Damla Davetiye Ve Matbaacılık

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

5-8 TL

Min. Fiyat

Özel Tasarım

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5-8 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı
38

Ataşehir

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

3-5 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Bize göre davetiye düğünlerin en küçük ama en önemli detaylarıdır. Çünkü sevdiğiniz insanlara özel gününüzü duyurmak için ihtiyacınız olan şeylerin başında gelirler. Bir de onların saklanması, vitrindeki raflara özenle yerleştirilmesi aslında onların önemini anlatır. Biz de bazı anlara güzel dokunuşlar yapabilmek ve ardından kişilerde kalıcı hatıralar bırakmak için bu işi yapıyoruz. Damla Davetiye ve Matbaacılık olarak 15 yıldır davetiye sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Öncelikle sizinle nasıl bir davetiye istediğinizi konuşuyoruz. Ardından hazır modeller arasından size uygun olan seçenekleri gösteriyoruz. Tarzınıza göre bir modeli beğenmediğiniz anda da kişiye özel çalışmalar yapmaya başlıyoruz. Böylelikle doğru noktaya isabet ediyoruz. Birlikte belirlediğimiz kâğıt türünden sonra 2000 çeşit yazı tipinin arasından en çok beğendiğinizi bize söylüyorsunuz. Bu türlere örnek verecek olursak da kraft kâğıdı, kuşe kâğıt ya da şeffaf akrilik davetiye olarak sıralayabiliriz. Ardından akıllarınızdaki “Davetiye tasarımımız hazır fakat ne yazacağımıza karar veremedik” cümlesini siliyoruz. Çünkü sizin için hazır metinlerden oluşan kataloğumuzdan kulağınıza en hoş geleni seçebiliyorsunuz. Üstelik hat sanatıyla ilgilendiğimiz ve aynı zamanda hattat unvanına sahip olduğumuz için, davetiyenizde o metnin yazımı bizim için ayrı bir önem taşıyor.

Son aşama ise davetiyenizde nasıl aksesuarlar kullanmak istediğinizle ilgili oluyor. Dilerseniz kurutulmuş çiçeklerle süslediğiniz zarfınızla sevdiklerinize romantik duygular hissettirebilir ya da arzunuza göre mühürlü davetiye ile aşkınızın kalıcılığının mesajını iletebilirsiniz.

Hâlâ nasıl bir davetiye istediğinize karar veremediyseniz hiç durmadan formu doldurabilir, kendi davetiyenizi profesyonel kişilerle tasarlama şansına sahip olabilirsiniz.

İletişim

İsak Beharti

  • Adres: Nevzat Bulut sok no:10 Kozyatağı kadıköy

Damla Davetiye Ve Matbaacılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!