Müzik

Konya Düğün Müziği Firmaları

Basstone Müzik Konya’da eğlence denince ilk akla gelen firmaların başında geliyor. 21 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde düğün, nişan, söz gibi özel davetlerin yanı sıra kurumsal...

20.000-30.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Meram En Güzel Gecem

10.000-20.000 TL

Karatay Fon Müzik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Konya’da Düğün Müziğine Alternatif Tercih: Profesyonel DJ'ler

Düğün müziği seçme aşaması düğününüz için en önemli unsurlardan birisidir. Yaratmak istediğiniz atmosfere katkı sağlayan ve düğününüzün temasını büyük ölçüde oluşturan şeylerden birisi olan düğün müziği seçimi dikkatlice yapılmalıdır. Düğününüzde bir orkestra ile mi çalışmalısınız yoksa bir DJ ile mi? Bu konuda karar verebilmek için düğün müziği firmalarının avantajlarını ve birbirlerinden ayıran özelliklerini bilmenizde fayda var.

Konya Düğün DJ’lerinden Unutulmaz Performanslar

Zamanla artan düğün müziği alternatiflerinin arasından belki de en ön planda olanı düğün DJ'leri diyebiliriz. Birçok çift için unutulmaz bir düğün performansı sağlayan DJ'ler düğün müziğinizin size hitap ettiğinden emin olmaya çalışıyorlar. Sahip oldukları repertuarın bir sınırının olmaması, en önemli avantajlarından birisi olarak sayılabilir. Yani müzik zevkiniz her ne olursa olsun istediğiniz türde şarkılara çalma listesinde yer verebiliyorsunuz.

DJ'lerin sunduğu hizmetler sadece ses sistemiyle sınırlı kalmayabilir. Işık ve sahne sistemlerinde de hizmetler sunan bazı DJ’ler olduğunu belirtmekte fayda var. Video ve fotoğraflı görsel sunum gibi istekleriniz varsa bu anlamda hizmet sunan DJ'ler ile anlaşabilirsiniz. Konya'daki düğün DJ'leri talebiniz doğrultusunda oluşturdukları size özel çalma listesiyle misafirlerinizin ve sizin doyasıya eğlenebileceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyorlar.

Konya Düğün DJ Fiyatları

Konya'daki düğün DJ fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bu faktörler arasında prestijin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Sahip oldukları popülerlik DJ’lere olan talebi arttırabiliyor. Ayrıca yaz aylarında ve özel tatillerde de artan talepler fiyatların yükselmesine neden oluyor. Bunların yanı sıra DJ’in sahip olduğu ekipmanların gelişmişliği de DJ’ler arasındaki fiyat farklarına neden olabiliyor.

Konya Düğünleri Canlı Müzikle Daha Keyifli

Canlı müzikler uzun yıllardır düğünlerde en çok tercih edilen düğün müziği türlerinden birisi. Günümüzde düğünlerde canlı müzik denince akla ilk gelen müzik grubu orkestralar oluyor. Ancak orkestra denince aklınıza sadece klasik müzik gelmesin. Caz, rock, pop ve Türk sanat müziği gibi çok farklı türlerde repertuara sahip olabilen orkestralar, geniş bir yelpazede yer alıyor.

Konya Düğün Orkestraları ve Fiyatları

Konya'daki düğün orkestraları farklı fiyatlara sahip olabiliyorlar. Firmalar arasındaki fiyat farklarının temel nedenlerinden birisi orkestraların ekibinde bulunan üye sayısı denilebilir. Ekibinde daha fazla üye bulunan orkestralar daha yüksek fiyatlandırmalara sahip oluyor. Ayrıca etkinlik süresi de bir orkestranın belirlediği fiyatlar konusunda oldukça etkileyici. Performans süresi arttıkça ödemeniz gereken ücret de artacaktır.

Konya Düğünleri İçin Düğün Müziği Seçim Rehberi

Düğününüzde yer vereceğiniz düğün müziği grubu hem zevkinize hem de bütçenize hitap etmelidir. Düğününüzde yaratmak istediğiniz atmosfere katkıda bulunacak olan ve misafirlerinizin de keyif alacağı bir seçim yapmak düğün müziğinin en önemli unsurlarından birisi sayılabilir. Bunun için öncelikle düğün mekanınızı ve konseptini ele alabilirsiniz.

