Tatlı Telaş Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Didim, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

1.500-2.250 TL
Sare Organizasyon
13

İncirliova

Sare Organizasyon

1.500 TL'den az
Medcezir Organizasyon
12

Çine

Medcezir Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Tatlı Telaş Organizasyon Aydın ailesi olarak, özel günlerinize anlam katmak, sevdiklerinizle birlikte heyecan dolu anlar yaşatmak ve hafızalardan silinmeyecek izler bırakmak için çalışıyoruz! Siz değerli özel gün sahiplerimiz için; doğum günleri, açılışlar, yeni doğan, nişan törenleri, düğünler ve kına geceleri gibi özel günlerinizi en iyi şekilde organize ediyoruz. Sektörde uzun süredir var olmamız dolayısıyla, pek çok türde etkinlik düzenledik. Sizden aldığımız güzel geri dönüşlerle de her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz!

Düğününüzden önce, tatlı telaşınızı biraz da olsa üzerinizden atabileceğiniz, yakınlarınızla birlikte doyasıya eğlencenin tadını çıkaracağınız bir kına gecesi düzenlemek için, doğru adrestesiniz. Hayalinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle, sizinle sohbet ediyoruz ve nasıl bir organizasyon istediğinizi öğreniyoruz. Ardından, bu özel gecenizi düzenleyeceğimiz mekan hakkında da bilgi alıyoruz ve planımızı oluşturuyoruz.

O gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz. Davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri düzenliyoruz. Masaların üzerini, seçtiğiniz aksesuarlar ve kına gecenize yakışır renkte örtülerle süslüyoruz. Ardından, gece boyu eğlencenin hız kesmemesi için son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz ve son olarak mekanın girişine, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir panoyu yerleştiriyoruz. Böylece, hazırlıklarımız tamamlanmış oluyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Nedimelerimizle birlikte uyumlu bir dans gösterisi eşliğinde sizi de konuklarınızın arasına alıyoruz ve eğlence tüm hızıyla devam ediyor!

Kına geceniz sonunda misafirlerinize, bu geceden hatıra kalması için minik hediye ve kuru kına ikramında bulunuyoruz.

Tatlı Telaş Kına Organizasyon ekibi olarak, siz değerli gelinlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yeni Mahalle 825 Sokaka no:3 - Aydın/DidimYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!