Arkın Palm Beach Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Arkın Palm Beach Hotel - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Arkın Palm Beach Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Arkın Palm Beach Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Deniz kenarında Havuz başı
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Arkın Palm Beach Hotel Sık Sorulan Sorular

Arkın Palm Beach Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Arkın Palm Beach Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Arkın Palm Beach Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Arkın Palm Beach Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Arkın Palm Beach Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Arkın Palm Beach Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Arkın Palm Beach Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Arkın Palm Beach Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Arkın Palm Beach Hotel düğün dışında bayi toplantısı, nişan, baby shower, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Arkın Palm Beach Hotel Hakkında

Deniz kıyısında bir Arkın Palm Beach Hotel düğününe ne dersiniz? Eğer “Çok isteriz” derseniz, her ayrıntıyı sizin yerinize düşünüyor, beş yıldızlı ve beklentilerinizin ötesinde bir hizmet vadediyoruz. Sunduğumuz bu hizmet için güçlü, dinamik ve profesyonel bir kadromuz mevcut.

Şık ve modern bir tasarımla oluşturulmuş otelimiz ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar ile donanımlı bir hale getirildi. Özel günleriniz için prova olanağı sağlıyor, bu güzel gününüzün en iyi şekilde gerçekleşmesini istiyoruz. Otelimizde aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonu ya da akşam yemeklerinizi düzenleyebilirsiniz. Akdeniz manzaralı havuz başında resepsiyon ve restoranımızın terasında şık bir kahvaltı yapabilirsiniz. Misafirleriniz otelimizde yatılı kalmak isterse en iyi şekilde ağırlanacağının ve isteklerinin yerine getirileceğinin garantisini veriyoruz. Konuk odalarımız ve süitler tamamen çağdaş, şık ve deniz kenarında bulunuyor. Davetinizi düzenlediğimiz bu nezih ortamda oturma planlamasını kişi sayısına göre oluşturuyoruz. Zevkinize göre belirlediğiniz düğün konsepti ile davetinizin yapılacağı alanı dekore ediyoruz. Yemekli ya da kokteyl şeklinde düğününüzü tasarlıyoruz. Bunun için de önceden otelimize gelip birbirinden leziz yemeklerimizi tatmanızı istiyoruz. Ziyafet ve mutfak ekiplerimiz hünerlerini, düğününüz için mükemmel bir menü yaratmak için adıyor. Damak zevkinize uygun özel bir menüyü misafirlerinize servis ediyoruz. Kahkahaların havada uçuşacağı düğün töreninizde Akdeniz dalgaları hayatınız boyunca kalbinizde tutacağınız fotoğraflara zemin olacak.

Balayınız için de otelimizi tercih edebilir, olanaklarımız sayesinde rahatlatıcı ve dinlendirici bir tatil geçirebilirsiniz.

Unutulmaz bir düğün yaşamak için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bize ulaşmanız için çok basit bir yöntem söyleyeceğiz. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Arkın Palm Beach Hotel iletişimini sağlayabilir, bu form üzerinden soru ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Nadir Yolu, Deve Limanı Kıbrıs/ Mağusa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Arkın Palm Beach Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.