Müzik Antalya

Lâl Organizasyon

0242 255 50 34
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  15.000
  10.000 TL

Lâl Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Kampanyalar

%33
Son gün 31/05/2024

İlahi ve Semazen Ekibimizle Düğün Organizasyonu Sadece 10.000₺!

6 kişilik ilahi ve semazen ekimizle düğün organizasyonu Mayıs ayına... devam 

Lâl Organizasyon Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans İnteraktif Sahne Performansı Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Dini/Tasavvuf

Lâl Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Lâl Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Lâl Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Lâl Organizasyon performans süresi ne kadar?

Lâl Organizasyon performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Lâl Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Lâl Organizasyon performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Lâl Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Lâl Organizasyon bayi toplantısı, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Lâl Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Lâl Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Lâl Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Lâl Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Lâl Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Lâl Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, dans grupları".

Lâl Organizasyon Hakkında

Lâl Organizasyon İlahi ve semazen grubu olarak 2002 yılında Antalya merkezde kurulduk. Antalya ve Akdeniz bölgesinin ilk kurulan ve resmi olan tek semazen grubu sıfatıyla mehteran takımı, halk müziği, sanat müziği, Türkçe pop müziği, halk oyunları ekibi gibi sahne performanslarında organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz, ekiplerimizin tamamen kendi bünyemizde olması ve organizasyon süresince sahnede almamız. Bu yönümüzle hizmet vermenin gururunu yaşıyor, düğün gününüze renk katmak için sizleri bekliyoruz!

Deneyim

2002 yılında beri Antalya'da ve Türkiye'nin çeşitli illerinde özellikle Ramazan aylarında belediye sahnelerinde gerçektirdigimiz organizasyonlarımız olmuştur ve olmayada devam ediyor. Antalya, Alanya, Muğla, Denizli, Isparta, Burdur illerinde ve ilçelerinde düzenli olarak sahne almaya devam ediyoruz. Alanya belediyesi kardeş şehirler kapsamında Polonya’da gerçekleştirilen organizasyonda neyzen ve semazen ekibimizle programda yer aldık. Litvanya'da Türk günü etkinliklerinde semazen gösterisi,mehteran takımı gösterilerinde bulunduk.

Hizmetler

Antalya düğün orkestrası olarak öncelikli hizmetlerimiz arasında müzik bulunuyor. Antalya orkestra düğün denilince akıllara gelen markamız, trio grubu yani 2 enstrüman ve 1 solist, semazen grubu, mehteran ekibi, halk oyunları ekibi, Kafkas ekibi, Zeybek ekibi, nedime ekibi, DJ, ritim şov, yerel ya da ulusal sanatçı temin etme gibi geniş çaplı hizmet sunuyor. Aynı zamanda teknik destek sağlayarak, ses, ışık, truss sahne kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Müzik Türleri

Antalya düğün çalgıcıları arasında yer alan firmamız, tasavvuf müziği, ilahi, yerli ve yabancı pop müziği, Türk sanat müziği ve fasıl, oyun havaları, Türk halk müziği alanlarında müziğini icra ediyor. Düğünlerinizi ister İslami değerlere uygun olarak ilahili kutlamalarla ister eğlence içerikli olarak kutlamalarla hayata geçiriyoruz. Çok yönlü sanat anlayışımız ve profesyonel ekibimizle gönlünüze sinecek düğünlerin kapılarını aralıyoruz.

Sadece bir gün olan düğün gününüzü şansa bırakmayın çünkü telafisi yok! 2002 yılından beridir mutluluğa hizmet ediyoruz ve bu alanda en iyisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Mutluluğa bizimle adım atın çünkü bizim İşimiz mutluluğa hizmet etmek. Detaylı bilgi için bizimle iletişim numaramız üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formu üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0242 255 50 34

 • Adres:

  Konuksever Mah. 785 Sok. Karabayır Ap. No:49 K:1 D:6 Muratpaşa - Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Lâl Organizasyon Yol Haritası

Lâl Organizasyon Yorumları (2)

Zehra & İsmail

Düğün Tarihi: 18.06.2023


Selamün aleyküm Mehmet Akif Hocam
Sayın hocam düğünümüzde göstermiş olduğunuz performans için size ve ekibinize sonsuz teşekkür ederim eşim ve ben gerçekten mutlu bir gün geçirdik organizasyon adına herşey çok güzeldi sizi tavsiye eden kuzenimdi gerçekten ona güvenmekle doğru bir seçim...
devam 

Lâl Organizasyon

Aleyküm selam kardeşim.. Sizleri bu Özel gününüzde mutlu etmek bizim içinde çok kıymetli idi ne mutluki böyle güzel bir mesaj almak bizide çok mutlu etti. Sizlere bir ömür sağlıklı mutlu güzel bir yuva diliyoruz.. Rabb'im evinizde cıvıl cıvıl dolaşan bebekler nasip etsİn İnşaallah Rabbime emanet olun inşallah ? MEHMET AKİF BİLEN

Beyza & Haktan

Düğün Tarihi: 20.08.2022


Selamün aleyküm Akif Hocam öncelikle düğünümüzde sizi tercih etmekle doğru bir seçim yapmanın mutluluğunu size iletmek istedik ben eşim ve konuklarımız gerçek anlamda sıkılmadan harika bir 3 saat geçirdik misafir karşılama bizlerin salona girişi Kur'an Kerim tilaveti hoşgeldin konuşması ve ilahiler... devam 

Lâl Organizasyon

Aleyküm selam kardeşim.. Sizleri bu Özel gününüzde mutlu etmek bizim içinde çok kıymetli idi ne mutluki böyle güzel bir mesaj almak bizide çok mutlu etti. Sizlere bir ömür sağlıklı mutlu güzel bir yuva diliyoruz Rabb'im evinizde cıvıl cıvıl dolaşan bebekler nasip etsİn İnşaallah Rabbime emanet olun inşallah ? MEHMET AKİF BİLEN

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.