Malatya Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Malatya'daki yemyeşil kır düğünü mekanlarının hepsini senin için derledik! Mekanların fotoğraflarına göz at, hizmetlerini incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al.

Esnek sözleşme Altınyunus Yunuspark Kır Salonu

Battalgazi

Altınyunus Yunuspark Kır Salonu

1942 yılından beri 4 nesile hizmet veren işletmemiz, 1994 yılında bugünkü adresine taşınarak özel davetleri tecrübesiyle birleştirmeye başladı. Battalgazi’de doğayla iç içe bir ortamda, yeşilin...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50 TL'den az

Min. Yemekli

11 yorum

%20 indirim
41
3
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları


Malatya Kır Düğünü Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Yeşilyurt 690 28 TL 19.320 TL
Battalgazi 745 20 TL 14.900 TL
Pütürge 300 10 TL 3.000 TL
Darende 400 10 TL 4.000 TL
Merkez 100 10 TL 1.000 TL

Malatya Kır Düğünü Mekanları

Malatya’da doğayla iç içe bir ortamda düğün yapmak isteyen çiftlere özel birçok kır alanı bulunuyor. Malatya kır düğünü mekanlarında 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yani kır alanlarının kalabalık düğünler için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Malatya kır düğünü mekanlarında genelde yuvarlak masalar kullanılıyor. Ayrıca kalabalık arkadaş grupları için de uzun dikdörtgen masalara yer verilebiliyor. Bu masalar ve beraberinde kullanılan sandalyeler en iyi şekilde süslenip, yeşil alana yakışır bir hale getiriliyor. Malatya kır alanları, genelde tüllerle ve kır çiçekleriyle donatılıyor. Siz de mekanın süsleme alternatiflerine uygun gelin tacı gibi aksesuarlar kullanarak konsepte uyum sağlayabilirsiniz.

Malatya’daki kır düğünü mekanlarında; yemek servisi, kokteyl, organizasyon, ses ve ışık sistemi, hazırlık odası, düğün pastası, içecek ikramı ve daha birçok hizmet sunuluyor. Ayrıca dilediğiniz ekstra hizmetler olursa onu da mekan yetkililerine bildirebiliyorsunuz.

Kır alanlarının birçoğunda nikah seremonisi yapma imkanınız da bulunuyor. Mekanın bir kısmında sandalyeler ve kürsü ile nikah düzeni oluşturuluyor. Düğününüzden önce gün batımı saatlerinde, yakın davetlilerinizin eşliğinde bir nikah töreni düzenliyorsunuz.

Malatya kır alanlarının birçoğunun kendine ait otoparkları da bulunuyor. Böylelikle kendi aracıyla gelecek olan davetliler, park yeri aramakla vakit kaybetmiyor. Ayrıca dilerseniz mekandan vale talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Malatya’da Kır Düğünü Yapmanın Avantajları

Yaz düğünlerinin en güzel seçeneklerinden biri kır alanları oluyor. Öncelikle açık bir ortamda bulunduğunuz için kendinizi çok daha özgür hissediyorsunuz. Kapalı alanda yapılan düğünlerde davetliler zaman zaman bahçe, teras gibi alanlara hava almaya çıkarlar. Bundan dolayı da davetlilerin eğlenceleri bölünebiliyor. Ancak Malatya kır düğünü mekanlarında böyle bir durum yaşanmıyor.

Kalabalık organizasyonlar için Malatya kır düğünü mekanları ideal. Mekanların genelde oldukça geniş bir alanları oluyor.

Malatya kır düğünü mekanlarında, süsleme konusunda birçok alternatif deneyebiliyorsunuz. Yeşil alanlara minderler koyabilirsiniz, nikah seremonisi için ayrı bir alan hazırlatabilirsiniz. Anlayacağınız süsleme konusunda sınır yok.

Kır düğünü mekanlarında, farklı köşelerde birçok anı köşesi, fotoğraf alanı oluşturulabiliyor. Dilerseniz meyvelerle donatılmış bir masa hazırlıyorlar ya da limonata ve limonlarla donatılmış bir köşe oluşturuyorlar.

Kır alanlarında düğün yapan çiftler, dış çekim fotoğraflarını da bu alanda çektirmeyi tercih edebiliyorlar. Böylelikle fotoğraf çekimi için mekan arayışına girmelerine gerek kalmıyor. Ayrıca fotoğraf çekiminden mekana gitmek için ekstra vakit de harcamamış oluyorlar.

Malatya Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatları

Malatya kır düğünü mekanları, çiftlerle kişi başı fiyat üzerinden anlaşıyor. Seçeceğiniz menünün içeriğine göre size bir fiyat veriyorlar. Siz de bu rakamı davetli sayınızla çarparak toplam bedele ulaşabiliyorsunuz. Durum böyle olduğu için davetlilerinizin düğününüze katılıp katılmayacaklarını mutlaka teyit etmelisiniz. Gelmeyen davetlileriniz için ödeme yapmak istemezsiniz.

Seçtiğiniz menüdeki lezzetler, fiyatları belirleyen faktörlerin başında geliyor. Mesela ana yemek olarak beyaz et seçerseniz, kırmızı ete göre daha uygun bir fiyatla anlaşabiliyorsunuz. Mekanların hazır menüleri oluyor. Bunların dışında tamamen size özel bir menü oluşturulmasını isterseniz fiyatlar artabiliyor.

Hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Eğer davetlileriniz ve sizin için uygunsa bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Malatya kır düğünü mekanlarından standart süslemeler dışında ekstra talepleriniz olursa, bunların ayrıca ücretlendirileceğini bilmelisiniz. Bir örnek vermek gerekirse, mekanda yapay çiçek yerine canlı çiçek kullanılmasını isterseniz, kullanılacak çiçeğin cinsine göre ayrı bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Malatya’daki kır düğünü mekanlarının minimum fiyatlarını firma sayfalarından görebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz mekanlardan, fiyat teklifi alma formunu doldurarak net rakamlar da alabilirsiniz.