35&07 Otuzbeşsıfıryedi

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Antalya Bando - Bando Mavi
12 4 5

Muratpaşa

Antalya Bando - Bando Mavi

1.000-2.000 TL
Sespresso Düğün Hizmetleri
17 1 7

Muratpaşa

Sespresso Düğün Hizmetleri

1.000 TL'den az
Mali Ve Orkestrası
7 8 6

Muratpaşa

Mali Ve Orkestrası

5.000-7.500 TL

Hakkında

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Orkestrası olarak siz değerli çiftlerimizin hayal ettiği düğünü gerçekleştirmek üzere kurulan bir oluşumuz. Her zaman kaliteli, samimi ve en önemlisi de eğlenceli bir orkestra olarak hizmet veriyoruz. Düşlediğiniz düğün ile ilgili tüm detayları bize anlatabilirsiniz. Amacımız beklentilerinizi karşılayarak sizi memnun etmek.

Antalya canlı müzik grupları arasında yer alıyoruz. Çıkış müziğinizden ilk dans anınıza kadar pek çok ayrıntıyı sizinle birlikte planlıyoruz. Seslendirmemizi istediğiniz şarkıları repertuvarımız içerisinde ekliyoruz. Düğününüzden önce sizinle mutlaka bir ön görüşme yapıyoruz. Tamamen isteklerinize uygun olacak şekilde düğününüzü biçimlendiriyoruz.

Firma ismimizden de anlayacağınız üzere kuruluşumuzun kökleri İzmir’e ve Antalya’ya dayanıyor. Orkestramız İzmir’den geliyor. Ancak orkestramızın içerisinde bulunan sanatçılarımız Antalya’nın en kaliteli solistleri ve müzisyenleri. Hepsi konservatuar ve güzel sanatlar mezunu olan ekibimizle şahane bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Müzisyenlerimiz müzik okullarında aldıkları eğitimleri tecrübeleriyle harmanlayarak size unutulmaz saatler yaşatıyor. Ayrıca bünyemizde Senfoni Orkestraları ve Devlet Opera Balesi gibi profesyonel kurumlarda görev almış kaliteli üyeler de bulunuyor.

Ana grubumuz toplam 11 kişiden oluşuyor. Davet içeriğinize ve isteğinize göre minimum 8 kişi ya da 11 kişiden daha fazla bir orkestra olarak da sahne alabiliyoruz. Sahne ve ses ekipmanları konusunda gereken tüm donanımlara sahibiz. Moda olan tüm teknolojik ekipmanları ve müzik trendlerini yakından takip ediyoruz. Sizi asla zorlamayacak bir fiyat politikası izliyoruz. Orkestramız bir telefon kadar yakınızda! Size hizmet vermek için heyecanla görüşme anımızı bekliyoruz.

Antalya düğün müzisyeni 35&07 Otuzbeşsıfıryedi Orkestrası eşliğinde unutulmaz bir davete ev sahipliği yapmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize bir an önce ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aslı Edebale

 • Adres: Uluç Mah. 24. Cad. No:107 Nadirkent Sitesi B-10 Konyaaltı / Antalya.

35&07 Otuzbeşsıfıryedi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!