Müzik Antalya

Windband Orkestrası

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Windband Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Windband Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Grek Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Funk Konsept Müzikler

Windband Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Windband Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Windband Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 5.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Windband Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Windband Orkestrası fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Windband Orkestrası performans süresi ne kadar?

Windband Orkestrası performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Windband Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Windband Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Windband Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Windband Orkestrası ile 1 haftadan az önce iletişime geçmeliyiz.

Windband Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Windband Orkestrası doğum günü, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, piknik, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Windband Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Windband Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Windband Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Windband Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Windband Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Windband Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "çifte özel beste, konsepte uygun kostüm, şehir dışında hizmet, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, ekipman, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı".

Windband Orkestrası Hakkında

Antalya düğün orkestrası arayanları buraya alalım! Çünkü bugüne dek sayısız beğeni ve övgünün sahibi Windband Orkestrası olarak size muhteşem bir gece yaşatmaya geliyoruz. 2006 yılında çıktığımız bu yolda her geçen günle birlikte daha da büyüdük, geliştik. Sahnemize taşıdığımız yeni müziklerle ve yeni insanlarla hep daha iyisini hedefledik. Kuşadası’ndan başladığımız bu yolculukta pek çok şehirde ve mekanda düğünlerinize renk katıyoruz.

Deneyim

Düğün davetlerinde fark yaratmak isteyen çiftlerimizle tanışmak için heyecanlıyız. İlk toplantımızda size Windband grubumuzdan ve bugüne dek yaptığımız işlerden bahsediyoruz. Biz, 10 yıldır müzik sektöründeyiz. Ana kadromuz 9 kişiden meydana geliyor. İşimizi severek ve büyük bir özen göstererek yapıyoruz. Sahnemizde bas, davul, perküsyon, klavye, saksafon ve gitar gibi enstrümanlarla birlikte çok değerli sanatçılarımız oluyor.

2 kadın ve 1 de erkekten oluşan orkestramızın repertuarı oldukça zengin. Düğün davetlerinizde farklı tarzda bir müzik deneyimi yaşamk istediğinizde başka solist arkadaşlarımızdan destek alarak sahnemizi paylaşabiliyoruz. Sahne alacağımız mekanlarda ve davetlerde, size çok daha muhteşem saatler yaşatmak adına davet öncesinde yaklaşık 3 saat prova yaptıktan sonra unutulmaz bir performans için sahnedeki yerlerimize geçiyoruz.

Hizmetler

Birbirimizi tanıyacağımız ve düğün gecenizin akışına karar vereceğimiz ilk toplantımızda tüm detayların üzerinden geçiyoruz. Romantik ilk dans şarkınızdan gecenin ilerleyen saatlerindeki hareketli ve tempolu şarkılara kadar tüm adımlara birlikte karar verebiliriz. Repertuarımıza istek parçalarınızı da dahil ediyoruz. Düğün konseptinize ve müzik zevklerinize hitap eden parçalarla gecenizi renklendirirken, size önerilerde bulunmayı da ihma etmiyoruz.

Böylece düğün davetiniz doyumsuz bir müzik şöleni tadında geçiyor ve misafirleriniz uzun yıllar bu gecenin ne kadar güzel olduğundan söz ediyor. Kış düğünlerimizde gösterimize 20.00’de, yaz düğünlerinde ise 21.00’de başlayarak ortalama 3 saat sahnede kalıyoruz. Sahne performansımız 23.00-24.00 civarında sona eriyor. Geceyi ve eğlenceyi sabahın ilk ışıklarına taşımak isterseniz, DJ hizmetimizle size renkli bir gece vadedebiliriz.

Müzik Türleri

Windband Orkestrası programında Türkçe ve yabancı pop şarkılar ve geçmişin en güzel parçalarıyla 70’ler, 80’ler ve 90’lara dair nostaljik eserler bulabilirsiniz. Arabesk de çalabiliriz, kulağınızın pasını silecek caz parçaları da! Repertuarımız oldukça zengin. Balkan müzikleri, Latin ve Tango şarkılar dinlemek istediğinizde tek yapmanız gereken geceye dair fikir ve taleplerinizi bizimle paylaşmak. Ayrıca İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca şarkılara da hakimiz.

Ek Hizmetler

Size adeta bir müzik ziyafeti yaşatırken hizmetlerimizi paketler halinde sunuyoruz. Düğün paketlerimizde ayrıca misafirlerinizin kapı karşılaması, pasta töreni bandosu, üstün kaliteli ses sistemleri ve teknik ekip desteği gibi hizmetleri ücretsiz veriyoruz. Size özel şarkı listeleri hazırlayabilir, sahnede gecenize uygun kostümler giyebiliriz. Sadece Antalya’da değil, Muğla ve Aydın gibi diğer şehirlerdeki davetlerinizde de sahnedeyiz.

Düğün davetiniz için şahane bir orkestra arayışıyla zaman ve enerji kaybetmeniz gerekmiyor. Windband Orkestrası’yla iletişime geçtiğinizde, aradığınız ve ihtiyacını olan her şeyin burada olduğunu göreceksiniz. Doyumsuz bir sahne şovu deneyimlemek ve iyi ki demek istiyorsanız, alttaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Windband Orkestrası fiyatlarımıza dair sorularınız varsa sayfanın yanındaki formu doldurmanız yeterli. Randevularınızı geç kalmadan alın ve siz de orkestramızın farkını yaşayın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    türkmen mah çetin emeç sok no4 d14

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.