Sespresso Düğün Hizmetleri

2

E-posta Gönder

0242 255 5498

7 yorum

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, İspanyolca
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Unutulmaz bir düğün istiyorsanız, işinde uzman bir müzik ekibiyle birlikte çalışmalısınız. Sespresso Antalya ailesi olarak hayalini kurduğunuz eğlenceli atmosferi size sağlıyoruz.

Canlı müzik yapıyor, dans şovlarımızla şahane bir parti ortamı oluşturuyoruz. Düğün organizasyonuna dair pek çok detayla ilgileniyor, size harika bir atmosfer yaratıyoruz. Gogo dansçılarımızla eminiz ki siz de çok eğleneceksiniz.

Kurucumuz Murat Erdi. Kendisi 1990 yılında Manisa’da doğdu. Murat Bey İzmir Devlet Tiyatrosu, Manisa Şehir Tiyatrosu, Antalya Devlet Opera ve Balesi gibi yerlerde çeşitli pozisyonlarda görev almayı başaran bir sanatçı. Akdeniz Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro / Oyunculuk Bölümü okurken Antalya’da bulundu. Firmamızın da kuruluş hikayesi tam burada başlıyor. Kendisi konservatuarda solfej ve çalgı gibi derslere de girerek aynı zamanda müzik anlamında kendisini geliştirmiş biri. Üniversite okurken okul hayatı boyunca ve sonrasında Antalya'da bazı otellerde müzik gruplarıyla birlikte sahne aldı. 2015 yılında Sespresso Etkinlik Ajansı adıyla firmamızı kurdu. 2017 yılında ise terzi olan annesiyle birlikte hayali olan Kostümo adlı şirketlerinin temelini atarak, düşlerini gerçeğe dönüştürdü. Şu anda 2017 sezonunda 103 personel ile eğlence sektöründe çalışmalarını başarıyla devam ettiriyor.

Bünyemizde pek çok hizmet bulunuyor. Amacımız size en güzel şekilde yardımcı olmak ve unutulmaz bir düğün sürecinin içerisinde yer almanızı sağlamak. Bu nedenle organizasyonunuzdan önce sizinle tanışıyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Çalışmalarımızdan size bahsediyor, sunacağımız imkanlar konusunda bilgi veriyoruz. Görüşmemiz esnasında organizasyonunuzu planlıyoruz.

Siz de Antalya müzik grubu Sespresso’nun değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşarak, düğününüzü planlamak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

Murat Erdi Keçeci

Özlem Sarısaya

 • Telefon: 0242 255 5498
 • Adres: Çağlayan Mah. 2005 Sk. Sert Sitesi no: 34 / 1-2 Muratpaşa / Antalya

Sespresso Düğün Hizmetleri Yol Haritası

Sespresso Düğün Hizmetleri Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


İ&H

İpek & Hakan

Düğün Tarihi: 24.11.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Biran Ceren Dörter diyorum, düğünde tek geçiyorum. Kendisini O Ses Türkiye'de takip etmiştik. Düğünümüzde sahne yaptı ve her şey çok güzeldi. 5 yıldız

J&B

Julia & Berkin

Düğün Tarihi: 04.11.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Geçtiğimiz çarşamba günü, pandemic kuralları çerçevesinde düğünüzümü gerçekleştirdik. Karışık bir düğün süreciydi, denetlemeye de geldiler.
Ancak her şey son derece keyifliydi. Orkestra güzeldi, ses ışık sistemi zamanında kuruldu. Bir de hediye olarak kemancı getirdiler.
Teşekkür...
devamı 

M&O

Merve & Ozan

Düğün Tarihi: 08.07.2016

Bizim düğünümüzde Opera Show, Kokteyl Masasında Kemancı, 50 tane davul ile misafirlere davul show yaptırdılar. Ve Burcu hanım gerçekten sahnede çok başarılı. İnaşallah çocuğun sünnetinde de Sespresso'ylayız.

S&F

Selin & Fatih

Düğün Tarihi: 10.06.2016

Düğünümde anladım ki, düğündeki tüm konularla damadın ilgilenmesi mümkün değil. En iyisi tüm sorumluluğu firmaya verip düğünün tadını çıkarmak. Masa düzenlemesi, orkestra, ses sistemi, takı töreni malzemelerine kadar her şeyi Sespresso ayarladı. Tek sıkıntım vardı, bir miktar kapora ve düğün günü... devamı 

K&H

Kseniya & Hakan

Düğün Tarihi: 04.05.2016

Biz kendilerinden Rusça şarkı da istedik, Melis hanıma bir liste verdik ve listede hangi şarkı varsa onları yaptılar. Son derece profesyonel bir firma.

E&M

Ezgi & Murat

Düğün Tarihi: 29.04.2016

İlk görüşmemizde "Gelin Damat Bilgi Formu" isimli bir form doldurtup tüm detayları yazdılar. Şahane bir yöntem ve orkestra çok güzel bir şarkı listesine sahipti

M&M

Merve & Mehmet

Düğün Tarihi: 16.04.2016

Tek bir isteğimiz vardı, Ankara'nın Bağları'nı çalmayın dedik. Sespresso'da çalışan solistlerden Burcu, tam istediğimiz gibi bir repertuar ile eğlendirdi bizi. Ellerine sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!