Kırklareli Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yaz düğünü için çiftlerin vazgeçilmezi olan kır düğünü mekanlarını arıyorsan Kırklareli kır düğünü mekanlarını burada kolayca inceleyebilirsin. Hemen mekan detaylarını gör ve ücretsiz teklif al!

Esnek sözleşme Njoy Garden Kır Düğün Salonu

Merkez

Njoy Garden Kır Düğün Salonu

10 yıldır Kırıklareli’de Njoy Garden Restaurant & Düğün Bahçesi olarak faaliyet gösteriyoruz! 35 kişilik uzman ekibimizde ayrıca; fotoğrafçı, müzik grubu ve organizasyon sorumlumuz da var. Bu...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

4

Yorum

%35 indirim 36 1
İncele
Esnek sözleşme Uçarlar İpek Düğün Salonu

Merkez

Uçarlar İpek Düğün Salonu

Yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösteren Uçarlar İpek Düğün Salonu Kırklareli’de organizasyonlarınızı düzenliyor. 6 kişilik hizmet ekibimiz ve siz göremeseniz de arka planda çalışan kocaman bir...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

4 1
İncele
Esnek sözleşme Hayal Bahçesi

Lüleburgaz

Hayal Bahçesi

Rüya gibi bir atmosferde, şahane bir düğün düzenlemek istiyorsanız en doğru adres Hayal Bahçesi! Yemyeşil doğanın içinde, temiz havası ile öne çıkan bir mekanız. Davet ve organizasyonlarınız için...

200-300 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

10

Yorum

%30 indirim 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Kırklareli Açık Hava Düğün Mekanları

Kırklareli’nde açık havada düğün yapabileceğiniz, oldukça fazla kır düğünü mekanları bulunuyor. Bunlar arasında seçim yapmadan önce, düğün konseptinizi ve nasıl bir atmosferde düğün yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Mesela, rustik tarzda bir düğün yapmak isterseniz, kır bahçeleri sizin için çok uygun bir seçenek olacaktır. Otellerin, kulüp ve davet alanlarının ve restoranların geniş kır bahçelerinden yararlanabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı seçeneklere bakıyorsanız, sosyal tesisler size hizmet verebilir. Sosyal tesisler pek çok ilde uygun fiyata düğün yapma fırsatı sundukları için çiftler tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ancak talep fazla olduğu için rezervasyonların aylar öncesinden dolduğunu bilerek hareket etmenizi öneririz.

Kır Bahçeleri Nasıl Dekore Edilir?

Kırklareli’nin bir ilçesi olan Lüleburgaz kır düğünü mekanları konusunda size seçenek sunar. Dilerseniz bu ilçedeki kır bahçelerinden birini tercih edebilirsiniz. Peki mekanı nasıl dekore edeceksiniz? Konseptinizi belirledikten sonra örnek çalışmalarını beğendiğiniz bir organizasyon şirketi ile anlaşabileceğiniz gibi, mekandan da dekorasyon konusunda destek isteyebilirsiniz. Pek çok düğün mekanı, masa süslemeleri, gelin-damat yolu, sandalye giydirmeleri gibi dekorasyona ilişkin hizmetleri düğün paketlerinin içerisinde sunuyor. Deniz konseptli bir düğün gerçekleştirmek isterseniz, masa üstü süslemelerinizde tekne, balık, çapa figürlerine yer verebilirsiniz. Ayrıca masa üstlerine koyacağınız büyük vazoların içerisini de deniz kumları, denizyıldızları ve deniz kabukları ile doldurabilirsiniz.

Kırklareli kır düğünü fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanarak, firmaları kolayca listelemeniz mümkün. Beğendiğiniz firmaları detaylı şekilde inceleyebilir, dilediklerinizden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.