Tatlı Telaş Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Didim, Aydın.

Ekiple Tanışın

Tatlı Telaş Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Tatlı Telaş Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tatlı Telaş Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Tatlı Telaş Kına Organizasyon Hakkında

Tatlı Telaş Organizasyon Aydın ailesi olarak, özel günlerinize anlam katmak, sevdiklerinizle birlikte heyecan dolu anlar yaşatmak ve hafızalardan silinmeyecek izler bırakmak için çalışıyoruz! Siz değerli özel gün sahiplerimiz için; doğum günleri, açılışlar, yeni doğan, nişan törenleri, düğünler ve kına geceleri gibi özel günlerinizi en iyi şekilde organize ediyoruz. Sektörde uzun süredir var olmamız dolayısıyla, pek çok türde etkinlik düzenledik. Sizden aldığımız güzel geri dönüşlerle de her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz!

Düğününüzden önce, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabileceğiniz, yakınlarınızla birlikte doyasıya eğlencenin tadını çıkaracağınız bir kına gecesi düzenlemek için, doğru adrestesiniz. Hayalinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle, sizinle sohbet ediyoruz ve nasıl bir organizasyon istediğinizi öğreniyoruz. Ardından, bu özel gecenizi düzenleyeceğimiz mekan hakkında da bilgi alıyoruz ve planımızı oluşturuyoruz.

O gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri düzenliyoruz. Masaların üzerini, seçtiğiniz aksesuarlar ve kına gecenize yakışır renkte örtülerle süslüyoruz. Ardından, gece boyu eğlencenin hız kesmemesi için son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz ve son olarak mekanın girişine, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir panoyu yerleştiriyoruz. Böylece, hazırlıklarımız tamamlanmış oluyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Nedimelerimizle birlikte uyumlu bir dans gösterisi eşliğinde sizi de konuklarınızın arasına alıyoruz ve eğlence tüm hızıyla devam ediyor!

Kına geceniz sonunda misafirlerinize, bu geceden hatıra kalması için minik hediye ve kuru kına ikramında bulunuyoruz.

Tatlı Telaş Kına Organizasyon ekibi olarak, siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.