Feedback Plus Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Eğlence sektörünün merkezinden gelen bir şirket olarak uzun yıllardır en sevilen Antalya düğün orkestrası olarak hizmet veriyoruz. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da sizi başarılı sanatçılar, farklı müzik tarzlarında DJ’ler, geniş repertuarlı bir orkestra ve renkli bir orkestra bekliyor. Bugüne dek Türkiye’nin neredeyse her ilindeki düğünlerde çiftlerimizin mutluluğunu pekiştirdik. Sahnede unutulmaz bir şov ve müzik şöleni istiyorsanız, biz birlikte eğlenmeye hazırız!

Deneyim

Müzik sektörüne 2018 yılında adım attıktan sonra 2021 yılında şirketimizi daha kurumsal bir seviyeye taşıyarak hizmet vermeye devam ettik. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da sanatçılar, orkestra, düğün bandosu, fasıl grupları, DJ’ler ile solo, duo ve trio ekipmlerimizle profesyonel bir müzik hizmeti veriyoruz. İlk günden beri performanlarımızın kalitesini yüksek tutarak çiftlerimizden her zaman olumlu geri dönüşler aldık ve almaya da devam ediyoruz.

Hizmetler

Misafirlerinizi düğün girişinde hoş müziklerle karşılayabiliriz. Enerjisi yüksek sanatçıların bir araya geldiği Antalya düğün müzik gruplarından biri olarak sunduğumuz sahne şovlarına ayrıca solo DJ’ler, perküsyon, saksafon veya trompet performansları da ekleyebiliyoruz. Bando ekibimiz gün boyunca gelin alma merasimi, düğününüzün giriş ve çıkış anları ya da pasta kesiminde en neşeli şarkılarıyla size eşlik edebilir. Türkiye’nin her yerinde sahne alıp sizi eğlendirebiliriz.

Müzik Türleri

Her telden söyleyip eğlenmeye hazır mısınız? Repertuarımız o kadar zengin ki, Türkçe pop ve nostaljik şarkılarımızın yanı sıra Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve elbette İngilizce pop veya rock şarkılara yer verebiliriz. Horona hazırsanız, en güzel Karadeniz türküleri bizde. Müzikal anlamda kulağınızın hem pasını silecek hem de hiç bitmesin isteyeceğiniz bir performansla sahne alıyoruz. Düğününüze sevdiğiniz tarzlar kadar dünya müziklerini de taşıyabiliriz.

Ek Hizmetler

Feedback Plus Müzik Organizasyon çatısı altında size sadece bir müzik şöleni yaşatmakla kalmıyor, gecenize dair sahne ve ekipman ihtiyaçlarınızda da destek oluyoruz. Truss ve sahne sistemleri gibi teknik gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Dans gruplarımız, temaya uygun kostümlerimiz ve benzersiz sahne şovlarımızla kulağınıza olduğu kadar gözlerinize de hitap ediyoruz. “Çifte özel düğün bestesi” hizmetimiz ise uzun yıllar dinlemeye doyamayacağınız en romantik ayrıcalıklarımızdan diyebiliriz.

Size Feedback Plus Müzik Organizasyon farkıyla muhteşem bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Çok özel sahne performansları ve kendinizi adeta konserde gibi hissedebileceğiniz bir düğün gecesi yaşamaya hazır olun! Kaliteli bir müzik ve teknik ekipman hizmeti almak istiyorsanız, sayfanın alt kısmında bulunan bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Antalya düğün orkestra fiyatları hakkındaki sorularınız için sayfanın yanındaki formu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.