Elektro Sound

Elektro Sound

Müzik

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Fasıl grupları, Dans grupları, Grup, Davul Show, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Orkestra
  • Minimum Fiyat1.000 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Dışarıya Ekipman Kiralama

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?5 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Doğum günü, Açılışlar, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan

Hakkında

Sevdiğiniz tüm şarkıların çalındığı, gerek sunumu gerekse de akışıyla düğününüzün kalitesini artıran bir orkestra ile çalışmak isterseniz, Elektro Sound Avsallar’da! Eğlenceli, keyifli ve kaliteli bir gece geçirmeniz için tüm ayrıntıların üzerinde titizlikle duruluyor, hiçbir konu atlanmıyor. Gece boyunca herhangi bir aksaklık yaşamıyor, son âna kadar eksiksiz bir müzik hizmetinden yararlanıyorsunuz.

Orkestramız son derece profesyonel müzisyenlerden oluşuyor. Geniş repertuvarlı ekibimizin hem çalacağı hem de söyleyeceği müzik listesini bizzat kendimiz hazırlıyoruz. Bunu yaparken de istek ve tarzınıza önem veriyoruz. Talebiniz doğrultusunda müzik listesini çiftimiz de oluşturabiliyorlar. İlk dansınızla başlayan, sevdiklerinizle ve ailenizle edeceğiniz eğlenceli yöre oyunlarıyla devam eden bu listede tamamen özgür olabiliyorsunuz. İlk dans ve giriş müziğinin oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda sizle bilgi birikimlerimizi paylaşabilir, deneyimlerimizi sunabiliriz.

Dilerseniz yerli, dilerseniz de yabancı müzikleri hem çalıp hem seslendiren ekibimiz, bu özelliği sayesinde düğünler dışındaki birçok özel ve kurumsal organizasyonda görev alabiliyoruz. Söz ve nişan organizasyonları, doğum günleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler ve kokteyllerde kalitesini gösteriyor, konsepti davetin ambiyansına göre oluşturuyor.

Geceniz başlamadan 5 saat önce hazırlıklarımızı yapıyor, tüm provalarımızı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hiçbir aksaklık yaşamıyorsunuz. Salonun ekipmanlarının yeterli olmadığı yerde, kendi ışık ve ses sistemlerimizi getirebiliyoruz. Bu 5 saat içinde, ekipmanları da kuruyoruz. Bunun için de bizimle 1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Düğününüzü tamamlayan en önemli detaylardan biri olan müzik için profesyonel bir destek almak çok önemli! Elektro Sound Antalya’da da bu profesyonel desteği vermek için sabırsızlanıyor. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşmak.

  • Adres: Bahtılı mahallesi.Ulu Önder Atatürk Caddesi. No:533 Çakırlar- Konyaaltı /Antalya

Elektro Sound Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Elektro Sound firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!