Kırklareli Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yaz düğünü için çiftlerin vazgeçilmezi olan kır düğünü mekanlarını arıyorsan Kırklareli kır düğünü mekanlarını burada kolayca inceleyebilirsin. Hemen mekan detaylarını gör ve ücretsiz teklif al!

Green Aqua Park

Lüleburgaz

Green Aqua Park

16 yılı aşkın süredir düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyor, her zaman yenilikçi ve öncü olma vizyonumuz ile çalışıyoruz. Sektörde artık bir marka haline gelen Green Aqua Park Lüleburgaz’ın...

3 yorum

Kapasite

Min. Yemekli

%10 indirim 25 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Kırklareli Açık Hava Düğün Mekanları

Kırklareli’nde açık havada düğün yapabileceğiniz, oldukça fazla kır düğünü mekanları bulunuyor. Bunlar arasında seçim yapmadan önce, düğün konseptinizi ve nasıl bir atmosferde düğün yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Mesela, rustik tarzda bir düğün yapmak isterseniz, kır bahçeleri sizin için çok uygun bir seçenek olacaktır. Otellerin, kulüp ve davet alanlarının ve restoranların geniş kır bahçelerinden yararlanabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı seçeneklere bakıyorsanız, sosyal tesisler size hizmet verebilir. Sosyal tesisler pek çok ilde uygun fiyata düğün yapma fırsatı sundukları için çiftler tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ancak talep fazla olduğu için rezervasyonların aylar öncesinden dolduğunu bilerek hareket etmenizi öneririz.

Kır Bahçeleri Nasıl Dekore Edilir?

Kırklareli’nin bir ilçesi olan Lüleburgaz kır düğünü mekanları konusunda size seçenek sunar. Dilerseniz bu ilçedeki kır bahçelerinden birini tercih edebilirsiniz. Peki mekanı nasıl dekore edeceksiniz? Konseptinizi belirledikten sonra örnek çalışmalarını beğendiğiniz bir organizasyon şirketi ile anlaşabileceğiniz gibi, mekandan da dekorasyon konusunda destek isteyebilirsiniz. Pek çok düğün mekanı, masa süslemeleri, gelin-damat yolu, sandalye giydirmeleri gibi dekorasyona ilişkin hizmetleri düğün paketlerinin içerisinde sunuyor. Deniz konseptli bir düğün gerçekleştirmek isterseniz, masa üstü süslemelerinizde tekne, balık, çapa figürlerine yer verebilirsiniz. Ayrıca masa üstlerine koyacağınız büyük vazoların içerisini de deniz kumları, denizyıldızları ve deniz kabukları ile doldurabilirsiniz.

Kırklareli kır düğünü fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanarak, firmaları kolayca listelemeniz mümkün. Beğendiğiniz firmaları detaylı şekilde inceleyebilir, dilediklerinizden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.