35&07 Otuzbeşsıfıryedi

E-posta Gönder

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Hakkında

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Orkestrası olarak siz değerli çiftlerimizin hayal ettiği düğünü gerçekleştirmek üzere kurulan bir oluşumuz. Her zaman kaliteli, samimi ve en önemlisi de eğlenceli bir orkestra olarak hizmet veriyoruz. Düşlediğiniz düğün ile ilgili tüm detayları bize anlatabilirsiniz. Amacımız beklentilerinizi karşılayarak sizi memnun etmek.

Antalya canlı müzik grupları arasında yer alıyoruz. Çıkış müziğinizden ilk dans anınıza kadar pek çok ayrıntıyı sizinle birlikte planlıyoruz. Seslendirmemizi istediğiniz şarkıları repertuvarımız içerisinde ekliyoruz. Düğününüzden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Tamamen isteklerinize uygun olacak şekilde düğününüzü biçimlendiriyoruz.

Firma ismimizden de anlayacağınız üzere kuruluşumuzun kökleri İzmir’e ve Antalya’ya dayanıyor. Orkestramız İzmir’den geliyor. Ancak orkestramızın içerisinde bulunan sanatçılarımız Antalya’nın en kaliteli solistleri ve müzisyenleri. Hepsi konservatuar ve güzel sanatlar mezunu olan ekibimizle şahane bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Müzisyenlerimiz müzik okullarında aldıkları eğitimleri tecrübeleriyle harmanlayarak size unutulmaz saatler yaşatıyor. Ayrıca bünyemizde Senfoni Orkestraları ve Devlet Opera Balesi gibi profesyonel kurumlarda görev almış kaliteli üyeler de bulunuyor.

Ana grubumuz toplam 11 kişiden oluşuyor. Davet içeriğinize ve isteğinize göre minimum 8 kişi ya da 11 kişiden daha fazla bir orkestra olarak da sahne alabiliyoruz. Sahne ve ses ekipmanları konusunda gereken tüm donanımlara sahibiz. Moda olan tüm teknolojik ekipmanları ve müzik trendlerini yakından takip ediyoruz. Sizi asla zorlamayacak bir fiyat politikası izliyoruz. Orkestramız bir telefon kadar yakınızda! Size hizmet vermek için heyecanla görüşme anımızı bekliyoruz.

Antalya düğün müzisyeni 35&07 Otuzbeşsıfıryedi Orkestrası eşliğinde unutulmaz bir davete ev sahipliği yapmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize bir an önce ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Uluç Mah. 24. Cad. No:107 Nadirkent Sitesi B-10 Konyaaltı / Antalya.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  35&07 Otuzbeşsıfıryedi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.