Müzik Antalya

Ali Yüksel

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ali Yüksel Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Ali Yüksel Özellikler

Performans Türü
Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Balkan
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik

Ali Yüksel Sıkça Sorulan Sorular

Ali Yüksel düğün müziği fiyatları ne kadar?

Ali Yüksel düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ali Yüksel fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Ali Yüksel fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Ali Yüksel ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Ali Yüksel ile 3 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Ali Yüksel kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Ali Yüksel düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Ali Yüksel şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Yüksel şehir dışında hizmet veriyor.

Ali Yüksel hangi ek hizmetleri sunuyor?

Ali Yüksel şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans, ekipman".

Ali Yüksel Hakkında

Salona giriş müziğinizden ilk dans anlarınıza kadar aklınıza gelen tüm düğün müziklerini keyifle icra edecek bir orkestrayla çalışmak ister misiniz? Ali Yüksel Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet veriyor, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Başımızda Ali Yüksel ve sahnenin biraz gerisinde muhteşem enstrümanlarımızla biz bulunuyoruz. Zengin bir müzik repertuvarına sahibiz. Her zaman müşteri memnuniyetini misyon edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hem eğlenceli hem de mükemmel bir tören için size yardımcı oluyoruz. En mutlu ve en özel anlarınıza şahitlik etmek istiyoruz, tamamen bunun için buradayız!

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için bizden neler istediğinizi bilmeliyiz. Bizim eğlenceli bir sahnemiz var. Ali Yüksel bölgemizin tanınan ve bilinen sanatçılarından biri. Düğünlerin yanı sıra pek çok bireysel ve kurumsal etkinlikte sahne alıyor. Kendisinin tecrübelerine güvenebilirsiniz. Ekip olarak müziği ve eğlendirmeyi çok seviyoruz. Doğal olarak bu durum çalışmalarımıza yansıyor. Düğününüz esnasında sizinle birlikte eğleniyor ve eğlendiriyoruz. Ortaya tabii ki renkli görüntüler çıkıyor.

Düğün mekanınıza davetinizden kısa bir zaman önce geliyoruz. Gereken tüm ekipman ve ses kontrollerini yapıyoruz. Genellikle düğün mekanlarının sahne sistemi konusunda sağladığı pek çok ayrıcalık bulunuyor. Eğer sizin düğün mekanınız bu ayrıcalıkları sunmuyorsa bize önceden bilgi verebilirsiniz. Kendi sistemlerimizle ya da iş ortaklığı yaptığımız firmalarla istenilen atmosferi kısa sürede oluşturabiliyoruz.

Antalya sanatçıları arasında en bilinen isimlerden biri elbette Ali Yüksel. Siz de kendisini düğününüzde görmek ve eşsiz sesiyle eğlenmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan irtibat bilgilerimizi kullanabilir ve bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.