Penaevent

E-posta Gönder

Penaevent Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Penaevent Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Penaevent Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Penaevent Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Penaevent Hakkında

Penaevent ailesi olarak tüm özel davetlerinizde sizi ve davetlilerinizi unutulmayacağınız müzik ziyafeti ile karşılıyoruz! Müzikal alanda sergilediğimiz başarılı duruşumuz sayesinde sektöre yön veren bir marka haline geldiğimiz bugün; sizin de düğününüze renk katmak için buradayız, sizi bekliyoruz!

Antalya düğün için orkestra arayışında olan çiftlerimize Penaevent kalitesini sunmaya hazırız. Siz de hazırsanız gelin size kendimizi daha yakınan tanıtalım.

Yıllarca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi tek bir çatı altında toparlayarak Penaevent’i hayata geçirdiğimiz ilk günden beri kalite çıtamızı her zaman daha yukarıya taşımaya çalıştık ve bunun için de kendimizi sürekli yenileyerek geliştirdik. Özel günlerinizin en hatırda kalıcı yanının müzikler olduğunun bilincine sahip bir ekip olarak; standartların dışına çıkmayı başardığımız davetlerinizde size inanılmaz eğleneceğiniz müzik hizmeti sunarak geceye imzamızı atıyoruz.

Programımızı tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Arzu ettiğiniz çerçevede DJ performansı ile ya da orkestramızın başarılı şovu ile gecenizi eğlenceli bir konsere çevirebiliyoruz. Tüm bunları yaparken en önemli detayın kaliteli ses ve ışık kısaca sahne sistemi olduğunun farkındayız. Programlarımızda güvendiğimiz kendi sahne ve ses sistemlerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hem size düğününüzde son teknolojik alt yapıya sahip sistemimiz ile eşlik edebiliyoruz hem de mekânın sahne sisteminin bizim için yeterli olup olmayacağı gibi soru işaretlerinden kendimizi kurtarıyoruz.

Gitardan piyanoya varan çeşitli enstrümanlarımız ve başarılı orkestramız sayesinde günün keyfini çıkaracağınız ve son derece eğleneceğiniz özel bir repertuvar ve sahne şovları hazırlıyoruz. Repertuvarımızı istediğiniz özel bir liste ile hazırlayabileceğimiz gibi yüksek müzik gustomuza güvenerek şarkı tercihlerini gönül rahatlığıyla bize de bırakabilirsiniz.

Her şeyin kusursuz işlemesini isteyeceğiniz düğününüz için müzikler de aynı kusursuzlukta olsun istiyorsunuz bu özel günde bizim gibi profesyoneller ile çalışarak doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Ekibimiz ile tanışmak ve Penaevent Antalya orkestra fiyatları için bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulv. 157 / B Muratpaşa / Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Penaevent Yol Haritası

Penaevent Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

E&Ü

Ece & Ümi̇t

Düğün Tarihi: 04.10.2019


UNUTAMAYACAĞIMIZ ÇOK KEYİFLİ BİR DÜĞÜNÜMÜZ OLDU ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.