Kocaeli Düğün Müziği Firmaları

Kocaeli'nin en profesyonel düğün orkestraları, dj'leri Düğün.com'da! Düğününde en iyi ekiplerle anlaşmak için hemen tıkla, firmaları incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Ege Mey Orkestrası

Karamürsel‎

Ege Mey Orkestrası

19 yılı aşkın bir süredir, Ege Mey Orkestrası olarak müzik yapıyoruz! Huzuru, aşkı, sevgi ve mutluluğu enstrümanlarımızla dinleyenlere aktarıyoruz. Eğitimlerini aldığımız dalda işimizi tutku ile...

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

9 5 2
İncele
Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

İzmit

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

Gecenizi DJ Cemil Aysema Müzik Organizasyon ile ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Düğün, nişan, kına gecesi, şirket yemekleri, bayi toplantıları, mezuniyet baloları, doğum günü partilerinde size...

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

%10 indirim 35 35 6 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Kocaeli’nin düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.