Ali Yüksel

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Aksu, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Orkestra, Enstrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Balkan
  • Repertuar Dilleri Türkçe
  • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
  • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Antalya Bando - Bando Mavi
12 4 5

Muratpaşa

Antalya Bando - Bando Mavi

1.000-2.000 TL

Hakkında

Salona giriş müziğinizden ilk dans anlarınıza kadar aklınıza gelen tüm düğün müziklerini keyifle icra edecek bir orkestrayla çalışmak ister misiniz? Ali Yüksel Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde hizmet veriyor, beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Başımızda Ali Yüksel ve sahnenin biraz gerisinde muhteşem enstrümanlarımızla biz bulunuyoruz. Zengin bir müzik repertuvarına sahibiz. Her zaman müşteri memnuniyetini misyon edinerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte hem eğlenceli hem de mükemmel bir tören için size yardımcı oluyoruz. En mutlu ve en özel anlarınıza şahitlik etmek istiyoruz, tamamen bunun için buradayız!

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için bizden neler istediğinizi bilmeliyiz. Bizim eğlenceli bir sahnemiz var. Ali Yüksel bölgemizin tanınan ve bilinen sanatçılarından biri. Düğünlerin yanı sıra pek çok bireysel ve kurumsal etkinlikte sahne alıyor. Kendisinin tecrübelerine güvenebilirsiniz. Ekip olarak müziği ve eğlendirmeyi çok seviyoruz. Doğal olarak bu durum çalışmalarımıza yansıyor. Düğününüz esnasında sizinle birlikte eğleniyor ve eğlendiriyoruz. Ortaya tabii ki renkli görüntüler çıkıyor.

Düğün mekanınıza davetinizden kısa bir zaman önce geliyoruz. Gereken tüm ekipman ve ses kontrollerini yapıyoruz. Genellikle düğün mekanlarının sahne sistemi konusunda sağladığı pek çok ayrıcalık bulunuyor. Eğer sizin düğün mekanınız bu ayrıcalıkları sunmuyorsa bize önceden bilgi verebilirsiniz. Kendi sistemlerimizle ya da iş ortaklığı yaptığımız firmalarla istenilen atmosferi kısa sürede oluşturabiliyoruz.

Antalya sanatçıları arasında en bilinen isimlerden biri elbette Ali Yüksel. Siz de kendisini düğününüzde görmek ve eşsiz sesiyle eğlenmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan irtibat bilgilerimizi kullanabilir ve bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ali Yuksel

  • Adres: AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!