Sümer Soy & Grup Ankara Express

E-posta Gönder

Sümer Soy & Grup Ankara Express Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Sümer Soy & Grup Ankara Express Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Caz/Blues, Funk

Sümer Soy & Grup Ankara Express Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sümer Soy & Grup Ankara Express Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Sümer Soy & Grup Ankara Express Hakkında

Düğününüz ancak şahane bir orkestra ile çalışırsanız eğlenceli bir şölene dönüşebilir. Sümer Soy & Grup Ankara Express ile hayalini kurduğunuz düğün partisini düzenlemeye hazır mısınız?

Dans ediyor, sizin seçtiğiniz şarkıları keyifle söylüyoruz. Yeri ve yabancı pop şarkıları ile sizi piste çağırıyor, jazz müziğiyle ruhunuzu okşuyoruz. Grubumuz hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmet veriyor. Düğünlerin yanı sıra turistik otel ve tatil köylerinde de sahne alıyoruz. Uzun zamandır müzik sektöründe varlığımızı başarıyla sürdürüyoruz. Üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayarak beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunuyoruz.

Sümer Soy ve Grup Ankara Express olarak Antalya’da hizmet veriyoruz. İsteğinize gör üçlü ya da altılı şekilde sahne alıyoruz. Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tamamen beklentilerinize uygun olacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Bizim için önemli olan sizin mutluluğunuz.

Farkımızı farkınız ile birleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Unutulmayacak davetlere imza atmak bizim işimiz. Renkli sahne performansımızın yanı sıra geniş müzik arşivimizle sizi mest edeceğimize eminiz. Üstelik düğününüz esnasında istek şarkı taleplerinize de memnuniyetle yer veriyoruz. Bir an bile yerinizde oturmak istemeyeceğiniz bir hizmeti bizden rahatlıkla alabilirsiniz.

Sahne, ses ve ışık konusunda mekanınızı güzelleştirecek tüm donanımlara sahibiz. Kendi ekipman ve enstrümanlarımızla sahne alıyoruz. Kaliteli teknolojik aletler kullanıyor, kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Düğünden önce davet mekanınıza gelerek prova yapıyoruz. Gereken tüm hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde tamamlıyor ve ardından performans saatimizi bekliyoruz.

Siz de Antalya müzik grupları arasında yer alan orkestramızı düğününüzde görmek isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak hemen “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Teomanpaşa Cad. 138. Sok. No:12 / 15 Bahçelievler

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sümer Soy & Grup Ankara Express Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.