Kır Düğünü Kıbrıs

The House Lounge Bar & Restaurant

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

The House Lounge Bar & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

The House Lounge Bar & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

The House Lounge Bar & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

The House Lounge Bar & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

The House Lounge Bar & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

The House Lounge Bar & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.The House Lounge Bar & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

The House Lounge Bar & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

The House Lounge Bar & Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

The House Lounge Bar & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

The House Lounge Bar & Restaurant düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

The House Lounge Bar & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

The House Lounge Bar & Restaurant düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, kına, parti, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, piknik, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

The House Lounge Bar & Restaurant Hakkında

2010 yılının Haziran ayında hizmete açılan The House Lounge Bar & Restaurant, düğününüzü gerçekleştirmek için kapılarını sonuna kadar açıyor. Hayalinizdeki düğüne sahip olmanız için büyük bir heyecanla mekânımıza bekliyoruz!

Mekânımız Arkın Group çatısı altında, The Colony Hotel’in karşısında ve Girne’nin tam merkezinde yer alıyor. Eski Kıbrıs evi havasını yaşatmak için İngiltere’nin ünlü iç dizayn firması tarafından tasarlandı. Restoranımızda zeytin ağacından yapılan masalar kullanılarak farklı bir atmosfer yaratıldı. Üstelik mobilyalar özel olarak seçilmiş olup belli bölümlerine dünyanın farklı yerinden gelen resimler yerleştirildi. Görsel zenginliğinin yanı sıra menüler ve servislerle de gönlünüzü fethetmeyi başarıyoruz. Bunun için dilediğiniz menüyü oluşturuyoruz. Mekânımızı ziyaret ederek size özel bir menü oluşturmamız için enfes yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Kokteyl ve yemekli davetler için oldukça geniş bir yerimiz var. Yemekli davetlerde 900 kişiye kokteyl davetlerinde ise 1500 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyoruz. Mekânımızı size özel düğün konsepti ile dekore ediyoruz. Seçtiğiniz aksesuarları yerleştirerek bütünlük sağlıyoruz. Ayrıca Kıbrıs tebrik düğünlerini, mezuniyet törenlerini ve kurumsal etkinlikleri de mekânımızda düzenleyebilirsiniz. Kendimize ait park alanı sayesinde özel aracınız ile rahatça mekânımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanında uzman, işini seven, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutarak özenli bir şekilde işimizi yaptığımız için davetlerinize kendi imzamızı atıyoruz. Hijyen konusunda da oldukça hassas bir işletmeyiz.

Peki, sunduğumuz tüm bu hizmetten faydalanmak ve davetinizi organize etmek için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak The House Lounge Bar & Restaurant Girne ile kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ecevit Cad. Kıbrıs/ Girne

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.