Kırklareli Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Yaz düğünü için çiftlerin vazgeçilmezi olan kır düğünü mekanlarını arıyorsan Kırklareli kır düğünü mekanlarını burada kolayca inceleyebilirsin. Hemen mekan detaylarını gör ve ücretsiz teklif al!

Njoy Garden Kır Düğün Salonu
Üyelere
Özel Fiyat
36
2

Kırklareli kır düğün salonları arasında yer alan Njoy Garden’a hoş geldiniz! Oldukça büyük bir alan üzerinde hizmet veren Njoy Garden Kır Düğün Salonu geniş kapasitesiyle çiftlerin dikkatini...

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

40.000 TL Fiyat Al

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kırklareli Açık Hava Düğün Mekanları

Kırklareli’nde açık havada düğün yapabileceğiniz, oldukça fazla kır düğünü mekanları bulunuyor. Bunlar arasında seçim yapmadan önce, düğün konseptinizi ve nasıl bir atmosferde düğün yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Mesela, rustik tarzda bir düğün yapmak isterseniz, kır bahçeleri sizin için çok uygun bir seçenek olacaktır. Otellerin, kulüp ve davet alanlarının ve restoranların geniş kır bahçelerinden yararlanabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı seçeneklere bakıyorsanız, sosyal tesisler size hizmet verebilir. Sosyal tesisler pek çok ilde uygun fiyata düğün yapma fırsatı sundukları için çiftler tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ancak talep fazla olduğu için rezervasyonların aylar öncesinden dolduğunu bilerek hareket etmenizi öneririz.

Kır Bahçeleri Nasıl Dekore Edilir?

Kırklareli’nin bir ilçesi olan Lüleburgaz kır düğünü mekanları konusunda size seçenek sunar. Dilerseniz bu ilçedeki kır bahçelerinden birini tercih edebilirsiniz. Peki mekanı nasıl dekore edeceksiniz? Konseptinizi belirledikten sonra örnek çalışmalarını beğendiğiniz bir organizasyon şirketi ile anlaşabileceğiniz gibi, mekandan da dekorasyon konusunda destek isteyebilirsiniz. Pek çok düğün mekanı, masa süslemeleri, gelin-damat yolu, sandalye giydirmeleri gibi dekorasyona ilişkin hizmetleri düğün paketlerinin içerisinde sunuyor. Deniz konseptli bir düğün gerçekleştirmek isterseniz, masa üstü süslemelerinizde tekne, balık, çapa figürlerine yer verebilirsiniz. Ayrıca masa üstlerine koyacağınız büyük vazoların içerisini de deniz kumları, denizyıldızları ve deniz kabukları ile doldurabilirsiniz.

Kırklareli kır düğünü fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanarak, firmaları kolayca listelemeniz mümkün. Beğendiğiniz firmaları detaylı şekilde inceleyebilir, dilediklerinizden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Kırklareli Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular