Düğün Davetiyesi İstanbul

Damla Davetiye Ve Matbaacılık

  • Min. Fiyat
    20-30 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Damla Davetiye Ve Matbaacılık Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20-30 TL

Damla Davetiye Ve Matbaacılık Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat DVD Davetiye

Damla Davetiye Ve Matbaacılık Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Damla Davetiye Ve Matbaacılık Hakkında

Bize göre davetiye düğünlerin en küçük ama en önemli detaylarıdır. Çünkü sevdiğiniz insanlara özel gününüzü duyurmak için ihtiyacınız olan şeylerin başında gelirler. Bir de onların saklanması, vitrindeki raflara özenle yerleştirilmesi aslında onların önemini anlatır. Biz de bazı anlara güzel dokunuşlar yapabilmek ve ardından kişilerde kalıcı hatıralar bırakmak için bu işi yapıyoruz. Damla Davetiye ve Matbaacılık olarak 15 yıldır davetiye sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Öncelikle sizinle nasıl bir davetiye istediğinizi konuşuyoruz. Ardından hazır modeller arasından size uygun olan seçenekleri gösteriyoruz. Tarzınıza göre bir modeli beğenmediğiniz anda da kişiye özel çalışmalar yapmaya başlıyoruz. Böylelikle doğru noktaya isabet ediyoruz. Birlikte belirlediğimiz kâğıt türünden sonra 2000 çeşit yazı tipinin arasından en çok beğendiğinizi bize söylüyorsunuz. Bu türlere örnek verecek olursak da kraft kâğıdı, kuşe kâğıt ya da şeffaf akrilik davetiye olarak sıralayabiliriz. Ardından akıllarınızdaki “Davetiye tasarımımız hazır fakat ne yazacağımıza karar veremedik” cümlesini siliyoruz. Çünkü sizin için hazır metinlerden oluşan kataloğumuzdan kulağınıza en hoş geleni seçebiliyorsunuz. Üstelik hat sanatıyla ilgilendiğimiz ve aynı zamanda hattat unvanına sahip olduğumuz için, davetiyenizde o metnin yazımı bizim için ayrı bir önem taşıyor.

Son aşama ise davetiyenizde nasıl aksesuarlar kullanmak istediğinizle ilgili oluyor. Dilerseniz kurutulmuş çiçeklerle süslediğiniz zarfınızla sevdiklerinize romantik duygular hissettirebilir ya da arzunuza göre mühürlü davetiye ile aşkınızın kalıcılığının mesajını iletebilirsiniz.

Hâlâ nasıl bir davetiye istediğinize karar veremediyseniz hiç durmadan formu doldurabilir, kendi davetiyenizi profesyonel kişilerle tasarlama şansına sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Nevzat Bulut sok no:10 Kozyatağı kadıköy

  • Haritadaki Konumu

    Damla Davetiye Ve Matbaacılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.