Kocaeli Düğün Müziği Firmaları

Kocaeli'nin en profesyonel düğün orkestraları, dj'leri Düğün.com'da! Düğününde en iyi ekiplerle anlaşmak için hemen tıkla, firmaları incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

İzmit

Dj Cemil Aysema Müzik Organizasyon

Özellikle son yıllarda, yeni konseptlerin ortaya çıkması ve sürekli bir yeni fikrin ortaya atılmasından dolayı farklı düğünler düzenleniyor. Sıradan düğünlerin artık daha az tercih edildiğini ve...

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

34 35 6 2
İncele
Uğur Tarhan Event

İzmit

Uğur Tarhan Event

Her türlü davet ve organizasyonlarınız için başta müzik olmak üzere tüm konularda bir numaralı çözüm ortağınız olacağız. 1997 yılından bu yana devam eden DJ'lik hizmetimize, 2013 yılından itibaren...

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

25
İncele
Kulis Orkestra

İzmit

Kulis Orkestra

Kulis Orkestra ayrıcalıklarıyla, kesintisiz eğlence ve müzik ziyafetinin olduğu bir geceye hazır mısınız? Enstrümantal müzikle nezih bir gecede huzurlu bir atmosferde çıkıyoruz karşınıza. Dilerseniz,.

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

16 4 2
İncele
Ege Mey Orkestrası

Karamürsel‎

Ege Mey Orkestrası

19 yılı aşkın bir süredir, Ege Mey Orkestrası olarak müzik yapıyoruz! Huzuru, aşkı, sevgi ve mutluluğu enstrümanlarımızla dinleyenlere aktarıyoruz. Eğitimlerini aldığımız dalda işimizi tutku ile...

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

9 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Kocaeli’nin düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.