The Elysium Park

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

The Elysium Park - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

The Elysium Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

The Elysium Park Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

The Elysium Park Sık Sorulan Sorular

The Elysium Park düğün fiyatları ne kadar?

The Elysium Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.The Elysium Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


The Elysium Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

The Elysium Park 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


The Elysium Park düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

The Elysium Park düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


The Elysium Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

The Elysium Park düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower, piknik, parti, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

The Elysium Park Hakkında

Kıbrıs’ta unutamayacağınız bir düğün gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise hayallerinizin karşılığını bulacağınız The Elysium Park’a memnuniyetle bekliyoruz.

Lefkoşa düğün mekânları arasında yer alan mekânımız modern ve şık bir görünüme sahip. Konferans, doğum günü, nişan, parti, balo ve toplu yemek organizasyonlarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. 1000 kişilik açık ve 400 kişilik kapalı alanımız bulunuyor, tercih ettiğiniz kısımda düğününüzü organize edebiliriz. Konum olarak merkezde yer alan mekânımıza özel aracınız ile rahatlıkla gelebilirsiniz. Özel otoparkımız geniş olduğu için park sorunu yaşamayacaksınız. Düğününüzün her ayrıntısını düşünüyor ve memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Davetinizin istediğiniz şekilde gerçekleşmesi için profesyonel, güler yüzlü ve dinamik ekibimizle hizmet veriyoruz. Kır alanımız oldukça geniş bir alana yayıldığı için kalabalık bir düğün planlayabilirsiniz. Banket düzeninde oturma şekli olan bu alanda tarzınızı yansıtacak düğün konsepti ile süsleme yapıyoruz. Doğal çiçekler ve şamdan kullanarak konsept bütünlüğünü sağlıyoruz. Gelin damat masasını tüm davetlilerinizi görebileceğiniz bir konuma yerleştirerek düğün konseptinizle bütünlük sağlayacak renklerle süslüyoruz. Gelin yolunda ise özel bir dekorasyon tasarlıyoruz. Davetinizi yemekli bir şekilde düzenlemek istiyorsanız enfes yemeklerimizden özel bir menü oluşturabiliriz. Dilerseniz de kokteyl düzende bir düğün planlayabiliriz. Özel ışıklandırmaya sahip olan sahnemizde yetenekli müzik grubumuz performans sergiliyor. Mekânımızın her köşesinde titiz ve özenli bir çalışma yürüttüğümüz için hijyen konusunda bir şüpheniz olmasın.

Rüya gibi bir düğün geçirmeniz ve tüm bu hizmetten yararlanmanız için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Bizimle irtibata geçmeniz için çok kolay bir yöntem söylemek istiyoruz. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak The Elysium Park KKTC ile kolayca iletişim sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Fuar Alanı, TED Kolaji Yanı Kıbrıs/ Lefkoşa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    The Elysium Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.