Düğün Davetiyesi İstanbul

Beşiktaş Davetiye

5,0
  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Dilara

Düğün Tarihi: 25.03.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Merhaba, davetiyelerimizi iki gün gibi kısa bir sürede bizler için hazırlayan Beşiktaş Davetiye’ye çok teşekkürler. Tüm dugun.com kullanıcılarına tavsiye ederim.

Beşiktaş Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Beşiktaş Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Beşiktaş Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Beşiktaş Davetiye Hakkında

Sevdiğinizle hayatlarınızı birleştireceğiniz o özel gün olan düğününüzü sevdiklerinize duyurmak için davetiyeye ihtiyaç duyarsınız. Bu davetiyelerde sevdiğiniz tarzı tercih etmek ve yaratıcılığınızı kullanmak isterseniz, size bu özgürlüğü sağlayan Beşiktaş Davetiye’yi önermek istiyoruz.

Davetiye tasarlamak, belirlemek ve tasarımını yaptırmak yorucu ama güzel bir sürecin parçasıdır. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek için profesyonel bir destek almanız ve çok çeşitli davetiye modellerinden yararlanmak oldukça önemlidir. Biz de, Beşiktaş davetiyecilerden farklı olarak isterseniz mevcut modellerimizi isterseniz de özel olarak talep edeceğiniz modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla!

Öncelikle nasıl bir tarzınız olduğunu öğreniyor, davetiyeniz için ne gibi detaylara öncelik verdiğinizi konuşuyoruz. Sade ya da gösterişli, yalın ya da karmaşık, ışık ışıl ya da mat tasarımlarımız ile aklında herhangi bir fikir olmayan çiftlerimize de fikirler sunuyoruz.

Baskı kalitesi konusunda, kullandığımız kâğıt kalitesi ve çeşitliliği konusunda, renk ve konsept geliştirme konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri yeniliklere açık anlayışımız sayesinde ilk günden çok farklı bir kalite standardımız bulunuyor. Memnuniyet odaklı çalışıyor, sizi tam olarak tatmin edene kadar davetiyenizi geliştirmeye ve isteklerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Davetiyelerimizi sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’deki çiftlerimizle paylaşabiliyoruz. Siz yeter ki bizi tercih etmek isteyin, biz şehir dışına hızlı bir teslimat ile en kısa sürede elinizde olmanızı sağlıyoruz. Üstelik ücretsiz teslimat avantajıyla!

Bizi tercih etmeniz durumunda çok üstün bir davetiye hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Beşiktaş davetiye modellerini kesinlikle görmeniz gerektiğini, zevkinize mutlaka hitap edebileceğimizi düşünüyoruz. Bizi tercih etmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Muhtar Evvel Sok Balkan Apt. No:3/11 Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Beşiktaş Davetiye Yol Haritası

Beşiktaş Davetiye Yorumları (17)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Dilara

Düğün Tarihi: 25.03.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Merhaba, davetiyelerimizi iki gün gibi kısa bir sürede bizler için hazırlayan Beşiktaş Davetiye’ye çok teşekkürler. Tüm dugun.com kullanıcılarına tavsiye ederim.

Okyanus & Ara

Düğün Tarihi: 15.09.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her çeşit i trend davetiyeleri burada buldum. Çeşit seçeneği bol.

Deniz & Ali

Düğün Tarihi: 17.01.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

bizde kendi davetiyemizi tasarlayalım başkasına benzemesin dedik.Senol Bey'in ve tasarımcı arkadaşın sabrı ve nezaketi olmasaydı ne yapardık bilmiyorum:)Sonuç harika

Rüya & Mustafa

Düğün Tarihi: 09.07.2017

Beşiktaş davetiye ile dugun.com'dan iletişime geçtim. Şenol bey çok ilgili ve hızlı. 3 gün içerisinde her şey tamamlandı ; hem davetiyelerim hem de zarflarımı hazırladı. Kağıtların ve baskının kalitesi oldukça tatmin edici, fiyatlar da uygun. Gönül rahatlığıyla güvenebilir, tercih edebilirsiniz... devam 

Yelda & Turgay

Düğün Tarihi: 02.07.2017

Öncelikle bakmadığım davetiyeci, okumadığım yorum kalmadı diyebilirim.. diğer arkadaşlarında dediği gibi çok memnun kaldım.. Şenol beyin ellerine sağlık.. olaya ticari gözle bakmayan çok nezaketli biri.. ben çok memnun kaldım. Fiyat olarak ürün olarak bakabileceğiniz çok seçenekler var.... devam 

Alara & Deniz

Düğün Tarihi: 29.06.2017

Sıradan davetiyeler yerine kafamızdan geçen davetiyeyi yaptırmak istiyorduk. Sonuçtan çok memnun kaldık. Fiyatlarda kaliteye göre çok uygundu. Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık, davetiyeler için çok teşekkürler :))

Özge & Selçuk

Düğün Tarihi: 29.06.2017

Tek kelime ile HARİKA bir davetiye yaptılar. Her istediğimizi ilgi ile dinlediler. Hala davetiyeyi nerede yaptıracağını düşünen arkadaşlara
gözü kapalı tavsiye ederim.

