Altınyunus Yunuspark Kır Salonu
5,0
(14 Yorum)
3. yıl
Battalgazi
1 saatte cevap verir

Farklı konseptlerÇim zeminGelin yolu süslemesiAçık nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiJimmy-jibBüyük gelin odası

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Darende İnce Memet Dinlenme Tesisleri

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Şazze Restaurant

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Yeşilyurt Green Garden

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Ay Işığı Restaurant

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Masal Restaurant ve Kır Düğünü

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Yeşilyurt Altın Park

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Battalgazi Sini Restaurant ve Kır Düğünü

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Battalgazi Gala Garden Kır Düğün Salonu

200 - 2500 Kişi
500 - 750 TL

Yeşilyurt Salon Venüs

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Battalgazi Üçgen Park Kır Düğünü

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Yeşilyurt Atapark Kır Düğünü

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Doğal Park Kır Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Çeşme Kır Düğün Bahçesi

200 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Battalgazi Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Yeşilyurt Seyran Park

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Güneşli Bahçe Kır Düğünü

200 - 4500 Kişi
250 TL'den az

Merkez Tektaş Düğün Sarayı

50 - 250 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Alaçatı Düğün Bahçesi

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Reyyan Kır Düğünü

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Battalgazi Rose Garden Kır Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Cennet Bahçesi

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt İkram Sofrası Kır Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Grand Park

200 - 2000 Kişi
500 - 750 TL

Battalgazi Orduzu Bahçebaşı

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt Sidelya Park

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Pütürge Tepehan Kır Bahçesi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Yeşilyurt İmera Park

200 - 2500 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya Kır Düğünü Mekanları

Malatya ilinde çok sayıda kır düğünü alanı bulunmaktadır. Bu mekanlar geniş bir kapasite aralığında hizmet verir. Bu sayede şehirde hem butik davetler hem de görkemli düğünler için çeşitli alternatifleriniz bulunuyor. Size de kapasite sıkıntısı yaşamadan dilediğiniz kır davet alanını seçmek kalıyor. Şehirdeki en geniş alanların bazılarını kır mekanlarının sunduğunu da belirtelim.

Kır düğünü alanlarında ferah düğünler yapabildiğiniz gibi diğer organizasyonlarınızı da planlayabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi, kına daveti ya da after party gibi ekstra organizasyonlar Malatya’daki mekanlarda planlamak için uygundur. Size çeşitli organizasyonları ve hizmetleri bütçe dostu maliyetler ile sunacak olan kır düğünü alanları, ulaşılabilir konumlarda bulunurlar. Bu sayede hem siz hem de sevdikleriniz, düğün yerine kolaylıkla ulaşabileceklerdir!

Malatya’da Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatları

Malatya’daki çiftlerin seçim yapabileceği mekanlar geniş bir fiyat yelpazesinde bulunuyor. Önemli olan mekan arayışına başlamadan aklınızda bir bütçe belirlemeniz. Böylece cebinizi yakmayan davetler planlayabilirsiniz. Fiyatlar davetli sayısı ve ikramlar başta olmak üzere, çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Seçilen tarih de kır düğünlerinin fiyatlarını etkiler.

Bölgesel fiyat farkları Malatya’da mevcuttur. Şehir merkezine kıyasla, çevre ilçelerde yapılacak düğünler daha uygun fiyatlı olabilir. Hangi bölge size daha elverişli olacaksa ona göre seçim yapabilirsiniz. Seçim yaparken göz önünde bulunduracağınız diğer nokta ise fiyatlandırma sistemidir. Pek çok kır düğünü mekanı, kişi başı fiyat vererek toplam ücret hesaplamaktadır. Yani davetli sayısına dikkat edebilirsiniz.

Toplam ücret davetli sayısından direkt olarak etkilendiği gibi menü seçimine göre de etkilenecektir. Yemekli düğün yapmak isterseniz, beyaz etli menüler tercih etmek daha uygun fiyatlı bir paket ile karşı karşıya olmanızı sağlayacaktır. Yemekli düğünlere göre kokteyl düğünler ise Malatya’da bütçe dostu bir kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir alternatiftir.

Fiyatları şekillendiren etmenler arasına ekstra hizmet talepleri de eklenebilir. Eğer size paket içerisinde sunulan hizmetler haricinde bir talebiniz varsa, bunu organizasyon sorumlusuna bildirdiğiniz zaman fiyatı öğrenebilirsiniz. Havai fişek şovları ya da dans grupları gibi ekstra eğlenceler, bu hizmetlerin arasındadır. Ancak yine de hatırlatalım ki erken rezervasyon avantajlarından faydalanırsanız, çeşitli indirimler yakalayabilirsiniz!

