Erdinç Karadeniz

1

E-posta Gönder

0850 532 3049

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Performans Türü DJ, Orkestra
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar)
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Hakkında

25 yıldır çeşitli organizasyonlarda ses ve ışık alanında size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. 7 müzisyen+1 solistten oluşan ekibimizle dilediğiniz müzik türlerinde sizi eğlencenin doruklarına çıkarıyoruz. Biz kim miyiz?

Erdinç Karadeniz Orkestrası olarak 25 yıldır Antalya’da müzik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Burada size ne çeşit hizmetleri sunduğumuzu anlatmak için ve istediğiniz organizasyon türünde bize ulaşabilmeniz için varız. Hem müzik aranjörlüğü hem de sahne-ışık planlamasını yapıyoruz. Düğünlerinizde, kına gecelerinizde, parti organizasyonlarınızda, kurumsal davetlerinizde ve doğum günlerinizde amacımız sizin çok eğlenmenizi sağlamak ve pistten inmeyecek şekilde müziğin akışına kapılmak.

Hizmetlerimize gelecek olursak da kendi alt yapımızı oluşturduğumuz şarkıları seslendiriyoruz. Yani anlayacağınız altyapı oluşturmak için bile gerekli olan ekipmanlar bizde mevcut. Davuldan bas gitara, klavyeden perküsyon enstrümanlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü müzik aletiyle çalışıyoruz. Bunların dışında sahne ışıklandırmalarını da kolaylıkla kurabiliyoruz. O geceye hazır olabilmemiz içinse yalnızca 1 saat yeterli. Ses ve ışıklandırma dışında Antalya’da düğün organizasyonu hizmetleri almak isterseniz de çözüm ortaklarımız sayesinde bu dileğinizi gerçekleştirebiliyoruz. 3-4 farklı firmayla çalışıyor olmamız da size bir sürü alternatif imkanı sunmamızı sağlıyor. Böylelikle hem ses ve ışık ihtiyaçlarınızı hem de organizasyon ihtiyaçlarınızı tek bir kişi ile görüşerek çözüme kavuşturabiliyorsunuz. Ayrıca “düğünde hangi tarz müzikleri çalmak gerekiyor” diye düşünüyorsanız onu da hiç dert etmeyin. Biz sizin için Erdinç Karadeniz Orkestrası listesi hazırlıyoruz. Böylelikle ilk dans şarkınızdan tutun da gecenin sonuna kadar çalan şarkılardan hiçbirini kendiniz düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Bize sadece konseptinizi ve sevdiğiniz tarzı söylemeniz yeterli oluyor.

Eğer siz de düğününüzde yorulana kadar dans etmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Ardından gelin çalma listenizi birlikte oluşturalım.

İletişim

Erdinç

Erdinç Karadeniz Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!