Eğer sakin bir düğün istiyorsanız az kişiden oluşan ekipleri ve sakin parçalar çalan canlı müzik gruplarını önerebiliriz. Doyasıya eğlenmek ve dans etmek istiyorsanız da bir DJ ile anlaşarak hayalinizdeki düğün müziğine ulaşabilirsiniz. Gündüz vakti düzenleyeceğiniz bir kır düğünü için küçük bir orkestra tercih edebilirsiniz. Seçiminiz kapalı bir mekandan yana ise bölgenizde bulunan DJ’leri değerlendirebilirsiniz.

Konya Düğünleri İçin Müzik Listeleri: En Popüler Parçalar ve Oyun Havaları

Düğün müzikleri konusunda klasikleşmiş birçok parça bulunuyor. Bu parçaların yanı sıra her yıl güncellenen dönemin popüler düğün şarkılarını da atlamamak lazım. Fakat düğün müziği seçiminde yorulmanıza hiç gerek yok. Anlaşacağınız firma sizin için en uygun düğün müziği çalma listesini oluşturacaktır. Yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz müzik türlerini ve sanatçıları anlaşacağınız firmaya iletmek diyebiliriz.

Neredeyse her çiftin kendi içerisinde “bizim şarkımız” dediği şarkılar vardır. Sizin için önemli olan bu parçaları belirleyebilir, anlaştığınız firmaya ileterek düğününüzde bu parçalara yer verebilirsiniz. Düğün müziği seçimi konusunda unutulmaması gereken bir diğer şey de düğünün farklı bölümleri için farklı parçaların seçilmesi gerektiğidir. Örneğin düğüne giriş gibi romantik bir an için romantik bir parça seçiminde bulunmayı unutmayın.

Konya’da Gelin Alma’dan Düğün Dansına: Konya Düğün Müzik Grupları

Orkestralar ve DJ'lerden bahsettikten sonra bando takımlarına değinmeden geçemeyiz. Bando takımları düğünlerin geleneksel parçalarından bir tanesidir. Yaygın olan bu düğün müziği grubu türü özellikle de gelin alma törenlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Fakat sadece gelin alma töreninde değil, düğününüzün diğer bölümlerinde de size eşlik edebiliyorlar. Eğer davul ve zurna gibi enstrümanları seviyor, geleneksel bir atmosfer yaratmak istiyorsanız bando takımlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Konya Düğün Müziği Hizmetleri İçin Teklif Alın

Konya'daki düğün müziği firmalarının fiyatları geniş bir yelpazede yer alıyor. Size en uygun firmayı bulmak için hem bütçenize hem de kriterlerinize uyan firmaları değerlendirmelisiniz. Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilirsiniz.

Örneğin, minimum fiyat alanından yapacağınızı seçim ile istediğiniz fiyat aralığındaki firmaları görüntüleyebilirsiniz. Performans türü alanından yapacağınız seçim ile istediğiniz türde performanslar sergileyen müzik firmalarını sıralayabilirsiniz. Düğün müziği firmalarına olan yoğun talep nedeniyle hızlı davranmanızda fayda var. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek detaylı bilgi ve fiyat teklifi almayı unutmayın.

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler

Konya Düğün Orkestraları, DJ ve Müzik Grupları - Sıkça Sorulan Sorular

 • Konya düğün orkestra fiyatları ne kadar?
  Konya düğün orkestra fiyatları ortalama 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Konya düğün müzik grubu fiyatları ne kadar?
  Konya düğün müzik grubu fiyatları ortalama 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Konya düğün DJ fiyatları ne kadar?
  Konya düğün DJ fiyatları ortalama 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.
 • Konya şehrinde en popüler düğün müziği türleri nelerdir?
  Düğün.com'da Konya şehri özelinde Arabesk/Fantezi türünde 2, Caz/Blues türünde 2, Elektronik türünde 2, Funk türünde 2 ve Hip Hop türünde 2 adet firma hizmet vermektedir.