Malatya’daki Kır Düğünü Mekanları Hizmetleri

Malatya’da satın alacağınız düğün paketlerine pek çok hizmet dahildir. Öncelikle, kır düğünü alanlarında profesyonel organizasyon sorumluları hizmet verir. Organizasyonun her adımını takip edip sizin taleplerinize göre planlamalar yapabilecek olan bu profesyonellerin hizmeti sayesinde keyifli bir düğün geçirebilirsiniz. Bazı kır düğünü mekanlarında ise dışarından organizasyon firması getirme imkanı da vardır.

Hizmetlerden bir diğeri ise yemekli düğünlerden önce yapabileceğiniz menü tadımıdır. Örneğin Malatya yöresel lezzetleri isterseniz, düğünden önce bu yemeklerin lezzeti ve servisinin kalite kontrolünü yapabilirsiniz. Hazırlık sürecinde menüde istediğiniz gibi eklemeler ve çıkarmalar yapabilirsiniz. Ek olarak diyabet ya da kolesterol özel menülerine ihtiyaç duyan konuklarınız için talepte bulunabilirsiniz.

Pakete dahil olan eğlence hizmetleri de çok çeşitlidir. Işık ve ses sistemleri en yüksek kaliteli malzemeler ile alana kurulur. Bu sayede kır düğünü alanının her yerine eşit bir şekilde müziğin gitmesi sağlanır. Işık sistemi ile de alanda istediğiniz ambiyansı yakalayabilirsiniz. Sahne hizmeti sayesinde de isterseniz canlı müzik ile eğlenme şansınız olacaktır.

Malatya Kır Düğün Mekanlarında Dikkat Edilecekler

Keyifli bir kır düğünü için öncelikle mevsime dikkat etmekte fayda var. Malatya’da düğün yerleri size her mevsim kutlama imkanı sunabilir. Ancak bahar dönemi, çok daha elverişli olabilir. Mevsime dikkat ederken, her türlü hava durumuna karşı alınmış önlemlere de dikkat etmenizde yarar var. Bunların yanında, davetli sayınıza göre düzenleme yapılıp yapılmadığına da dikkat edebilirsiniz.

Kır düğünü alanında size destek olacak ekibin profesyonelliği oldukça önemli bir noktadır. Kutlama boyunca dinamik ve güler yüzlü bir ekip tarafından hizmet almanız oldukça mühimdir. Bu sebeple hem size hem de davetlilere hizmet edecek servis personellerinin kalifiyeli olmasına dikkat edebilirsiniz. Girişte karşılama hostesleri bulunacaksa, yeterli sayıda olmalarına da dikkat etmek faydalı olacaktır.

Alana giriş yaptığınızda sizi çevreleyecek olan süslemelerin trend olması önemlidir. Boğucu süslemeler, sizi düğün gününüzde iyi hissettirmeyecektir. Onun yerine modaya ve sizin zevklerinize uygun süslemelere sahip kır düğünü mekanları en doğru karar olabilir. Ayrıca, mekanları incelerken bütçenize uygunluğuna özellikle dikkat etmelisiniz. En kaliteli hizmetleri size en uygun maliyet ile sunan mekanları tercih edebilirsiniz.

Malatya Kır Düğünü Yerleri Avantajları

Avantajlı düğünler için Malatya kır düğünü alanları biçilmiş kaftan olabilir! Öncelikle, her bütçeye uygun bir alternatif Malatya’da bulunur. Bütçenize uygun mekanlarda, hizmetlerin çeşitliliği sayesinde hem siz hem de misafirleriniz için çok keyifli bir düğün yapabilirsiniz. Bütçe dostu kır düğünü mekanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Konuklarınız ister toplu taşıma ister özel araçlar ile mekana gelebilirler.

Başka bir avantaj ise kır düğünü alanlarının hava koşullarına karşı yedek alan içerebilmesidir. Beklenmedik bir yağmur ya da rüzgarda eğlencenize ara vermek durumunda kalmayacaksınız. Bu sayede her mevsim düğün planlama avantajından faydalanabilirsiniz. Çok avantajlı ve bütçe dostu Malatya düğün mekanlarına hemen ulaşarak size özel tekliflerden faydalanıp ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları