Müzik Antalya

Feedback Plus Müzik Organizasyon

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon nişan, mezuniyet törenleri, parti, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, dans grupları, ekipman, konsepte uygun kostüm, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, şehir dışında hizmet".

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Eğlence sektörünün merkezinden gelen bir şirket olarak uzun yıllardır en sevilen Antalya düğün orkestrası olarak hizmet veriyoruz. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da sizi başarılı sanatçılar, farklı müzik tarzlarında DJ’ler, geniş repertuarlı bir orkestra ve renkli bir orkestra bekliyor. Bugüne dek Türkiye’nin neredeyse her ilindeki düğünlerde çiftlerimizin mutluluğunu pekiştirdik. Sahnede unutulmaz bir şov ve müzik şöleni istiyorsanız, biz birlikte eğlenmeye hazırız!

Deneyim

Müzik sektörüne 2018 yılında adım attıktan sonra 2021 yılında şirketimizi daha kurumsal bir seviyeye taşıyarak hizmet vermeye devam ettik. Feedback Plus Müzik Organizasyon’da sanatçılar, orkestra, düğün bandosu, fasıl grupları, DJ’ler ile solo, duo ve trio ekipmlerimizle profesyonel bir müzik hizmeti veriyoruz. İlk günden beri performanlarımızın kalitesini yüksek tutarak çiftlerimizden her zaman olumlu geri dönüşler aldık ve almaya da devam ediyoruz.

Hizmetler

Misafirlerinizi düğün girişinde hoş müziklerle karşılayabiliriz. Enerjisi yüksek sanatçıların bir araya geldiği Antalya düğün müzik gruplarından biri olarak sunduğumuz sahne şovlarına ayrıca solo DJ’ler, perküsyon, saksafon veya trompet performansları da ekleyebiliyoruz. Bando ekibimiz gün boyunca gelin alma merasimi, düğününüzün giriş ve çıkış anları ya da pasta kesiminde en neşeli şarkılarıyla size eşlik edebilir. Türkiye’nin her yerinde sahne alıp sizi eğlendirebiliriz.

Müzik Türleri

Her telden söyleyip eğlenmeye hazır mısınız? Repertuarımız o kadar zengin ki, Türkçe pop ve nostaljik şarkılarımızın yanı sıra Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve elbette İngilizce pop veya rock şarkılara yer verebiliriz. Horona hazırsanız, en güzel Karadeniz türküleri bizde. Müzikal anlamda kulağınızın hem pasını silecek hem de hiç bitmesin isteyeceğiniz bir performansla sahne alıyoruz. Düğününüze sevdiğiniz tarzlar kadar dünya müziklerini de taşıyabiliriz.

Ek Hizmetler

Feedback Plus Müzik Organizasyon çatısı altında size sadece bir müzik şöleni yaşatmakla kalmıyor, gecenize dair sahne ve ekipman ihtiyaçlarınızda da destek oluyoruz. Truss ve sahne sistemleri gibi teknik gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. Dans gruplarımız, temaya uygun kostümlerimiz ve benzersiz sahne şovlarımızla kulağınıza olduğu kadar gözlerinize de hitap ediyoruz. “Çifte özel düğün bestesi” hizmetimiz ise uzun yıllar dinlemeye doyamayacağınız en romantik ayrıcalıklarımızdan diyebiliriz.

Size Feedback Plus Müzik Organizasyon farkıyla muhteşem bir müzik ziyafeti sunuyoruz. Çok özel sahne performansları ve kendinizi adeta konserde gibi hissedebileceğiniz bir düğün gecesi yaşamaya hazır olun! Kaliteli bir müzik ve teknik ekipman hizmeti almak istiyorsanız, sayfanın alt kısmında bulunan bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Antalya düğün orkestra fiyatları hakkındaki sorularınız için sayfanın yanındaki formu eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Sahibi

 • Özkan Sevim
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Feedbackplus Müzik Organizayon Yazılım ve Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bulv. No:120 Konak İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.