Windband Orkestrası

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Windband Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Windband Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Funk, Konsept Müzikler

Windband Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Windband Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Windband Orkestrası Hakkında

Antalya düğün orkestrası arayanları buraya alalım! Çünkü bugüne dek sayısız beğeni ve övgünün sahibi Windband Orkestrası olarak size muhteşem bir gece yaşatmaya geliyoruz. 2006 yılında çıktığımız bu yolda her geçen günle birlikte daha da büyüdük, geliştik. Sahnemize taşıdığımız yeni müziklerle ve yeni insanlarla hep daha iyisini hedefledik. Kuşadası’ndan başladığımız bu yolculukta pek çok şehirde ve mekanda düğünlerinize renk katıyoruz.

Deneyim

Düğün davetlerinde fark yaratmak isteyen çiftlerimizle tanışmak için heyecanlıyız. İlk toplantımızda size Windband grubumuzdan ve bugüne dek yaptığımız işlerden bahsediyoruz. Biz, 10 yıldır müzik sektöründeyiz. Ana kadromuz 9 kişiden meydana geliyor. İşimizi severek ve büyük bir özen göstererek yapıyoruz. Sahnemizde bas, davul, perküsyon, klavye, saksafon ve gitar gibi enstrümanlarla birlikte çok değerli sanatçılarımız oluyor.

2 kadın ve 1 de erkekten oluşan orkestramızın repertuarı oldukça zengin. Düğün davetlerinizde farklı tarzda bir müzik deneyimi yaşamk istediğinizde başka solist arkadaşlarımızdan destek alarak sahnemizi paylaşabiliyoruz. Sahne alacağımız mekanlarda ve davetlerde, size çok daha muhteşem saatler yaşatmak adına davet öncesinde yaklaşık 3 saat prova yaptıktan sonra unutulmaz bir performans için sahnedeki yerlerimize geçiyoruz.

Hizmetler

Birbirimizi tanıyacağımız ve düğün gecenizin akışına karar vereceğimiz ilk toplantımızda tüm detayların üzerinden geçiyoruz. Romantik ilk dans şarkınızdan gecenin ilerleyen saatlerindeki hareketli ve tempolu şarkılara kadar tüm adımlara birlikte karar verebiliriz. Repertuarımıza istek parçalarınızı da dahil ediyoruz. Düğün konseptinize ve müzik zevklerinize hitap eden parçalarla gecenizi renklendirirken, size önerilerde bulunmayı da ihma etmiyoruz.

Böylece düğün davetiniz doyumsuz bir müzik şöleni tadında geçiyor ve misafirleriniz uzun yıllar bu gecenin ne kadar güzel olduğundan söz ediyor. Kış düğünlerimizde gösterimize 20.00’de, yaz düğünlerinde ise 21.00’de başlayarak ortalama 3 saat sahnede kalıyoruz. Sahne performansımız 23.00-24.00 civarında sona eriyor. Geceyi ve eğlenceyi sabahın ilk ışıklarına taşımak isterseniz, DJ hizmetimizle size renkli bir gece vadedebiliriz.

Müzik Türleri

Windband Orkestrası programında Türkçe ve yabancı pop şarkılar ve geçmişin en güzel parçalarıyla 70’ler, 80’ler ve 90’lara dair nostaljik eserler bulabilirsiniz. Arabesk de çalabiliriz, kulağınızın pasını silecek caz parçaları da! Repertuarımız oldukça zengin. Balkan müzikleri, Latin ve Tango şarkılar dinlemek istediğinizde tek yapmanız gereken geceye dair fikir ve taleplerinizi bizimle paylaşmak. Ayrıca İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca şarkılara da hakimiz.

Ek Hizmetler

Size adeta bir müzik ziyafeti yaşatırken hizmetlerimizi paketler halinde sunuyoruz. Düğün paketlerimizde ayrıca misafirlerinizin kapı karşılaması, pasta töreni bandosu, üstün kaliteli ses sistemleri ve teknik ekip desteği gibi hizmetleri ücretsiz veriyoruz. Size özel şarkı listeleri hazırlayabilir, sahnede gecenize uygun kostümler giyebiliriz. Sadece Antalya’da değil, Muğla ve Aydın gibi diğer şehirlerdeki davetlerinizde de sahnedeyiz.

Düğün davetiniz için şahane bir orkestra arayışıyla zaman ve enerji kaybetmeniz gerekmiyor. Windband Orkestrası’yla iletişime geçtiğinizde, aradığınız ve ihtiyacını olan her şeyin burada olduğunu göreceksiniz. Doyumsuz bir sahne şovu deneyimlemek ve iyi ki demek istiyorsanız, alttaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Windband Orkestrası fiyatlarımıza dair sorularınız varsa sayfanın yanındaki formu doldurmanız yeterli. Randevularınızı geç kalmadan alın ve siz de orkestramızın farkını yaşayın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.