Zeynep & Soner

Düğün Tarihi: 17.06.2017

Birçok araştırmamdan sonra Şenol bey'le iletişime geçtim. Tasarım ve detaylarla ilgili olarak ayrıntılı konuştuk. Bu süreçte çok ilgiliydiler, her şeyi dinlediler. Üstelik kalite ve fiyat çok uygundu. Her şey için teşekkürler...

Nur & Kemal

Düğün Tarihi: 11.06.2017

Gerek tasarım, gerekse iletişim olarak çok sabırlılar. Bütün detaylarla tek tek ilgilendiler. Beşiktaş davetiyeyi Herkese tavsiye ederim.

İlayda & Canberk

Düğün Tarihi: 04.06.2017

Hayalimdeki davetiyeyi hazırlanmasında bana yardımcı oldular. Beklentiler çok üstünde işçilik, geniş kağıt seçme imkanı tanıdılar. Çevrem dahil tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. İyi ki Dugun.com'da beşiktaş davetiye'ye denk gelmişim. Teşekkürler

Yasemin & Serhat

Düğün Tarihi: 04.06.2017

Kesinlikle herkesi Şenol beyle çalışmayı tavsiye ederim. Karton kalitesi baskısı, tasarımı her şey on Numara oldu.
Desende karar vermekte biraz zorlandık (4 tasarım yapıldı.) . Biz kendimiz için en güzel kararı verdik ve umarım ki başka çiftlerde aynı şekilde kararı Şenol beyle...
devam 

Gamze & Vedat

Düğün Tarihi: 28.05.2017

Şenol bey'e ilgi ve sabrından dolayı çok teşekkür ederim. Davetiyeler tam istediğim gibi oldu.

Selin & Mehmet

Düğün Tarihi: 27.05.2017

Beşiktaş davetiyeyi düğün.comda gördükten sonra instagramve facebook sayfalarını inceledim. Ürünlerinin kalitesini görmek için Ofislerini ziyaret ettik. Şenol bey bizimle ilgilendi. Tasarımdan sonra geniş kağıt seçeneğiyle davetiye prova baskısını hazırladı. Onayımızdan sonra kısa sürede üretim... devam 

Damla & Aziz

Düğün Tarihi: 30.04.2017

Zamanım kısa olmasına rağmen istediğim adeti, istediğim güne ,harika bir teslim ile ulaştıran Şenol Bey’e çok teşekkür ederim. Bütün isteklerimizi dikkatlice dinlediler. Özel müşteri odaklı çalışılmasından son derece memnun kaldım Emekleriniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımla

Eda & Tunca

Düğün Tarihi: 04.06.2017

Günlerce Davetiyeci Aradım, Internette Bir Sürü Firma Gezdim. Beşiktaş Davetiyeyi Arayınca Çok Ilgi Gösterdiler. Tasarımdan Sonra Bitmiş Prova Hazırladılar. Çok Geniş Zarf Seçeneklerine Sahipler. Zamanlama Olarak 2-3 Gün Içinde Davetiyelerimizi Hazırladılar. Çok Mutlu Oldum. Fiyatlar Mı? Rakiplere... devam 

Tuğba & Fatih

Düğün Tarihi: 21.08.2016

Şenol Bey, Tasarım Konusunda Bize Çok Yardımcı Oldular. İsteklerimiz Sabır Ve Ilgi Ile Dinlediler. Geniş Kağıt Yelpazeleri Ile Tasarımdan Sonra Bitmiş Prova Hazırladılar. Bu Kaliteyi Bu Fiyata Alacağımızı, Tahmin Etmiyordum. Herkese Tavsiye Ederim.

Damla & Hasan

Düğün Tarihi: 24.07.2016

Davetiyem Tasarımdan Kalitesine Kadar Eksiksiz Tam Istediğim Gibi Oldu. Teslimatta Bizi Bekleyen; Hoş Geldiniz Posteri Ile Çok Mutlu Olduk. Biz Çok Mennun Kaldık, Rahatlıkla Beşiktaş Davetiye'ye Sipariş Verebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.