetiyede kalp yaraklı ağaç ve salıncak ile tematik bir süsleme yapılmış. Kutu davetiyelerden şişe davetiye örneklerine kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Beyaz Bonbon'u incelemeden geçmeyin derim.

beyaz_bonbon_13_8_15 - Geniş bir ürün yelpazesi

i.me

Notalı davetiye tasarımlarından dantelli davetiye modellerine kadar pek çok farklı çiftin beklentilerini karşılayan i.me, WOW Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy'de yer alıyor.

ime - WOW Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy'de yer alıyor.

Şehrindeki 267 Davetiye Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

TDÇ Tuğba Dilara Çokyaşar

acil düğün davetiyesine ihtiyacımız var. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim