Semih Kerpiççiler & Super Sound

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Semih Kerpiççiler & Super Sound Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Semih Kerpiççiler & Super Sound Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Semih Kerpiççiler & Super Sound Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Semih Kerpiççiler & Super Sound Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Semih Kerpiççiler & Super Sound Hakkında

Şahane bir düğün için Semih Kerpiççiler & Super Sound ile çalışmak ister misiniz?

Supersound Orkestrası 2008 yılında İzmir'de kuruldu. Bünyemizdeki sanatçıların çoğu klasik batı müziği eğitimi almış kişilerden oluşuyor. Bunun yanı sıra pop, jazz, blues ve Türkçe parçaları da büyük bir başarıyla icra edebilen müzisyenlerimiz de bulunuyor. Supersound ailesi olarak klasik, Çigan, jazz, blues, rock, Türkçe pop ve Anadolu ezgilerini kendi üslubumuz ile harmanlıyoruz. Kendi tarzımızı parçalarla birleştirerek bir sentez halinde size sunuyoruz. Geniş bir müzik repertuvarına sahibiz. İstediğiniz pek çok müzik türünü memnuniyetle organizasyonlarınızda seslendirebiliyoruz.

Kurulduğumuzdan itibaren çeşitli kongrelerde müzik icra etmiş ve birçok yardım derneklerinin toplantılarında konserler vermiş bir grubuz. Bunların yanı sıra Dışişleri Bakanlığı’nın davetlisi olarak Dubai ve Abu Dabi’de bulunan etkinliklere katılarak büyük beğeni kazanmayı başardık. En büyük övüncümüz ise ülkemiz ve ülkemiz dışındaki farklı kültürel topluluklara aynı derecede hitap edebiliyor oluşumuz.

Düğününüzün düşlediğinizden daha güzel geçmesi için bizi tercih etmelisiniz. Katkılarımızla eğlencenizi bambaşka bir boyuta taşıyoruz. Düğün videolarınızı her izlediğinizde tekrar tekrar mest olacağınıza eminiz. Bunları aldığımız geri dönüşler doğrultusunda size söylüyoruz. Sizin de bizimle çalışan mutlu çiftlerden biri olmanızı istiyoruz.

Düğün anında yaşadığınız heyecandan tüm ayrıntıları net şekilde kavrayamayabilirsiniz. Ancak daha sonra düşündüğünüzde ya da görüntülerinizi izlediğinizde hem sizin hem de konuklarınızın ne kadar fazla eğlendiğini göreceksiniz. Eğlencenizin dolu dolu yaşanması için çalışıyoruz. Profesyonel bir ekibiz ve bunu çalışmalarımıza en iyi şekilde yansıtıyoruz. Rüya gibi bir düğün gecesi yaşamak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Antalya müzik grupları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka orkestramızı da değerlendirmelisiniz. Bizden hizmet almak için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.