Sespresso Düğün Hizmetleri

8 Yorum

E-posta Gönder

Sespresso Düğün Hizmetleri Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Sespresso Düğün Hizmetleri Genel Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuar Dilleri
Türkçe İngilizce İspanyolca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues

Sespresso Düğün Hizmetleri Özellikler

Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Sespresso Düğün Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

{Sespresso Düğün Hizmetleri} düğün müziği fiyatları ne kadar?

Sespresso Düğün Hizmetleri düğün müziği minimum fiyatı 2.500 TL'den az aralığından başlamaktadır.


{Sespresso Düğün Hizmetleri} fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Sespresso Düğün Hizmetleri fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.


{Sespresso Düğün Hizmetleri} performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Sespresso Düğün Hizmetleri performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


{Sespresso Düğün Hizmetleri} ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Sespresso Düğün Hizmetleri ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.


{Sespresso Düğün Hizmetleri} hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Sespresso Düğün Hizmetleri bayi toplantısı, nişan, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, piknik, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


{Sespresso Düğün Hizmetleri} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sespresso Düğün Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor.


{Sespresso Düğün Hizmetleri} hangi ek hizmetleri sunuyor?

Sespresso Düğün Hizmetleri şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma".

Tüm Sorular

Sespresso Düğün Hizmetleri Hakkında

Unutulmaz bir düğün istiyorsanız, işinde uzman bir müzik ekibiyle birlikte çalışmalısınız. Sespresso Antalya ailesi olarak hayalini kurduğunuz eğlenceli atmosferi size sağlıyoruz.

Canlı müzik yapıyor, dans şovlarımızla şahane bir parti ortamı oluşturuyoruz. Düğün organizasyonuna dair pek çok detayla ilgileniyor, size harika bir atmosfer yaratıyoruz. Gogo dansçılarımızla eminiz ki siz de çok eğleneceksiniz.

Kurucumuz Murat Erdi. Kendisi 1990 yılında Manisa’da doğdu. Murat Bey İzmir Devlet Tiyatrosu, Manisa Şehir Tiyatrosu, Antalya Devlet Opera ve Balesi gibi yerlerde çeşitli pozisyonlarda görev almayı başaran bir sanatçı. Akdeniz Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro / Oyunculuk Bölümü okurken Antalya’da bulundu. Firmamızın da kuruluş hikayesi tam burada başlıyor. Kendisi konservatuarda solfej ve çalgı gibi derslere de girerek aynı zamanda müzik anlamında kendisini geliştirmiş biri. Üniversite okurken okul hayatı boyunca ve sonrasında Antalya'da bazı otellerde müzik gruplarıyla birlikte sahne aldı. 2015 yılında Sespresso Etkinlik Ajansı adıyla firmamızı kurdu. 2017 yılında ise terzi olan annesiyle birlikte hayali olan Kostümo adlı şirketlerinin temelini atarak, düşlerini gerçeğe dönüştürdü. Şu anda 2017 sezonunda 103 personel ile eğlence sektöründe çalışmalarını başarıyla devam ettiriyor.

Bünyemizde pek çok hizmet bulunuyor. Amacımız size en güzel şekilde yardımcı olmak ve unutulmaz bir düğün sürecinin içerisinde yer almanızı sağlamak. Bu nedenle organizasyonunuzdan önce sizinle tanışıyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan size bahsediyor, sunacağımız imkanlar konusunda bilgi veriyoruz. Görüşmemiz esnasında organizasyonunuzu planlıyoruz.

Siz de Antalya müzik grubu Sespresso’nun değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşarak, düğününüzü planlamak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Murat Erdi Keçeci
  Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. 2005 Sk. Sert Sitesi no: 34 / 1-2 Muratpaşa / Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sespresso Düğün Hizmetleri Yol Haritası

Sespresso Düğün Hizmetleri Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

İpek & Hakan

Düğün Tarihi: 24.11.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıBiran Ceren Dörter diyorum, düğünde tek geçiyorum. Kendisini O Ses Türkiye'de takip etmiştik. Düğünümüzde sahne yaptı ve her şey çok güzeldi. 5 yıldız

Selin & Burç

Düğün Tarihi: 07.11.20207 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz düğünde, tüm çabaları için Sespresso'ya teşekkür ederim. Sorunsuz bir organizasyondu.

Julia & Berkin

Düğün Tarihi: 04.11.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıGeçtiğimiz çarşamba günü, pandemic kuralları çerçevesinde düğünüzümü gerçekleştirdik. Karışık bir düğün süreciydi, denetlemeye de geldiler.
Ancak her şey son derece keyifliydi. Orkestra güzeldi, ses ışık sistemi zamanında kuruldu. Bir de hediye olarak kemancı getirdiler.
Teşekkür ederim.

Merve & Ozan

Düğün Tarihi: 08.07.2016


Bizim düğünümüzde Opera Show, Kokteyl Masasında Kemancı, 50 tane davul ile misafirlere davul show yaptırdılar. Ve Burcu hanım gerçekten sahnede çok başarılı. İnaşallah çocuğun sünnetinde de Sespresso'ylayız.

Selin & Fatih

Düğün Tarihi: 10.06.2016


Düğünümde anladım ki, düğündeki tüm konularla damadın ilgilenmesi mümkün değil. En iyisi tüm sorumluluğu firmaya verip düğünün tadını çıkarmak. Masa düzenlemesi, orkestra, ses sistemi, takı töreni malzemelerine kadar her şeyi Sespresso ayarladı. Tek sıkıntım vardı, bir miktar kapora ve düğün günü... devamı 

Kseniya & Hakan

Düğün Tarihi: 04.05.2016


Biz kendilerinden Rusça şarkı da istedik, Melis hanıma bir liste verdik ve listede hangi şarkı varsa onları yaptılar. Son derece profesyonel bir firma.

Ezgi & Murat

Düğün Tarihi: 29.04.2016


İlk görüşmemizde "Gelin Damat Bilgi Formu" isimli bir form doldurtup tüm detayları yazdılar. Şahane bir yöntem ve orkestra çok güzel bir şarkı listesine sahipti

Merve & Mehmet

Düğün Tarihi: 16.04.2016


Tek bir isteğimiz vardı, Ankara'nın Bağları'nı çalmayın dedik. Sespresso'da çalışan solistlerden Burcu, tam istediğimiz gibi bir repertuar ile eğlendirdi bizi. Ellerine sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.