Beşiktaş Davetiye

Beşiktaş Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı

Hakkında

Sevdiğinizle hayatlarınızı birleştireceğiniz o özel gün olan düğününüzü sevdiklerinize duyurmak için davetiyeye ihtiyaç duyarsınız. Bu davetiyelerde sevdiğiniz tarzı tercih etmek ve yaratıcılığınızı kullanmak isterseniz, size bu özgürlüğü sağlayan Beşiktaş Davetiye’yi önermek istiyoruz.

Davetiye tasarlamak, belirlemek ve tasarımını yaptırmak yorucu ama güzel bir sürecin parçasıdır. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek için profesyonel bir destek almanız ve çok çeşitli davetiye modellerinden yararlanmak oldukça önemlidir. Biz de, Beşiktaş davetiyecilerden farklı olarak isterseniz mevcut modellerimizi isterseniz de özel olarak talep edeceğiniz modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Öncelikle nasıl bir tarzınız olduğunu öğreniyor, davetiyeniz için ne gibi detaylara öncelik verdiğinizi konuşuyoruz. Sade ya da gösterişli, yalın ya da karmaşık, ışık ışıl ya da mat tasarımlarımız ile aklında herhangi bir fikir olmayan çiftlerimize de fikirler sunuyoruz.

Baskı kalitesi konusunda, kullandığımız kâğıt kalitesi ve çeşitliliği konusunda, renk ve konsept geliştirme konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri yeniliklere açık anlayışımız sayesinde ilk günden çok farklı bir kalite standardımız bulunuyor. Memnuniyet odaklı çalışıyor, sizi tam olarak tatmin edene kadar davetiyenizi geliştirmeye ve isteklerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Davetiyelerimizi sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’deki çiftlerimizle paylaşabiliyoruz. Siz yeter ki bizi tercih etmek isteyin, biz şehir dışına hızlı bir teslimat ile en kısa sürede elinizde olmanızı sağlıyoruz. Üstelik ücretsiz teslimat avantajıyla!

Bizi tercih etmeniz durumunda çok üstün bir davetiye hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Beşiktaş davetiye modellerini kesinlikle görmeniz gerektiğini, zevkinize mutlaka hitap edebileceğimizi düşünüyoruz. Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Muhtar Evvel Sok Balkan Apt. No:3/11 Beşiktaş


17 yorum

Di

Dilara

Düğün Tarihi: 25.03.2018

Merhaba, davetiyelerimizi iki gün gibi kısa bir sürede bizler için hazırlayan Beşiktaş Davetiye’ye çok teşekkürler. Tüm dugun.com kullanıcılarına tavsiye ederim.

O&A

Okyanus & Ara

Düğün Tarihi: 15.09.2019

Her çeşit i trend davetiyeleri burada buldum. Çeşit seçeneği bol.

D&A

Deniz & Ali

Düğün Tarihi: 17.01.2018

bizde kendi davetiyemizi tasarlayalım başkasına benzemesin dedik.Senol Bey'in ve tasarımcı arkadaşın sabrı ve nezaketi olmasaydı ne yapardık bilmiyorum:)Sonuç harika

R&M

Rüya & Mustafa

Düğün Tarihi: 09.07.2017

Beşiktaş davetiye ile dugun.com'dan iletişime geçtim. Şenol bey çok ilgili ve hızlı. 3 gün içerisinde her şey tamamlandı ; hem davetiyelerim hem de zarflarımı hazırladı. Kağıtların ve baskının kalitesi oldukça tatmin edici, fiyatlar da uygun. Gönül rahatlığıyla güvenebilir, tercih... devamı 

Y&T

Yelda & Turgay

Düğün Tarihi: 02.07.2017

Öncelikle bakmadığım davetiyeci, okumadığım yorum kalmadı diyebilirim.. diğer arkadaşlarında dediği gibi çok memnun kaldım.. Şenol beyin ellerine sağlık.. olaya ticari gözle bakmayan çok nezaketli biri.. ben çok memnun kaldım. Fiyat olarak ürün olarak bakabileceğiniz çok seçenekler var.... devamı 

A&D

Alara & Deniz

Düğün Tarihi: 29.06.2017

Sıradan davetiyeler yerine kafamızdan geçen davetiyeyi yaptırmak istiyorduk. Sonuçtan çok memnun kaldık. Fiyatlarda kaliteye göre çok uygundu. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık, davetiyeler için çok teşekkürler :))

Ö&S

Özge & Selçuk

Düğün Tarihi: 29.06.2017

Tek kelime ile HARİKA bir davetiye yaptılar. Her istediğimizi ilgi ile dinlediler. Hala davetiyeyi nerede yaptıracağını düşünen arkadaşlara
gözü kapalı tavsiye ederim.

z&S

zeynep & Soner

Düğün Tarihi: 17.06.2017

Birçok araştırmamdan sonra Şenol bey'le iletişime geçtim. Tasarım ve detaylarla ilgili olarak ayrıntılı konuştuk. Bu süreçte çok ilgiliydiler, her şeyi dinlediler. Üstelik kalite ve fiyat çok uygundu. Her şey için teşekkürler...

N&K

Nur & Kemal

Düğün Tarihi: 11.06.2017

Gerek tasarım, gerekse iletişim olarak çok sabırlılar. Bütün detaylarla tek tek ilgilendiler. Beşiktaş davetiyeyi Herkese tavsiye ederim.

i&C

ilayda & Canberk

Düğün Tarihi: 04.06.2017

Hayalimdeki davetiyeyi hazırlanmasında bana yardımcı oldular. Beklentiler çok üstünde işçilik, geniş kağıt seçme imkanı tanıdılar. Çevrem dahil tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. İyi ki Dugun.com'da beşiktaş davetiye'ye denk gelmişim. Teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Beşiktaş Davetiye firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!