Marca Event

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra
 • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 5 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Önerilen Firmalar

Antalya Bando - Bando Mavi
12 4 5

Muratpaşa

Antalya Bando - Bando Mavi

1.000-2.000 TL

Hakkında

Muhteşem bir düğün için beklentilerinizin çok ötesinde bir müzikal destek almanızı sağlıyoruz. Marca Event Antalya’da tüm iletişim kanallarını en aktif şekilde kullanıyoruz. Efektif metotlar tercih ediyor ve pazarlama iletişimi konusunda öne çıkan tüm stratejileri uyguluyoruz. Kendini sürekli geliştiren ve süratli çözümler ortaya çıkaran bir proje şirketiyiz.

Firmamız hem turizm hem de organizasyon kökenli bir kuruluş. Tabii ki hizmet sunduğumuz etkinlikler içerisinde düğünlerde yer alıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Her geçen gün yeni fikirler üretiyoruz. Organizasyonlarınıza artı değer katmak için özenle çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Profesyonel bir ekibe sahibiz. Her daim güler yüzlü olmayı başaran ekibimizle size en iyi şekilde yardımcı oluyor, düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Hizmet sunarken gereken tüm ekipmanları tedarik ediyoruz. Alanında lider olan ve bölgenin öne çıkan firmalarından biriyiz. Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. İşimizi severek yapıyor ve bunu çalışmalarımıza yansıtıyoruz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyor, detaylı konuşmalar yapıyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Beklentilerinizi öğreniyor ve içinize sinecek bir organizasyon akışı planlıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda gereken tüm aletlere sahibiz. Düğün mekanınızda isteğinize bağlı olarak kurulum yapabiliyoruz. Müzikal anlamda da beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunuyoruz. Zevkinize uygun müzik listesi belirliyor ve hem sizi hem de konuklarınızı eğlendirecek bir geceye imza atıyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilir, fikir danışabilirsiniz.

Marca Event Organizasyon Antalya’ya ulaşmak, hakkımızda daha çok bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

BARIŞ YALAZ

Neslihan Elçim

 • Adres: Fener Cad. Ece iş Merkezi 48/7 Muratpaşa-Antalya

Marca Event Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!