Müzik Antalya

Varlık Müzik

 • Min. Fiyat
  10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Asena & Taylan

Düğün Tarihi: 01.07.2018

Asena&Taylan 01.07.18
Kervansaray Lara otelinde düğünümüzde bize eşlik ettiler malum her haftasonu düğün olan bir dönemdeydik herkes en eğlenceli düğün buydu şeklinde geri dönüş yaptı biz de çok eğlendik. Bir diğer düğünümüz izmirdeydi orda zoraki oynamışken varlık beyin kardeşiyle olan ekibi...
devam 

Varlık Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Varlık Müzik Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma
Konsept Müzikler
Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Konsept Müzikler

Varlık Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Varlık Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Varlık Müzik düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Varlık Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Varlık Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Varlık Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Varlık Müzik performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Varlık Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Varlık Müzik ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Varlık Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Varlık Müzik nişan, bayi toplantısı, açılışlar, parti, doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Varlık Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Varlık Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

Varlık Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Varlık Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, ekipman, şehir dışında hizmet".

Varlık Müzik Hakkında

Düğün günlerine farklı bir hava katmak, unutulmaz bir eğlenceye dönüştürmek için Antalya müzisyenleri arasında yer alıyoruz. 2008’den beri Varlık Müzik Organizasyon adını kullanıyoruz. Bu kadar senedir sektörde olduğumuz için kendimizi geliştirdik ve trendleri takip ettik. En iyi performansımızı sergilemek için de düğününüzde sahneye çıkacağız! Meziyetlerimizi sergileyerek harikulade bir müzik şovu yaşatacağız.


Şimdiye kadar Antalya’da birçok düğüne, kına gecesine, söz ve nişan törenlerine, kurumsal etkinliklere katıldık. Dilerseniz daha önce katıldığımız düğünlerde kullandığımız müzik listelerini inceleyebilir, kendi düğününüz için fikir edinebilirsiniz.


Orkestramız her türden müziği icra edebiliyor. Sanatçılarımız düğün törenleri için özel listeler hazırlıyor. Tabii ki dilerseniz kendi müzik listenizi kendiniz de belirleyebiliyorsunuz. İstediğiniz tüm müzik ayarlamalarını yaptıktan sonra performansımızı gösteriyoruz. Son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Her organizasyona kendi müzik aletleri ve ses sistemlerimizi getirebiliyoruz.


Canlı müzik hizmetimizin dışında DJ performans isterseniz de beraber çalıştığımız sanatçı arkadaşlarımızdan rica ediyoruz. Fasıl, enstrümantal bir müzik dinletisi için ise biz yardımcı olabiliyoruz. Müzik denilince akla gelen tüm hizmetleri sunabiliyor, istediğiniz gibi bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Bizim için önemli olan düğün sahiplerinin mutlu olması, davetlilerin güler yüzlerle mekândan ayrılması. Zaten repertuvarımızda herkese hitap eden, 7’den 70’e herkesin eğlenebildiği şarkılara yer verdiğimiz için davetlileri memnun ediyoruz.


Varlık Müzik olarak birçok organizasyona katılıyor, Antalya düğün müzikleri için tercih ediliyoruz. Bu yüzden günlerimiz oldukça kolay doluyor. Siz de eğer bizimle çalışmak istiyorsanız önceden iletişime geçmelisiniz. Çünkü programımız dolu olduğunda maalesef sizi hizmet veremiyoruz. Eğlencenin tadını çıkarmak için şimdiden yerinizi ayırtın. Tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Varlık Müzik Evi Antalya iletişim formunu doldurarak randevu almak. Yüz yüze geldiğimizde tüm detayları konuşabiliriz. Görüşmeler neticesinde takvimimizde istediğiniz güne adınızı yazabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Selekler Çarşısı Kat: 2 No: 119 Güllük, Muratpaşa, Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Varlık Müzik Yol Haritası

Varlık Müzik Yorumları (2)

Asena & Taylan

Düğün Tarihi: 01.07.2018


Asena&Taylan 01.07.18
Kervansaray Lara otelinde düğünümüzde bize eşlik ettiler malum her haftasonu düğün olan bir dönemdeydik herkes en eğlenceli düğün buydu şeklinde geri dönüş yaptı biz de çok eğlendik. Bir diğer düğünümüz izmirdeydi orda zoraki oynamışken varlık beyin kardeşiyle olan ekibi...
devam 

Varlık Müzik

Asena hanım öncelikle tekrar mutluluklar dileriz ve bu güzel yorum için cok teşekkür ederiz .Bizi bu güzel düşüncelerinizle cok mutlu ettiniz tekrardan bir ömür boyu mutlu olanız dileğiyle ...

Merve & Harun

Düğün Tarihi: 29.04.2017

Muhteşem Bir Orkestra Düğünüm De Ben Ve Misafirlerim Bir Dakıka Oturmadı Desem Yeridir Eğlenceli Bir Gün Ve Düğünü Düğün Gibi Yaşattıgınız Için Cok Tesekkür Ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.