Penaevent

E-posta Gönder

1 yorum

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Sespresso Düğün Hizmetleri
17 1 7

Muratpaşa

Sespresso Düğün Hizmetleri

1.000 TL'den az

Hakkında

Penaevent ailesi olarak tüm özel davetlerinizde sizi ve davetlilerinizi unutulmayacağınız müzik ziyafeti ile karşılıyoruz! Müzikal alanda sergilediğimiz başarılı duruşumuz sayesinde sektöre yön veren bir marka haline geldiğimiz bugün; sizin de düğününüze renk katmak için buradayız, sizi bekliyoruz!

Antalya düğün için orkestra arayışında olan çiftlerimize Penaevent kalitesini sunmaya hazırız. Siz de hazırsanız gelin size kendimizi daha yakınan tanıtalım.

Yıllarca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi tek bir çatı altında toparlayarak Penaevent’i hayata geçirdiğimiz ilk günden beri kalite çıtamızı her zaman daha yukarıya taşımaya çalıştık ve bunun için de kendimizi sürekli yenileyerek geliştirdik. Özel günlerinizin en hatırda kalıcı yanının müzikler olduğunun bilincine sahip bir ekip olarak; standartların dışına çıkmayı başardığımız davetlerinizde size inanılmaz eğleneceğiniz müzik hizmeti sunarak geceye imzamızı atıyoruz.

Programımızı tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Arzu ettiğiniz çerçevede DJ performansı ile ya da orkestramızın başarılı şovu ile gecenizi eğlenceli bir konsere çevirebiliyoruz. Tüm bunları yaparken en önemli detayın kaliteli ses ve ışık kısaca sahne sistemi olduğunun farkındayız. Programlarımızda güvendiğimiz kendi sahne ve ses sistemlerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hem size düğününüzde son teknolojik alt yapıya sahip sistemimiz ile eşlik edebiliyoruz hem de mekânın sahne sisteminin bizim için yeterli olup olmayacağı gibi soru işaretlerinden kendimizi kurtarıyoruz.

Gitardan piyanoya varan çeşitli enstrümanlarımız ve başarılı orkestramız sayesinde günün keyfini çıkaracağınız ve son derece eğleneceğiniz özel bir repertuvar ve sahne şovları hazırlıyoruz. Repertuvarımızı istediğiniz özel bir liste ile hazırlayabileceğimiz gibi yüksek müzik gustomuza güvenerek şarkı tercihlerini gönül rahatlığıyla bize de bırakabilirsiniz.

Her şeyin kusursuz işlemesini isteyeceğiniz düğününüz için müzikler de aynı kusursuzlukta olsun istiyorsunuz bu özel günde bizim gibi profesyoneller ile çalışarak doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Ekibimiz ile tanışmak ve Penaevent Antalya orkestra fiyatları için bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilirsiniz.

İletişim

Didar Azaklıoğlu

 • Adres: Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulv. 157 / B Muratpaşa / Antalya

Penaevent Yol Haritası

1 yorum


E&Ü

ECE & ÜMİT

Düğün Tarihi: 04.10.2019

UNUTAMAYACAĞIMIZ ÇOK KEYİFLİ BİR DÜĞÜNÜMÜZ OLDU ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!